Runda kontynentalna (Continental Round) - 1964
Runda Kontynentalna
1964

Ćwierćfinał
(Quarter Final)

Neubrandenburg
01.05.1964


1. Andrzej Pogorzelski

PL

(4) 

14

2,3,3,3,3 

 

2. Borys Samorodow

SU

(6) 

13

3,2,3,2,3 

 

3. Edmund Migoś

PL

(2) 

12

3,1,3,3,2 

 

4. Władymir Sokołow

SU

(16) 

12

3,2,2,2,3 

 

5. Jochan Dinse

DDR

(12) 

10

3,1,1,3,2 

 

6. Jürgen Hehlert

DDR

(14) 

10

2,3,3,2,0 

 

7. Stanislav Kubicek

CS

(5) 

9

2,f,2,3,2 

 

8. Pavel Mares

CS

(11) 

9

2,3,1,2,1 

 

9. Miloslav Smid

CS

(1) 

7

1,2,0,1,3 

 

10. Miko Pejkov 

BG 

(13) 

1,3,1,1,1 

 

11. Günter Schelenz 

DDR 

(7) 

1,2,2,0,1 

 

12. Peter Hehlert 

DDR 

(9) 

1,1,2,1,0 

 

13. Kurt Schwingenschogel 

(8) 

0,0,1,0,2 

 

14. Hans Jürgen Fritz 

DDR 

(3) 

0,1,0,1,0 

 

15. Johan Hertel 

(10) 

0,0,0,0,1 

 

16. Simeon Lukanov 

BG 

(15) 

0,0,0,0,0 

 

R1. Heino Niemann 

DDR 

(17) 

dnr 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Ćwierćfinał
(Quarter Final)

Mseno
01.05.1964




1. Antonin Kasper CS (2)  15 3,3,3,3,3  
2. Zbigniew Podlecki PL (11)  13 3,3,3,2,2   
3. Rudolf Havelka CS (13)  12 3,3,2,1,3   
4. Joachim Maj PL (5)  12 3,2,2,2,3   
5. Frantisek Ledecky CS (7)  10 2,0,3,3,2   
6. Miloslav Wagner CS (4)  8 3,2,0,3,0   
7. Igor Plechanow SU (3)  8 0,2,3,3,0   
8. Gabdrachman Kadyrow SU (8)  8 1,3,2,0,2   
9. Wiktor Trofimow SU (14)  8 2,2,1,2,1   
10. Mieczysław Połukard PL (10)  8 2,0,1,1,3   
11. Jan Holub CS (6)  7 0,1,2,2,2   
12. Damijan Klasnetis YU (12)  4 0,1,1,1,1   
13. Joze Visocnik YU (15)  3 1,1,0,1,0   
14. Alois Frach D (1)  2 0,0,1,0,1   
15. Otto Lantenhammer D (9)  2 1,1,0,0,0   
16. Heinrich Sprenger D (16)  1 0,0,0,0,1   
R1. Kovar  CS  (17)  dnr     
R2. Miloslav Verner  CS  (18)  dnr     
           
           
           
           

Ćwierćfinał
(Quarter Final)

Miszkolc
10.05.1964


1. Marian Rose PL (5)  14 3,2,3,3,3  time 
2. Antoni Woryna PL (9)  13 3,3,2,2,3   
3. Bohumil Bartonek CS (14)  12 3,3,3,2,1   
4. Walentin Moisiejew SU (4)  11 2,3,1,3,2   
5. Jurij Czekranow SU (7)  11 2,1,3,3,2   
6. Kazimierz Bentke PL (8)  10 1,2,1,3,3   
7. Antonin Svab CS (1)  8 3,1,3,1,0   
8. Wiktor Kuźniecow SU (10)  8 2,2,2,1,1   
9. Jurij Olenew SU (11)  7 1,2,2,2,0   
10. Pal Perenyi  (15)  2,0,2,1,2   
11. Manfred Poschenrieder  (3)  0,3,0,2,1   
12. Ferenc Radaci  (13)  1,0,0,1,2   
13. Jerzy Trzeszkowski  PL  (11)  0,0,1,0,2   
14. Istvan Dajka  (16)  0,1,1,0,1   
15. Alfred Aberl  (2)  0,1,0,0,0   
16. Josef Unterholzner  (6)  0,0,0,0,0   
R1. Zoltan Nagyvardi  (17)   
           
           
           
           
           

Ćiwerćfinał
(Quarter Final)

Zagrzeb
10.05.1964

1. Andrzej Wyglenda PL   15 3,3,3,3,3  
2. Witalij Silo SU   14    
3. Gienadij Kurylenko SU   12+3    
4. Konstantij Kristal SU   12+2    
5. Marian Kaiser PL   11    
6. Jaroslav Volf  jr. CS   11    
7. Karel Prusa CS   9    
8. Paweł Waloszek PL   8    
9. Borek Regvart YU   6    
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
 

Półfinał
(Semifinal)

Lwów
06.06.1964



1. Andrzej Wyglenda PL (13)  13 3,3,3,3,1  78,0 
2. Andrzej Pogorzelski PL (9)  12 3,2,2,3,3  79,0 
3. Gienadij Kurylenko SU (3)  12 3,2,3,1,3  78,8 
4. Stanislav Kubicek CS (12)  10 1,3,1,3,2  78,4 
5. Borys Samorodow SU (5)  9 3,0,3,0,3  78,4 
6. Jaroslav Volf  jr. CS (11)  9 2,3,2,2,0  80,0 
7. Konstantin Kristal SU (15)  9 2,1,2,1,3  79,2 
8. Miroslav Smid CS (14)  9 1,3,1,2,2  78,8 
9. Pavel Mares CS (16)  7 0,0,3,2,2  77,4 TR 
10. Edmund Migoś PL (4)  0,2,2,2,1  77,3 TR 
11. Władimir Sokołow SU (1)  2,1,1,1,2   78,4
12. Paweł Waloszek PL (10)  0,1,1,3,0  78,8 
13. Jochan Dinse DDR (2) 1,2,0,0,1  79,2 
14. Marian Kaiser PL (8)  0,1,0,1,1  80,0 
15. Witalij Szyło SU (6)  2,0,-,-,-  80,4 
16. Vaclav Prusa CS (7)  1,0,0,0,0  79,8 
R1. Günter Schelenz  DDR  (17)  80,6 
R2. Valent Medved  YU  (18)  0,0  80,0 
          78,0 
          80,2 
           
           

Półfinał
(Semifinal)

Warszawa
07.06.1964


1. Antoni Woryna PL (14)  15 3,3,3,3,3 80,0 
2. Zbigniw Podlecki PL (9)  12 2,3,2,3,2  81,2 
3. Igor Plechanow SU (3)  11 3,3,1,1,3  79,8 
4. Marian Rose PL (1)  11 2,2,3,1,3  79,8 
5. Joachim Maj PL (15)  11 2,2,3,2,2  80,2 
6. Jurij Czekranow SU (10)  10 3,1,3,2,1  79,7 
7. Antonin Kasper CS (16)  9 1,3,1,3,1  79,4 
8. Rudolf Havelka  CS (6)  9 3,2,2,1,1  82,0 
9. Kazimierz Bentke PL (7)  0,1,2,2,3  80,0 
10. Gabdrachman Kadyrow SU (12)  0,2,2,0,2  81,6 
11. Wiktor Kuźniecow SU (5)  2,1,1,0,2  79,9 
12. Walentin Moisiejew SU (11)  1,0,0,2,1  83,4 
13. Frantisek Ledecky CS (2)  3 0,0,0,3,0  81,6 
14. Antonin Svab CS (4)  3 1,1,1,0,0  86,0 
15. Miloslav Wagner CS (8)  2 1,0,0,1,0  80,2 
16. Bohumil Bartonek CS (13)  0 0,0,0,  80,8 
R1. Wiktor Trofimow   SU  (17)  dnr    80,4 
          81,8 
          80,4 
          80,0 
           
           

Finał Kontynentalny
(Continental Final)

Slany
20.06.1964

1. Igor Plechanow SU (10)  13 3,3,3,2,2  77,8 
2. Jaroslav Volf  jr. CS (11)  12 1,3,2,3,3  77,5 
3. Borys Samorodow SU (12)  12 2,3,2,2,3  76,1 
4. Zbigniew Podlecki PL (2)  11 1,2,3,2,3  77,8 
5. Jurij Czekranow SU (16)  10 3,0,3,3,1  78,1 
6. Gienadij Kurylenko SU (7)  10 3,2,2,1,2  75,7 
7. Antonin Kasper CS (15)  9 2,0,1,3,3  77,1 
8. Andrzej Wyglenda PL (4)  8 3,2,0,1,2  77,8 
9. Stanislav Kubicek CS (1)  8 2,1,1,3,1  79,0 
10. Marian Rose PL (3)  6 0,1,2,1,2 78,8 
11. Andrzej Pogorzelski PL (9)  5 0,2,3,0,0  79,3 
12. Antoni Woryna PL (13)  5 0,3,1,1,0  75,4 
13. Miloslav Smid CS (6)  5 1,1,0,2,1  77,7 
14. Rudolf Havelka CS (5)  3 2,0,0,0,1  77,4 
15. Joachim Maj PL (14)  2 1,0,1,0,0  78,8 
16. Konstantin Kristal SU (8)  1 0,1,0,0,0  78,4 
R1. Pavel Mares  CS  (17)  dnr    78,8 
R2. Frantisek Ledecky  CS  (18)  dnr    79,0
R3. Milan Wagner  CS  (19)  dnr    ?
         
           
           

Finał Europejski
(European Final)

Wrocław
28.06.1964


1. Zbigniew Podlecki PL (10)  15 3,3,3,3,3 76,6 
2. Björn Knutsson S (5)  13 3,2,3,2,3  77,0 
3. Borys Samorodow SU (3)  11+3 3,3,3,1,1  76,8 
4. Ove Fundin S (8)  11+2 2,3,1,3,2  77,8 
5. Igor Plechanow SU (12)  11+1 2,2,2,3,2  77,4 
6. Andrzej Wyglenda PL (6)  10 0,2,2,3,3  78,4 
7. Jaroslav Volf  jr. CS (11)  10 1,2,3,2,2  77,8 
8. Gienadij Kurylenko SU (9)  9 0,3,2,2,2  78,2 
9. Göte Nordin S (7)  6 1,1,1,2,1  78,8 
10. Rune Sörmander S (16)  6 2,0,1,0,3  77,6 
11. Antonin Kasper CS (13)  6 3,0,2,1,0  77,0 
12. Per-Tage Svensson S (4)  3 2,1,0,0,0  79,2 
13. Sören Sjösten S (2)  3 1,1,1,0,0  78,2 
14. Jurij Czekranow SU (15)  2 1,0,0,1,0 78,0 
15. Arne Carlsson S (1)  2 0,1,0,0,1  78,0 
16. Per-Olof Söderman S (14)  2 0,0,0,1,1  78,8 
R1.  Stanislav Kubicek CS   0 79,4 
R2. Gunnar Malmqvist    dnr    81,0 
          79,4 
          81,0 
          ?? 
           

;
Facebook 'Like' Button
 
 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 437371 visitorstutaj!