Eliminacje ZSRR (USSR Qualifications) - 1964
USSR Championship
1964

USSR Final
Total Standing

 
rider 1-day 2-day Total
1. Borys Samorodow 15 15 30
2. Igor Plechanow 14 11 25
3. Wiktor Trofimow 9 14 23
4. Jurij Czekranow 9 12 21
5. Farit Szajnurow 12 8 20
6. Gienadij Kurylenko 10 10 20
7. Konstantin Krisztal 11 6 17
8. Siergiej Latosiński 8 8 16
9. Gabdrachman Kadyrow 4 10 14
10. Raszit Chajbrachmanow 8 3 11
11. Walentin Moisiejew 4 7 11
12. Lew Krajow 6 5 11
13. Anatolij Gruzincew 4 4 8
14. Borys Gorka 3 3 6
15. Wiktor Owczinnikow 2 3 5
16. Anatolij Ostrenko 1 1 2
17. Borys Ciechanowicz dnr 0 0

Marked in blue, for Continental Qualifications 1965.

USSR Final
1-day

Ałmałyk
21.11.1964

1. Borys Samorodow  (13)  15  3,3,3,3,3  time 
2. Igor Plechanow  (11)  14  3,3,3,2,3   
3. Farit Szajnurow  (5)  12  3,2,2,3,2   
4. Konstantin Krisztal  (15)  11  2,0,3,3,3   
5. Gienadij Kurylenko  (3)  10  2,1,3,2,2   
6. Wiktor Trofimow  (9)  1,1,2,2,3   
7. Jurij Czekranow  (12)  2,3,1,2,1   
8. Raszit Chajbrachmanow  (2)  3,3,0,1,1   
9. Siergiej Latosiński  (7)  1,2,2,1,2   
10. Lew Krajow  (4)  1,2,1,1,1   
11. Gabdrachman Kadyrow  (14)  1,0,0,3,0   
12. Walentin Moisiejew  (6)  2,2,0,0,0   
13. Anatolij Gruzincew  (8)  0,1,1,0,2   
14. Borys Gorka  (1)  0,0,2,0,1   
15. Wiktor Owczinnikow  (10)  0,1,0,1,0   
16. Anatolij Ostrenko  (16)  0,0,1,0,0   
R1. Sokrat Liominidi  (17)  dnr     
R2. Borys Ciechanowicz  (18)  dnr     
R3. Anatolij Ljukszyn  (19)  dnr     
R4. Eduard Samburski  (20)  dnr     
         
         


USSR Final
2-day

Ałmałyk
22.11.1964

1. Borys Samorodow  (12)  15  3,3,3,3,3  time 
2. Wiktor Trofimow  (4)  14  3,2,3,3,3   
3. Jurij Czekranow  (5)  12  2,3,2,3,2   
4. Igor Plechanow  (6)  11  3,3,3,f,2   
5. Gienadij Kurylenko  (16)  10  3,1,1,2,3   
6. Gabdrachman Kadyrow  (7)  10  1,3,2,2,2   
7. Siergiej Latosiński  (8)  0,0,3,2,3   
8. Farit Szjnurow  (2)  2,2,0,3,1   
9. Walentin Moisiejew  (11)  2,2,2,0,1   
10. Konstantin Krisztal  (3)  1,1,2,1,1   
11. Lew Krajow  (13)  1,2,1,1,0   
12. Anatolij Gruzincew  (14)  2,1,0,1,0   
13. Raszit Chajbrachmanow   (9)  0,0,1,2,0   
14. Wiktor Owczinnikolw  (10)  1,0,-,0,2   
15. Borys Gorka  (15)  0,0,1,1,1   
16. Anatolij Ostrenko  (1)  0,1,0,0,0   
R1. Sokrat Liominidi  (17)  dnr     
R2. Borys Ciechanowicz  (18)   
R3. Anatolij Ljukszin  (19)  dnr     
R4. Eduard Samburski  (20)  dnr     
         
         



1 - semifinal

Ałmałyk

rider 1-day 2-day Total
1. Borys Samorodow 15 15 30
2. Giennadij Kurylenko 14 13 27
3. Wiktor Trofimow 13 13 26
4. Gabdrachman Kadyrow 10 12 22
5. Kobstantin Krisztal 11 11 22
6. Lew Krajow 11 6 17
7. Anatolij Ostrienko 8 8 16
8. Borys Gorka 8 8 16
9. Sokrat Liominidi 6 8 14
10. Anatolij Łukszyn 3 9 12
11. Boris Kuwanin 5 6 11
12. Władimir Kanunnikow 7 3 10
13. Władimir Michajłow 2 3 5
14. Dmitrij Ałszabaja 2 2 4
15. Rawil Safarow 3 - 3
16. Woktor Owczinnikow - - -
17. Władimir Budagowski - - -


semifinal
1 - day

Ałmałyk
14-15.11.1064

1. Borys Samorodow  (4)  15  3,3,3,3,3  time 
2. Giennadij Kurylenko  (15)  14  3,3,3,2,3   
3. Wiktor Trofimow  (9)  13  3,3,3,1,3   
4. Konstantin Krisztal  (12)  11  2,2,1,3,3   
5. Lew Krajow  (13)  11  2,2,2,3,2   
6. Gabdrachman Kadyrow  (5)  10  3,0,2,3,2   
7. Anatolij Ostrienko  (14)  1,3,1,2,1   
8. Borys Gorka  (1)  2,1,2,1,2   
9. Władimir Kanunnikow  (2)  1,2,0,2,2   
10. Sokrat Liominidi  (3)  0,2,2,2,0   
11. Borys Kuwanin  (10)  1,1,1,1,1   
12. Anatolij Lukszyn (16)  0,0,3,0,0   
13. Rawil Safarow (8)  2,1,-,-,-   
14. Władimir Michajłow  (7)  1,0,0,0,1   
15. Dmitrij Ałszabaja  (6)  0,0,1,0,1   
Wiktor Owczinnikow  (11)  dns     
Władimir Budagowski  (17)  dns     
         
         
         
         
         


semifinal
2 - day

Ałmałyk
15.11.1964

1. Borys Samorodow  (6)  15  3,3,3,3,3  time 
2. Wiktor Trofimow  (15)  13  3,3,3,1,3   
3. Giennadij Kurylenko  (4)  13  2,3,3,2,3   
4. Gabdrachman Kadyrow  (5)  12  2,3,2,3,2   
5. Konstantin Krisztal  (1)  11  3,2,2,3,1   
6. Anatolij Lukszyn  (3)  1,1,3,2,2   
7. Anatolij Ostrienko  (8)  0,2,1,3,2   
8. Borys Gorka  (12)  3,1,1,2,1   
9. Sokrat Liominidi  (11)  2,2,1,2,1   
10. Lew Krajow  (7)  1,0,2,-,3   
11. Borys Kuwanin  (14)  2,1,2,1,-   
12. Władimir Michajłow  (2)  0,0,0,1,2   
13. Władimir Kanunnikow  (10)  0,2,-,1,-   
14. Dmitrij Ałszabaja  (9)  1,1,0,0,0   
Rawił Safarow  (13)  dns     
Wiktor Owczinnikow  (16)  dns     
Władimir Budagowski  (17)  dns     
         
         
         
         
         



2 - semifinal

Ałmałyk
17,19.11.1964




Total
1. Igor Plechanow ? ? 29
2. Farit Szajnurow

25
3. Jurij Czekranow

24























































Facebook 'Like' Button
 
 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 437371 visitorstutaj!