Eliminacje czechosłowackie (Czechoslovakian Qualifications) - 1964
Czechoslovakian Championship
1964

Total Standing

rider 1-rd 2-rd 3-rd Total
1. Lubos Tomicek 80 (30) 80 160
2. Jaroslav Volf 60 80 - 140
3. Antonin Kasper (8) 60 30 90
4. Pavel Mares 40 40 - 80
5. Jan Holub 7 (6) 60 67
6. Antonin Svab (9) 20 40 60
7. Frantisek Ledecky 30 (3) 9 39
8. Stanislav Kubicek - 10 20 30
9. Zdenek Kovar 20 2 - 22
10. Miloslav Smid 10 (8) 10 20
11. Karel Polak - 9 7 16
12. Bohumil Bartonek - 7 8 15
13. Miloslav Spinka - 3 6 9
14. Karel Prusa - 5 - 5
15. Miloslav Wagner - - 5 5
16. Miloslav Verner - - 4 4
17. Jan Knedlik - - 2 2
18. Antonin Novak - 1 - 1
19. Ivan Delina - - 1 1






Marked in blue, for Continental Qualifications 1965.


1 - round

Praha
29.08.1964

1. Lubos Tomicek  (-)  14  3,3,2,3,3  80  time 
2. Jaroslav Volf    13  3,3,2,3,2  60   
3. Pavel Mares    11  1,1,3,3,3  40   
4. Frantisek Ledecky    11  1,2,3,2,3  30   
5. Zdenek Kovar    10  0,3,2,2,3  20   
6. Miroslav Smid    2,3,2,0,2  10   
7. Antonin Svab    2,3,1,1,2   
8. Antonin Kasper    0,1,3,3,1   
9. Jan Holub         
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           



2 - round

Mseno
30.08.1964

1. Jaroslav Volf  (-)  15  3,3,3,3,3  80  time 
2. Antonin Kasper    13  3,2,3,3,2  60   
3. Pavel Mares    13  2,3,2,3,3  40   
4. Lubos Tomicek    12  1,2,3,3,3  30   
5. Antonin Svab    10  1,3,3,1,2  20   
6. Stanislav Kubicek    2,0,2,2,2  10   
7. Karel Polak    3,0,1,0,3   
8. Miloslav Smid     0,3,1,1,2   
9. Bohumil Bartonek       
10. Jan Holub       
11. Karel Prusa       
12. Frantisek Ledecky       
13. Miloslav Spinka       
14. Zdenek Kovar       
15. Antonin Novak       
16. Richard Janicek         
17. Josef Blecha         
           
           
           
           
           



3 - round

Olomunc
13.09.1964

1. Lubos Tomicek  (-)  15  3,3,3,3,3  80  time 
2. Jan Holub    13  3,2,3,3,2  60   
3. Antonin Svab     13  3,2,3,3,2  40   
4. Antinin Kasper    11  1,1,3,3,3  30   
5. Stanislav Kubicek    11  2,2,2,2,3  20   
6. Miroslav Smid    10  2,3,0,2,3  10   
7. Frantisek Ledecky    1,3,2,1,2   
8. Bohumil Bartonek       
9. Karel Polak       
10. Miloslav Spinka       
11. Miloslav Wagner       
12. Miloslav Verner       
13. Josef Blecha       
14. Jan Knedlik       
15. Ivan Dedina       
           
           
           
           
           
           
           



Qualifications
D - group

rider 1-rd 2-rd Total
1. Jaroslav Volf 60 80 140
2. Antonin Svab 80 60 140
3. Stanislav Kubicek 30 30 60
4. Zdenek Kovar 8 40 48
5. Karel Polak 40 4 44
6. Antonin Novak 20 8 28
7. Miloslav Spinka 7 20 27
8. Josef Blecha 9 9 18
9. Jan Knedlik 6 10 16
10. Miloslav Verner 10 5 15

1-round
Ceskie Budejovice
18.07.1964

1. Antonin Svab  (-)  14    80  time 
2. Jaroslav Volf    12    60   
3. Karel Polak    11    40   
4. Stanislav Kubicek    10    30   
5. Antonin Novak    10    20   
6. Miloslav Verner      10   
7. Josef Blecha       
8. Zdenek Kovar       8  
9. Milan Spinka        7  
10. Jan Knedlik         
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           


2 - round
Dolna Cermina
23.08.1964

1. Jaroslav Volf  (-)  13    80  time 
2. Antonin Svab    13    60   
3. Zdenek Kovar    12    40   
4. Stanislav Kubicek    11    30   
5. Miloslav Spinka    11    20   
6. Jan Knedlik    10    10   
7. Josef Blecha    10     
8. Antonin Novak       
9. Karel Fojtik       
10. Josef Slunecko       
11. Miloslav Verner       
12. Karel Polak       
13. Jaroslav Machac       
14. Stanislav Svoboda       
15. Pavol Krc       
16. Rudolf Havelka         
R1. Pavel Silha         
R2. Evżen Erban         
           
           
           
           


Qualifications
E - group

rider 1-rd 2-rd Total
1. Antonin Kasper 80 60 140
2. Lubos Tomicek 60 30 90
3. Miloslav Smid 6 80 86
4. Pavel Mares 40 20 60
5. Jan Holub 9 40 49
6. Karel Prusa 30 2 32
7. Bohumil Bartonek 20 9 29
8. Frantisek Ledecky 7 10 17
9. Richard Janicek 10 7 17
10. Zdenek Matula 8 6 14
11. Milan Wagner 5 5 10
12. Ivan Dedina - 8 8
13. Josef Lastovka 3 4 7
14. Jaroslav Vidrma 4 1 5
15. Jan Zloch 2 3 5
16. Jaroslav Volf 1 0 1

1 - round
Hradec Kralove
22.07.1964

1. Antonin Kasper  (-)  15  3,3,3,3,3  80  time 
2. Lubos Tomicek    14    60   
3. Pavel Mares    12    40   
4. Karel Prusa    10    30   
5. Bohumil Bartonek    10    20   
6. Richard Janicek      10   
7. Jan Holub       
8. Zdenek Matula       
9. Frantisek Ledecky       
10. Miroslav Smid       
11. Milan Wagner       
12. Jaroslav Vidrma       
13. Josef Lastovka       
14. Jan Zloch       
15. Jaroslav Volf       
           
           
           
           
           
           
           


2 - round
Banska Bystrica
16.08.1964

1. Miloskav Smid  (-)  14    80  time 
2. Antonin Kasper    14    60   
3. Jan Holub    13    40   
4. Lubos Tomicek    13    30   
5. Pavel Mares    11    20   
6. Frantisek Ledecky    10    10   
7. Bohumil Bartonek       
8. Ivan Delina       
9. Richard Janicek       
10. Zdenek Matula       
11. Milan Wagner       
12. Josef Lastovka       
13. Jan Zloch       
14. Karel Prusa       
15. Jaroslav Vidrma       
           
           
           
           
           
           
           



1 - pre-qualification
Krnov
26.04.1964

1. Lubos Tomicek  (-)  15  3,3,3,3,3    time 
2. Rudolf Havelka    14       
3. Pavel Mares    13       
4. Jaroslav Machac    12       
5. Miloslav Spinka    11       
6. Miloslav Wagner         
7. Zdenek Kovar         
8. Jaroslav Vidrma         
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           



2 - pre-qualification
Pardubice
26.04.1964

1. Jaroslav Volf  (-)  15  3,3,3,3,3    time 
2. Stanislav Kubicek    14       
3. Karel Polak    11       
4. Jan Holub    10       
5. Richard Janicek    10       
6. Josef Slunecko    10       
7. Karel Prusa         
8. Jaroslav Volf         
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           



3 - pre-qualification
Brezolupy
XXX

           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           



Facebook 'Like' Button
 
 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 437371 visitorstutaj!