Runda kontynentalna (Continental Round) - 1963
Ćwierćfinał 
(Quarter Final)

Praga
09.05.1963

1. Igor Plechanow

SU

(3) 

14

2,3,3,3,3 

 

2. Antonin Kasper

CS

(2) 

12

3,3,0,3,3 

 

3. Henryk Żyto

PL

(12) 

12

3,2,3,3,1 

 

4. Frantisek Ledecky

CS

(4)

10

1,3,3,3,0 

 

5. Edmund Migoś

PL

(15) 

10

2,1,2,2,3 

 

6. Stanisław Tkocz

PL

(11) 

10

2,2,2,2,2 

 

7. Bronisław Rogal

PL

(5) 

9

3,3,1,1,1 

 

8. Zdenek Kovar

CS

(6) 

8

0,2,3,1,2 

 

9. Jan Holub

CS

(13) 

7

3,2,1,1,0 

 

10. Adolf Słaboń

PL

(10) 

7

1,1,2,2,1 

 

11. Borys Zacharow

SU

(14) 

6

1,0,1,1,3 

 

12. Wiktor Trofimow

SU

(8) 

6

2,0,2,0,2 

 

13. Antonin Svab

CS

(7) 

5

1,0,0,2,2 

 

14. Josef Kohl

DDR

(16) 

3

0,1,1,0,1 

 

15. Werner Frenzel

DDR

(1) 

1

0,1,0,0,0 

 

16. Wolfgang Krug

DDR

(9) 

0

0,0,0,0,0 

 

R1. Heine Nieman 

DDR 

(17)

dnr 

 

 

R2. Antonin Vilde 

CS 

(18) 

dnr 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Ćwierćfinał
(Quarter Final)

Linz
12.05.1963



1. Lubos Tomicek

CS

(11) 

14

2,3,3,3,3 

time 

2. Evald Babic

YU

(1) 

14

3,3,2,3,3 

 

3. Manfred Poschenrieder

D

(9) 

12

3,1,3,3,3 

 

4. Antonin Novak

CS

(5) 

11

3,2,2,3,1 

 

5. Josef Hoffmeister

D

(7) 

10

2,2,3,2,2 

 

6. Drago Regvard

YU

(2) 

10

2,2,3,2,1 

 

7. Marian Rose

PL

(4) 

10

1,3,2,2,2 

 

8. Heinrich Sprenger

D

(14) 

7

3,3,1,1,0 

 

9. Josef Bössner

A

(3) 

5

0,1,2,2,0 

 

10. Kurt Schwingenschlogl 

(10) 

1,1,1,f,2 

 

11. Drago Perko 

YU 

(6) 

1,ef,ef,ef,3 

 

12. Leopold Dolansky 

A

(8)

4

0,2,0,1,- 

 

13. Damjan Klasnetic

YU 

(16) 

2,0,ef,1,0 

 

14. Alfred Aberl 

(12) 

3

0,1,1,0,1 

 

15. Wilfred Wacano 

(13) 

0,0,0,0,2 

 

16. Johan Kühr

(15) 

2

1,0,0,1,- 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Ćwierćfinał
(Quarter Final)

Ufa
12.05.1963

1. Farid Szajnurow  SU  (11)  14  3,3,3,3,2   
2. Andrzej Pogorzelski  PL  (13)  13  2,3,3,2,3   
3. Miroslav Smid  CS  (14)  12  0,3,3,3,3   
4. Jurij Czekranow  SU  (16)  12  1,3,2,3,3   
5. Stanislav Kubicek  CS  (15)  11  3,2,3,1,2   
6. Joachim Maj  PL  (9)  10  2,2,1,3,2   
7. Mieczusław Połukard  PL  (8)  3,2,2,1,1   
8. Wiktor Kuzniecow  SU  (4)  3,0,2,2,1   
9. Walentin Moisiejew  SU  (10)  1,2,0,1,3   
10. Antoni Woryna  PL  (5)  2,0,2,2,0   
11. Jurij Olieniew  SU  (7)  1,1,1,2,1   
12. Miloslav Verner  CS  (1)  2,1,1,1,-   
13. Johen Dinse  DDR  (3)  1,0,0,0,2   
14. Jürgen Hehlert  DDR  (2)  0,1,1,0,0   
15. Günter Schelenz  DDR  (6)  1 0,0,0,0,1   
16. Emil Jakubowski  PL  (12)  0,1,0,0,0   
R1. Gabrdachman Kadyrow  SU  (17)   
R2. Władimir Sokołow  SU  (18)  dnr     
           
G.Kadyrow - XVII           
           
           

Ćwierćfinał 
(Quarter FInal)

Kranja
12.05.1963

1. Borys Samorodow

SU

 

15

3,3,3,3,3

 

2. Gienadij Kurylenko

SU

 

14

 

 

3. Marian Kaiser

PL

 

13

 

 

4. Paweł Waloszek

PL

 

10

 

 

5. Bohumil Bartonek

CS

 

10

 

 

6. Witalij Szyło

SU

 

10

 

 

7. Stefan Kępa

PL

 

10

 

 

8. Karel Prusa

CS

 

7+3

 

 

9. Valent Medved

YU

 

7+2

 

 

10. Jan Mucha

PL

 

7+1

 

 

11. Pavel Mares

CS

 

6

 

 

12. Frantisek Richter

CS

 

4

 

 

13. Günter Walla 

 

 

 

14. Joze Mocnik 

YU 

 

 

 

15. Matevz Rozman 

YU 

 

 

 

16. Joze Visocnik 

YU 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Półfinał
(Semifinal)

Abensberg
03.06.1963


1. Josef Hoffmeister

D

(2) 

15

3,3,3,3,3

 

2. Borys Samorodow

SU

(13) 

14

3,3,3,2,3 

 

3. Paweł Waloszek

PL

(11) 

12

2,3,3,1,3 

 

4. Marian Kaiser

PL

(3) 

12

1,2,3,3,1 

 

5. Lubos Tomicek

CS

(9) 

9

1,2,2,3,1 

 

6. Witalij Szyło

SU

(8) 

8

3,1,1,0,3 

 

7. Marian Rose

PL

(12) 

8

0,2,1,3,2

 

8. Manfred Poschenrieder

D

(4) 

8

2,3,2,1,0 

 

9. Franz Babic

YU

(5) 

8

1,1,2,2,2 

 

10. Stefan Kępa

PL

(7) 

7

2,1,1,1,2

 

11. Bohumil Bartonek

CS

(15) 

5

2,0,0,2,1

 

12. Karel Prusa

CS

(10) 

5

3,1,0,0,2 

 

13. Gienadij Kurylenko

SU

(6) 

4

0,2,2,0,0 

 

14. Antonin Nowak

CS

(1) 

3

0,0,1,2,0 

 

15. Drago Regvart

YU

(14) 

2

1,0,0,0,1 

 

16. Heinrich Sprenger

D

(16) 

1

0,0,0,1,0 

 

R1. Alfred Aberl 

(17) 

dnr 

 

 

R2. Josef Unterholzner 

(18) 

dnr 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Półfinał
(Semifinal)

Lwów
03.6.1963

1. Stanisław Tkocz

PL

(8) 

14

3,3,2,3,3 

 

2. Igor Plechanow

SU

(16) 

13

3,2,2,3,3 

 

3. Henryk Żyto

PL

(6) 

12

0,3,3,3,3 

 

4. Zdenek Kovar

CS

(12) 

10

2,0,3,3,2 

 

5. Antonin Kasper

CS

(9) 

10

3,3,1,2,1 

 

6. Joachim Maj

PL

(7) 

9

2,3,2,0,2 

 

7. Andrzej Pogorzelski

PL

(14) 

9

2,2,3,1,1 

 

8. Jurij Czekramow

SU

(11) 

8

1,2,0,2,3 

 

9. Stanislav Kubicek

CS

(10) 

7

0,0,3,2,2 

 

10. Mieczysław Połukard

PL

 (4)

6

3,1,1,1,0 

 

11. Farid Szajnurow

SU

(1) 

6

1,1,1,2,1 

 

12. Wiktor Kuzniecow

SU

(5) 

5

1,0,2,0,2 

 

13. Miroslav Smid

CS

(13) 

4

0,2,0,1,1 

 

14. Bronisław Rogal

PL

(3) 

3

2,0,0,1,0 

 

15. Jan Holub

CS

(17)

3

1,1,1,0,0 

 

16. Edward Migoś

PL

(2) 

2

0,1,0,0,0 

 

17. Frantisek Ledecky

CS

(15) 

dnr

 

 

R2. Walentin Moisiejew 

SU 

(18) 

dnr 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Finał Kontynentalny 
(Continental Final)

Wrocław
23.06.1963

1. Stanisław Tkocz

PL

(13) 

15

3,3,3,3,3

79,6 

2. Borys Samorodow

SU

(9) 

12

2,2,3,3,2 

80,2 

3. Antonin Kasper

CS

(14) 

11

2,3,1,3,2 

79,0 

4. Joachim Maj

PL

(16) 

9

0,3,3,3,ef 

79,5 

5. Marian Kaiser

PL

(1) 

9

3,1,2,ef,3 

79,8 

6. Igor Plechanow

SU

(2) 

9

0,2,2,2,3 

79,2 

7. Lubos Tomicek

CS

(12) 

9

1,2,3,2,1 

80,2 

8. Henryk Żyto

PL

(10) 

9+3

3,1,1,2,2 

79,9 

9. Josef Hoffmeister

D

(4) 

9+2

1,1,2,2,3 

79,9 

10. Stanislav Kubicek

CS

(3) 

8

2,2,2,f,2 

80,0 

11. Paweł Waloszek

PL

(7) 

6

3,1,ef,1,1 

80,2 

12. Andrzej Pogorzelski

PL

(5) 

4

1,3,ef,0,ef 

79,9 

13. Marian Rose

PL

(8) 

4

2,0,0,1,1 

79,6 

14. Manfred PoschenRieder

D

(6) 

3

1,0,1,1,0 

79,9 

15. Jurij Czekranow

SU

(5) 

2

0,0,1,1,0 

80,8 

16. Witalij Szyło

SU

(11) 

1

0,0,0,0,1 

78,3 

 

 

 

 

 

82,1 

 

 

 

 

 

79,9 

 

 

 

 

 

80,0 

 

 

 

 

 

79,9 

 

 

 

 

 

80,3 VIII-IX 

 

 

 

 

 

 


Finał Europejski
(European Final)

Göteborg
27.08.1963


1. Björn Knutsson

S

(8) 

15

3,3,3,3,3

76,3

2. Ove Fundin

S

(5) 

13

1,3,3,3,3

75,4 

3. Per-Olof Söderman

S

(2) 

10

3,2,2,1,2

77,0

4. Arne Carlsson

S

(1) 

10

2,2,3,1,2

78,0

5. Borys Samorodow

SU

(11) 

9

3,3,1,2,0

77,6

6. Sverre Harrfeldt 

N

(14) 

9

f,3,1,3,2

78,8

7. Göte Nordin

S

(7) 

9

2,2,0,2,3

77,4

8. Per-Tage Svensson

S

(16) 

9

3,2,2,1,1

77,8

9. Antonin Kasper

CS

(3) 

8

1,1,2,2,2

79,5

10. Henryk Żyto

PL

(13) 

7

1,x/2m,3,0,3

77,7

11. Igor Plechanow

SU

(6) 

4

0,1,0,3,0

77,7

12. Bernt Nilsson

S

(4) 

4

0,1,2,0,1

81,4

13. Stanisław Tkocz

PL

(12) 

4

2,0,1,f,1

80,3

14. Marian Kaiser

PL

(15) 

4

2,0,0,1,1

77,8

15. Lubos Tomicek

CS

(9) 

3

0,1,0,2,0

79,6

16. Joachim Maj

PL

(10) 

2

1,0,1,0,0

?

17. Josef Hoffmeister

D

 

dnr

 

80,6

 

 

 

 

 

80,2

 

 

 

 

 

81,0

 

 

 

 

 

81,2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



;
Facebook 'Like' Button
 
Advertisement
 
 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 151741 visitorstutaj!
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=