Pomoc (help mee)

Pomóż w powstaniu tej strony !

http://www.dlprezes.oz.pl

Szukam poniższych pełnych (bieg po biegu) rezultatów.
Masz jakieś wyniki albo uwagi do już zamieszczonych napisz:

dlprezes@interia.pl

 

Help in making this webside !

http://www.dlprezes.oz.pl

dlprezes@interia.pl

I look for these full (heat to heat) results of World Speedway Championship

Qualifing Round

 

 

1946

Wimbledon  (times)!                                                                         22. 07

 

1947

Wombwell                                                                                              23. 05

Southampton                                                                                        27. 05

Wimbledon  (times)!                                                                             21. 07

 

1948

Southampton                                                                                        20. 04

Wombwell                                                                                              28. 05

 

1952

Falkoping (Continental Final) (only times)                                      22. 06

Linkoping (Swedish Final)                                                                  

Monachium (Continental qualification) (only times)                    15. 06

Oslo (Nordic Final)                                                                                20. 06

 

1953

Elskov (Swedish Final)                                                                         20. 05

Abensberg (Continental qualification)                                             17. 05

Oslo (Nordic Final)                                                                                31. 05

 

1954

Mariestad (Swedish semifinal)                                                           01. 05

Norrkoping (Swedish semifinal) (only times)                                   01. 05

Orebro (Swedish Final)                                                                         09. 05

Abensberg (Continental qualification)                                             23. 05

Oslo (Nordic Final)                                                                                03. 06

Oberhausen (Continental semifinal)                                                 13. 06

 

1955

 

Eskilstuna (Swedish qualification) (only times)                              29. 04

Linkoping  (Swedish qualification) (only times)                             29. 04

Turku Trondheim (Scandinavian qualification) (only times)      01. 05

Amager (Scandinavian qualification)  (only times)                       04. 05

Trondheim (Nordic Final)                                                                    08. 05

Osijek (Continental semifinal)                                                           01. 05

Oberhausen  (Continental semifinal)                                                08. 05

Abensberg (Continental Final)                                                           13. 06

Oslo (European Final)  (only times)                                                   04. 07

 

1956

Stockholm (Swedish qualification)                                                   27. 04

Malilla (Swedish qualification)                                                          29. 04

Oslo (Scandinavian qualification)                                                     25. 05

Helsinki (Scandinavian qualification)                                              27. 05

Crikvenica(Continental quarter-final)                                              03. 05

Abensberg (Continental semifinal)                                                    26. 05

Oberhausen  (Continental Final) (only times)                                 10. 06

 

1957

Oslo (Scandinavian Final)                                                                   07. 06

Lahti (Scandinavian qualification)                                                   26. 05

Oslo (Scandinavian qualification)                                                     24. 05

Vetlanda (Swedish qualification)                                                      12. 05

Stockholm (Swedish qualification)                                                   10. 05

 

Väksjӧ (European Final) (only times)                                               07. 07

Vienna (Continental Final) (only times)                                           23. 06

Abensberg (Continental semi-final)                                                  26. 05

 

1958

Väksjӧ (Scandinavian Final)                                                              08. 06

Mariestad (Scandinavian qualification)                                          25. 05

Oslo (Scandinavian qualification)                                                     05. 06

Visby (Swedish qualification)                                                             01. 05

 

Oberhausen (Continetal Final) (only times)                                     01. 06

Abensbrg (Continental semi-final)                                                    18. 05

Vienna (Continental semi-final)                                                        18. 05

Rzeszów (Continental quarterfinal) (only times)                            04. 05

 

1959

Turku (Scandinavian Final)                                                                31. 05

Helsinki (Scandinavian qualification)                                              24. 05

Selskov (Scandinavian qualification)                                               24. 05

Stoskholm (Swedish qualification)                                                    03. 05

Vetlanda (Swedish qualification)                                                      03. 05

 

Munich (Continental Final) (only times)                                          21. 06

Vienna (Continental semifinal)                                                          15. 06

Oberhausen (Continental quarterfinal) (only times)                      31. 05

 

1960

 

Bradford (English qualification) (only times)                                  11. 06

 

Oslo (Scandinavian Final)                                                                   16. 06

Helsinki (Scandinavian qualification)                                              26. 05

Hillerӧd (Scandinavian qualification)                                              26. 05

Stockholm (Swedish qualification)                                                   05.05

Visby (Swedish qualification)                                                             01. 05

 

Vienna (Continental Final) (only times)                                           03. 07

Munich (Continental semifinal)                                                         26. 06

Leszno (Continental quarterfinal) (only times)                               22. 05 

Zagreb (Continental quarterfinal)                                                     22. 05

Vienna (Continental quarterfinal) (only times)                               27. 05

 

1961

Middlesbrough (English qualification) (only times)                       25. 05

Ipswich (English qualification) (only times)                                    06. 07

 

Vetlanda (Swedish qualification)                                                      30. 04

Visby (Swedish qualification)                                                             01. 05

Goeteborg (Swedish qualification)                                                    04. 05

Oslo (Scandinavian qualification)                                                     26. 05

Helsinki (Scandinavian qualification)                                              28. 05

Gislaved (Scandinavian Final)                                                           11. 06

 

Abensberg  (Continental quarterfinal)                                              28. 05

Krsko  (Continental quarterfinal)                                                      28. 05

Liberec  (Continental quarterfinal)  (only times)                            28. 05

Linz  (Continental semifinal)                                                              17. 06

Wienna  (European Final) (only times)                                             26. 08

 

1962

Newcastle (English qualification) (only times)                                04. 06

 

Malilla (Swedish qualification)                                                          29. 04

Visby (Swedish qualification)                                                             01. 05

Stockholm (Swedish qualification)                                                   03. 05

Odense (Scandinavian qualification)                                               24. 05

Malilla (Scandinavian qualification)                                                27. 05

 

Vienna (Continental quarterfinal) (only times)                               07. 04

Osijek  (Continental quarterfinal)                                                      13. 05

Ostrava  (Continental quarterfinal) (only times)                            13. 05

Rovno (Continental quarterfinal)  (only times)                              13. 05

Lvov (Continental semifinal) (only times)                                       03. 06

Warshaw (Continental semifinal) (only times)                               03. 06

 

1963

Vetlanda – Swedish Qualification (only times)                               28. 04

Visby – Swedish Qualification (only times)                                     01. 05

Malilla – Swedish Qualification (only times)                                   05. 05

Selskov – Scandinavian Qualification (only times)                       10. 05

Oslo – Scandinavian Qualification                                                   06. 06

Praga (Continental quarterfinal) l (only times)                               09. 05

Kranja – Continental quarterfinal                                                     12. 05

Linz – Continental quarterfinal (only times)                                   12. 05

Ufa – Continental quarterfinal (only times)                                    12. 05

Abensberg  (Continental semi-final) (only times)                           03. 06

Lwow (Continental semifinal) (only times)                                     03. 06

 

1964

Vetlanda – Swedish Qualification                                                     26. 04

Vicby – Swedish Qualification                                                           01. 05

Stockholm – Swedish -Qualification                                                 14. 05

Lahti – Nordic semifinal                                                                      31. 05

Gislaved – Nordic semifinal                                                                31. 05

Odense – Nordic Final                                                                          14. 06

 

Mseno – Continental quarterfinal (only times)                               01. 05

Neubranderburg – Continental quarterfinal  (only times)             01. 05

Miskolc – Continental quarterfinal (only times)                             10. 05

Zagreb – Continental quarterfinal                                                     10. 05

Lwow –Continental  semifinal (only times)                                     06. 06

Warshaw – Continental semifinal  (only times)                              07. 06

 

1965

Vetlanda (Swedish qualification)                                                      25. 04

Visby (Swedish qualification)                                                             01. 05

Skien (Scandinavian Final)                                                                 11. 05

Skien (Scandinavian qualification) (only times)                            18. 06

 

Graz – Continental quarterfinal                                                         09. 05

Lublana – Continental quarterfinal                                                  09. 05

Miskolc – Continental quarterfinal                                                   09. 05

Abensberg – Continental semifinal                                                   23. 05

Slany – European Final (only times)                                                 26. 06

 

1966

Malilla (Swedish semifinal)                                                                 24. 04

Visby (Swedish semifinal)                                                                   01. 05

Boras (Swedish Final)                                                                          31. 05

Goeteborg (Swedish Final)                                                                  02. 06

 

Osijek – Continental quarterfinal                                                      08. 05

Miskolc –Continental  quarterfinal                                                   08. 05

Meissen – Continental quarterfinal  (only times)                           08. 05

Abensberg – Continental quarterfinal                                              08. 05

Bałakow – Continental semifinal (only times)                               22. 05

 

1967

Visby                                                                                                       01. 05

Vetlanda                                                                                                 04. 05

 

Meisen – quarterfinal (only times)                                                    07. 05

Miszkolc – quarterfinal                                                                       07. 05

Abensberg – quarterfinal                                                                     07. 05

Maribor – quarterfinal                                                                         07. 05

Bałakov -  semifinal  (only times)                                                     21. 05

Slany - semifinal (only times)                                                             21. 05

Kempten (Continental Final) (only times)                                       20. 08

 

1968

Malilla (Swedish semifinal)                                                                 28. 04

Visby (Swedish semifinal)                                                                   01. 05

Malmo (Swedish Final)                                                                        27. 05

 

Meisen - Continental  ¼  (only times)                                               04. 05

Abensberg-  Continental  ¼  (only times)                                         05. 05

Miskolc - Continental  ¼  (only times)                                              05. 05

Svetozareva - Continental  ¼  (only times)                                     05. 05

Mseno - Continental semifinal (only times)                                    26. 05

Rybnik - Continental semifinal (only times)                                   26. 05

Ufa - Continental Final (only times)                                                 21. 06

 

1969

Goeteborg (Swedish qualification)                                                    25. 04

Vetlanda (Swedish qualification)                                                      27. 04

Boras (Swedish qualification)                                                            28. 04

Avesta (Swedish qualification)                                                          29. 04

Kumla (Scandinavian qualification)                                                01. 05

Visby (Scandinavian qualification)                                                  01. 05

Gislaved (Scandinavian qualification)                                             01. 05

 

Stralsund - Continental quarterfinal (only times)                           11. 05

Miskolc - Continental quarterfinal (only times)                              11. 05

Krsko - Continental quarterfinal (only times)                                 11. 05

Ruhpolding - Continental quarterfinal (only times)l                      11. 05

Slany - Continental semifinal (only times)                                      07. 06

Ufa (Continental Final) (only times)                                                 27. 06

Olching European Final (only times)                                                 24. 08

 

1970

Malilla (Swedish quarterfinal)                                                            26. 04

Visby (Swedish quarterfinal)                                                              01. 05

Vetlanda (Swedish quarterfinal)                                                        03. 05

Linkoping (Swedish quarterfinal)                                                      22. 05

Boras (Swedish semifinal)                                                                   25. 05

Goeteborg (Swedish semifinal)                                                           28. 05

 

Meisen  Continental  ¼                                                                        09. 05

Graz  Continental   ¼ (only times)                                                     10. 05

Miskolc  Continental  ¼                                                                      10. 05

Zagreb  Continental  ¼                                                                        10. 05

Abensberg (Continental Final) (only times)                                     02. 06

Pardubice Continental semifinal                                                       06. 06

Leningrad  European Final (only times)                                           20. 07

Gdańsk (Polish Golden Helmet (only times)                                    22.05

Częstochowa (Polish Golden Helmet) (only times)                        24.05

Łódź (Polish Golden Helmet) (only times)                                       28.05

Rybnik (Polich Golden Helmet) (only times)                                   26.06

 

1971

 

Gislaved (Swedish quarterfinal)                                                         01. 05

Visby (Swedish quarterfinal)                                                              01. 05

Malilla (Swedish quarterfinal) (only times)                                      02. 05

Malmo (Swedish quarterfinal)                                                           03. 05

Stockholm (Swedish Final) (only times)                                           03. 06

 

UdineContinental  ¼ (only times)                                                      08. 05

AbensbergContinental  ¼ (only times)                                             09. 05

MiskolcContinental  ¼ (only times)                                                  09. 05

PragaContinental  ¼ (only times)                                                      09. 05

GustowContinental semifinal  (only times)                                     05. 06

SlanyContinental Final (only times)                                                 26. 06

 

1972

Gosforg (Australian Final)                                                                   27.01

Midura (Victorian Championship)                                                    ??       

 

Stockholm (Swedish qualification)                                                   27. 04

Malilla (Swedish qualification)                                                          30. 04

Lindesberg (Swedish qualification)                                                   01. 05

Visby (Swedish qualification)                                                             01. 05

Avesta (Scandinavian qualification)                                                11. 05

Gislaved (Scandinavian qualification)                                             11. 05

Norrkoping  (Scandinavian Final) (only times)                               07. 06

 

Udine - Continental  ¼                                                                         06. 05

Maribor-  Continental preliminary                                                    07. 05

Liberec - Continental  ¼ (only times)                                                20. 05

Miskolc - Continental  ¼ (only times)                                               21. 05

Gorzów - Continental  ¼ (only times)                                               21. 05

Abensberg - Continental  ¼  (only tines)                                          21. 05

Praga - Continental semifinal (only times)                                      03. 06

Czerkiesk - Continental Final (only times)                                       25. 06

 

1973

Melbourne (Victorian Championship)                                              ??

Sydney (New South Wales Championship)                                     ??

Brisbane (Queensland Championship)                                             ??

Adelaide (South Australian Championship) (only times)             24.10.72

Perth (Western Australian Championship)                                      ??

 

Malilla (Swedish qualification)                                                          01. 05

Visby (Swedish qualification)                                                             01. 05

Lindesberg (Swedish qualification)                                                   05. 05

Stockholm (Scandinavian qualification)                                         17. 05

Selskov (Scandinavian qualification)(only times)                         27. 05

Skien (Scandinavian qualification)                                                   27. 05

 

Norden - Continental preliminary round (only times)                    06. 05

Prelog  - Continental preliminary round                                           29. 04

Pardubice - Continental  ¼ (only times)                                           10. 05

Krsko  - Continental  ¼                                                                        20. 05

Krumbach  - Continental  ¼ (only times)                                         20. 05

Miskolc  Continental  ¼                                                                      20. 05

Rodenbach  - Continental semifinal                                                 02. 06

Slany  - Continental semifinal                                                            02. 06

Leningrad - Continental Final (only times)                                      23. 06

 

1974

Sydney (New South Wales Championship)                                     ??

Brisbane (Queensland Championship)                                             ??

Adelaide (South Australian Championship)                                    ??

??(Victorian Championship)                                                              ??

Perth (West Australian Championship                                             ??

 

Gislaved (Swedish qualification)                                                       01. 05

Visby (Swedish qualification)                                                             01. 05

Mälilla (Swedish qualification) (only times)                                    01. 05

Stockholm (Swedish Final)                                                                 28. 05

Norrköping (Swedish Final) (only times)                                          29. 05

Göteborg (Swedish Final)                                                                    30. 05

 

Lonigo (Continental preliminary round)                                          05. 05

Praga - Continental  ¼ (only times)                                                   18. 05

Debreczyn - Continental  ¼ (only times)                                          19. 05

Krumbach - Continental   ¼ (only times)                                         19. 05

Ljubliana - Continental  ¼  (only times)                                          19. 05

Norden - Continental semifinal (only times)                                   02. 06

Togliatti - Continental Final (only times)                                         23. 06

 

1975

Melbourne (Victorian Championship)                                              ??

Sydney (New South Wales Championship)                                     ??

Perth (Western Australian Championship)                                      ??

Adelaide (South Australian Championship)                                    ??

 

Reading (British Qualifications) (only times)                                  19. 05

 

Visby (Swedish qualifications) (only times)                                     01. 05

Skien (Nowegian Final)                                                                        ???

 

Wiener Neustadt - preliminary round (only times)                         04. 05

Lonigo - preliminary round                                                                 04. 05

Miskolc - Continental  ¼ (only times)                                               18. 05

Ostrawa - Continental  ¼ (only times)                                              18. 05

Krsko-  Continental  ¼ (only times)                                                  18. 05

Krumbach - Continental  ¼ (only times)                                          18. 05

Praga - Continental semifinal (only times)                                      31. 05

Leningrad  - Continental Final (only times)                                     22. 06

 

1976

Kumla (Swedish qualification)                                                           06. 05

Mälilla (Swedish qualification)                                                          09. 05

Lindesberg (Swedish qualification)                                                   09. 05

Vojens(Danish Final)                                                                           25. 04

Skien (Norwegian Final)                                                                      25. 04

 

Oreti, Invercargill (South Island Final)                                              06. 12. 75

Palmerston North (North Island Final)                                             ??. 01

Christchurch (New Zealand Final)                                                     14. 02

 

Newcastle (2-Round New South Wales Championship)               28. 11. 75

Sydney (3-Round New South Wales Championship)                    29. 11. 75

Sydney (New South Wales Championship Final)                           20. 12. 75

Brisbane (Queenslan Championship)                                               06. 12

Adelaide (South Australian Championship)                                    09. 01

Melbourne (Victorian Championship)                                              17. 01

Brisbane (Northern Territory semi-final)                                          07. 02

Santa Monica (American Final)                                                        ??. 06

 

Wiener Neustadt  (Preliminary Round) (only times)                      25. 04                

Lonigo  (Preliminary Round)                                                              25. 04

Prelog Continental  ¼ (only times)                                                    15. 05

Pocking Continental  ¼ (only times)                                                 16. 05

Debreczyn Continental  ¼ (only times)                                            16. 05

Krumbach Continental semifinal (only times)                                30. 05

LeningradContinental Final (only times)                                         20. 06

 

1977

Bopfingen  (Continental preliminary Round) (only times)           24. 04

Civitta Nuova  (Continental preliminary Round) (only times)    24. 04

Slany  (Continental quarterfinal) (only times)                                07. 05

Wiener Neustadt  (Continental quarterfinal) (only times)             08. 05

Debreczyn  (Continental quarterfinal) (only times)                       08. 05

Norden  (Continental semifinal) (only times)                                  29. 05

Togliatti  (Continental Final) (only times)                                        25. 06

 

Avesta (Swedish qualification)                                                          06. 05

Västervick (Swedish qualification) (only times)                             08. 05

Vetlanda (Swedish Final)                                                                    24. 05

Eskilstuna (Swedish Final)                                                                  26. 05

Sandnes (Norwegian Final)                                                                 17. 04

Frederica (Danish Final)                                                                      19. 05

Tampere (Scandinavian Final)                                                          29. 05

 

 

Venue (North Island Final)                                                                 ??. ??

Christchurch (South Island Final)                                                      ??. ??

Aucland (times) (New Zealand Final)                                            12. 02

 

Bundaberg (Queensland Championship qualifications)               28. 11. 76

Pionner Park-Ayr (Queensland Championship)                              20. 11. 76

Melbourne (Victorian Championship)                                              08. 01

Adelaide (South Australian Championship)                                    17. 01

Adelaide (South Australian Championship)                                    28. 01

Newcastle (Australian Final)                                                               11. 02

Brisbane (Northern Territory Championship)                                 15. 02

Costa Mesta  (American Final)                                                          29. 07

 

1978

 

Slany (Continental preliminary round) (only times)                      22. 04

Maribor (Continental preliminary round                                          23. 04

Krumbach  (Continental quarterfinal) (only times)                       07. 05

Miskolc  (Continental quarterfinal) (only times)                            07. 05

Varese  (Continental quarterfinal) (only times)                              07. 05

Norden  (Continental semifinal (only times)                                   28. 05

Pocking  (Continental semifinal) (only times)                                 28. 05

 

Avesta (Swedish qualification)                                                          05. 05

Mälilla (Swedish qualification)                                                          07. 05

Visby (Swedish qualification)                                                             07. 05

Kumla (Swedish Final)                                                                         30. 05

Fjelsted  (Danish Final)                                                                        15. 05

 

 

Santa Ana – American Final                                                              29. 12

Welington (only times)  (New Zealand Final)                                  ??

Claremont (Australian Final)                                                              ??

 

Sydney (New South Wales Championship)                                     24. 12. 77

Rowley Park-Brompton (South Australian Champonship)          ??

Charlton Raceway (Queensland Championship)                           ??

Claremont (Western Auatralian Championship)                            ??

Midura (Victorian Championship)                                                    ??

 

Bundaberg  (Queensland Qualifying Round)                                  26. 11. 77

???? (Victorian Qualifying Round)                                                    ??

Sydney (New South Wales Qualification) (only times)                 14. 12. 77

Perth (West Australian Qualification)                                               06. 01

Adelaide (South Australian Qualifying Round)                              13. 01

Adelaide (Southern Zone Final)                                                         27. 01

Sydney (Australian Qualification Final)                                           04. 02

Aucland (Austalo – Asian Final) (only times)                                 18. 02

 

1979

Didenbergen  (Preliminary Round) (only times)                              22. 04

Wiener Neustad  (Preliminary Round) (only times)                        01. 05

Żarnowica  (Preliminary Round) (only times)                                 22. 04

Giavero del Montello  (Preliminary Round) (only times)              22. 04

Abensberg  ¼  (only times)                                                                  06. 05

Debreczyn  ¼ (only times)                                                                  06. 05

Osijek  ¼                                                                                                 07. 05

Slany  ¼  (only times)                                                                          07. 05

Krumbach  ½  (only times)                                                                 27. 05

Lonigo  ½  (only times)                                                                        27. 05

 

Mälilla (Swedish qualification) (only times)                                    06. 05

Mariestad (Swedish qualification)                                                     06. 05

Motala (Swedish qualification)                                                          06. 05

Vetlanda (Swedish Final)                                                                    29. 05

 

Santa Ana  (American Final)                                                              29. 12. 78

Christchurch (times)  (New Zealand Final)                                      21. 01

 

Mildura (Australian Final)                                                                   27. 01

Sydney (New South Wales Championship)                                     ??

Toowoomba (Queensland Championship)                                     ??

Adelaide (South Australian Championship)                                    ??

Midura (Victorian Championship)                                                    ??

Perth (Western Australian Championship)                                      ??

 

1980

Gislaved (Swedish qualification)                                                       04. 05

Mälilla (Swedish qualification) (only times)                                    04. 05

Linköping (Swedish qualification)                                                     08. 05

Vetlanda (Swedish Final)                                                                    21. 05

 

Landshut  (Continental preliminary Round) (only times)             19. 04

Treviso (Continental preliminary Round) (only times)                  20. 04

Prelog  (Continental quarterfinal)  (only times)                               04. 05

Wiener Neustadt  (Continental quarterfinal)  (only times)            04. 05

Norden  (Continental semifinal)  (only times)                                 25. 05

Targowiszcze  (Continental semifinal)  (only times)                      25. 05

 

Anahem  (American Final)                                                                 16. 11. 1979

Aucland  (New Zealand Final) (only times)                                     02. 02

Baypark (North Island Championship)                                           ??

Oreti (South Island Championship)                                                  ??

 

Sydney  (Australian Final) (only times)                                            26. 01

Liverpool (New South Wales Championship)                                 09. 01

Ayr (Queensland Championship)                                                      ??

Adelaide (South Australian Championship)                                    ??

Midura (Victorian Championship)                                                    ??

Perth (Western Australian Championship)                                      ??

Christchurch (only times)(Australo-Asian Final)                            16. 02

Frederica  (Danish Final)                                                                     04. 05

Skien  (Norwegian Final)                                                                     18. 05

Skien  (Scandinavian Final)                                                                15. 06

 

1981

Motala (Swedish qualification)                                                          03. 05

Mariestad (Swedish qualification)                                                     08. 05

Gislaved (Swedish Final)                                                                     17. 05

Elgane (Norwegian Final)                                                                    26. 04

Fjelsted (Danish Final)                                                                         10. 05

 

 

Napier (New Zealand Final) (times)                                                  06. 02

Gisborne (North Island Championship)                                           ??

Christchurch (South Island Championship)                                    ??

 

Brisbane (Australian Final)                                                                 21. 02

Liverpool (New South Wales Championship)                                 12.12. 80

Darwin (Northern Territory Championship)                                    ??

Rackhampton (Queensland Championship)                                  ??

Adelaide (South Australian Championship)                                    ??

Melbourne (Victorian Champiuonship)                                           ??

Perth (Western Australian Championship)                                      ??

 

Lendawa - Continental preliminary round (only times)                25. 04

Krumbach - Continental preliminary round (only times)              26. 04

Szumen - Continental preliminary round                                         26. 04

Lonigo - Continental  ¼ (orly times)                                                 10. 05

Miskolc - Continental  ¼(only times)                                                10. 05

Wiener Neustadt - Continental  ¼ (only times)                               10. 05

Landshut - Continental semifinal (only times)                               13. 06

 

1982

Motala (Swedish semifinal)                                                                07. 05

Gislaved (Swedish semifinal)                                                              09. 05

Malilla (Swedish Final)                                                                        25. 05

Stockholm (Swedish Final)                                                                 26. 05

Mariestad (Swedish Final)                                                                   27. 05

Fredericia (Danish Final)                                                                     11. 05

 

 

Christchurch (South Island Final)                                                      18. 01

Kihikihi (North Island Final)                                                               24. 01

Aucland (New Zealand Final) (only times)                                      30. 01

Christchurch (New Zealand Final)                                                     27. 02

 

Melbourne (Southern Zone Final)                                                     02. 01

Rockhampton  (Northern Zone Final)                                              03. 01

Perh (Australian Final) (only times)                                                   15. 01

Brisbane (Australian Final) (only times)                                           13. 03

Long Beach (American Final( only (times)                                      12. 06

 

Amsterdam Continental preliminary (only times)                          24. 04

Osijek Continental preliminary (only times)                                    25. 04

Pardubice Continental preliminary (only times)                             25. 04

Targowiszcze Continental preliminary (only times)                       25. 04

Debreczyn Continental  ¼  (only times)                                           09. 05

Didenbergen Continental  ¼ (only times)                                         09. 05

Norden Continental  ¼ (only times)                                                  09. 05

Wiener Neustadt Continental  ¼ (only times)                                 09. 05

Lonigo Continental semifinal  (only times)                                     13. 07

 

1983

Weymouth (British qualification)                                                      12. 04

Milton Keynes                                                                                       19. 04

Oxford                                                                                                    21. 04

Long Eaton                                                                                            27. 04

Eastbourne - semifinal                                                                         08. 05

Leicester – semifinal  (only times)                                                     17. 05

 

Nasjö (Swedish semifinal)                                                                   07. 05

Malilla (Swedish semifinal)                                                                 09. 05

Motala (Swedish semifinal)                                                                09. 05

Karlstad (Swedish Final)                                                                      ??. ??

Gubbangen (Swedish Final)                                                                25. 05

Eskilstuna (Swedish Final)                                                                  ??. ??

 

Rockhampton (Queensland Championship)                                  ??

Adelajde (South Australian Championship0                                  ??

Midura (Victorian Championship)                                                    ??

Perth (Western Australian Championship)                                      ??

 

Palmerston North (North Island Final)                                             ??. ??

Oreti, Invercargill (South IslandFinl)                                                 ??. ??

Christchurch (New Zealand Final)                                                     21. 02

Long Beach (American Final)                                                            11. 06

Fjelsted (Danish Final)                                                                         ??. ??

Elgane (Scandinavian Final) (only times)                                        12. 06

 

Ruhpolding - Continental preliminary (only times)                        23. 04

Szeged - Continental preliminary (only times)                                24. 04

Lendava-  Continental preliminary (only times)                            24. 04

Wiener Neustadt - Continental  ¼ (only times)                               06. 05

Lonigo - Continental  Continental ¼ (only times)                          08. 05

Miskolc - Continental  ¼ (only times)                                               08. 05

Szumen - Continental  ¼ (only times)                                              08. 05

Pocking - Continental semifinal (only times)                                  12. 06

 

1984

Boston (British qualification)                                                             08. 04

Milton Keynes                                                                                       17. 04

Halifax                                                                                                   29. 04

Poole – semifinal                                                                                  16. 05

 

Halstavik (Swedish semifinal)                                                            ??. ??

Linköping (Swedish semifinal)                                                           05. 05

Malilla (Swedish semifinal)                                                                 ??. ??

Kumla (Swedish Final)                                                                         22. 05

Vastervik (Swedish Final)                                                                    23. 05

Göteborg (Swedish Final)                                                                    24. 05

Skien – (Norwegian Final)                                                                   25. 04

Randers - (Danish Qualification)                                                       29. 04

Randers - (Danish semi-final)                                                             05. 05

Randers – (Danish Final)                                                                     06. 05

 

 

Midura – (Australian Final)                                                                29. 01

Liverpool (New South Wales Championship)                                 11. 01

Darwin (Northern Australian Championship)                                 ??

Gymple (Queensland Championship)                                              ??

North Arm (South Australian Championship)                                ??

Midura (Victorian Championship)                                                    ??

Perh (Western Australian Championship)                                        ??

Wellington – (New Zealand Final)                                                     04. 02

Long Beach – (American Final) (only times)                                  09.06

 

Olching - Continental preliminary (only times)                               22. 04

Debreczyn - Continental preliminary (only times)                         22. 04

Krsko - Continental preliminary (only times)                                  22. 04

Wiener Neustadt - Continental  ¼ (only times)                               06. 05

Norden - Continental semifinal (only times)                                   10. 06

 

1985

Rye House (British qualification)                                                      11. 04

Long Eaton                                                                                            17. 04

Middlesbrough                                                                                      18. 04

Cradley Heath – semifinal                                                                  22. 05

 

Malilla (Swedish qualification)                                                          04. 05

Stockholm (Swedish qualification)                                                   04. 05

Mariestad (Swedish qualification)                                                     05. 05

Örebro (Swedish Final)                                                                         20. 05

Gislaved (Swedish Final)                                                                     21. 05

Linköping (Swedish Final)                                                                   22. 05

Brovst – Danish Final                                                                          05. 05

 

Treeeant Creek (Northern Territory Championship)                      03. 11. 1984

Ayr (Queensland Championship)                                                      24. 11. 1984

Murray Bridge (South Australian Championship)                         01. 12. 1984

Perth  (Western Australian Championship)                                     07. 12. 1984

Nepan (New South Wales Championship)                                      16. 12. 1984

Midura (Victorian Championship)                                                    23. 12. 1984

Ayr – Australian Final                                                                          05. 01

ChristchurchNew Zealand Final                                                    ?? ??

 

Didenbergen - Continental preliminary (only times)                      21. 04

Targowiszcze - Continental preliminary (only times)                    21. 04

Miskolc - Continental preliminary (only times)                              21. 04

Krsko - Continental  ¼ (only times)                                                  01. 05

Lonig - oContinental  ¼ (only times)                                                01. 05

Wiener Neustadt - Continental  ¼ (only times)                               05. 05

Debreczyn - Continental semifinal (only times)                             09. 06

 

1986

Newcastle (New South Wales Championship0                               21. 12 .85

Alice Springs (Northern Australian Championship)                       ??

Ayr (Qeensland Championship)                                                        ??

North Arm (South Australian Championship)                                ??

Shepparton (Victorian Championship)                                            ??

Perth (Western Australian Championship)                                      ??

 

Berwick (British qualification)                                                           13. 04

Poole                                                                                                       15. 04

Milton Keynes                                                                                       22. 04

 

Gislaved (Swedish semifinal)                                                              01. 05

Karlstad (Swedish semifinal)                                                              09. 05

Eskilstuna (Swedish Final)                                                                  21. 05

Nässjö (Swedish Final)                                                                         22. 05

Kumla (Swedish Final)                                                                         23. 05

 

Gisborne  (New Zealand Final)                                                           25. 01

Fjelsted  (Danish Final)                                                                        08. 05

Belle Vue (Commonwealth Final) (only times)                               08. 06

Bradford (Intercontinental Final (only times)                                 20. 07

 

Lublana  (preliminary round) (only times)                                       11. 05

Targowiszcze  (preliminary round) (only times)                              11. 05

Abensberg  (preliminary round) (only times) (only times)             11. 05

Amsterdam  (quarterfinal) (only times)                                            26. 05

Olching (quarterfinal) (only times) (only times)                              29. 05

Landshut  (semifinal) (only times) (only times)                              08. 06

Lonigo  (semifinal) (only times)                                                         08. 06

 

1987

Eastbourne (British qualification)                                                     05. 04

Middlesbrough                                                                                      16. 04

Peterborough                                                                                         24. 04

Newcastle                                                                                               04. 05

Sheffield  (semifinal)                                                                            17. 05

 

Lindesberg (Swedish semifinal)                                                          03. 05

Mariestad (Swedish Final)                                                                   19. 05

Eskilstuna (Swedish Final                                                                    20. 05

Nässjö (Swedish semifinal)                                                                 03. 05

Vetlanda (Swedish Final)                                                                    21. 05

 

Midura  (Australian Final)                                                                   24. 01

Newcastle (New South Wales Championship)                                26. 12. 86

Darwin (Northern Australian Championship)                                 ??

Tonsville (Queensland Championship)                                            ??

Perth (South Australian Championship)                                          ??

Midura (Victorian Championship)                                                    ??

Peth (Western Australian Championship)                                        ??

Aucland  (New Zealand Final)                                                           21. 02

Long Beach  (American Final ) (only times)                                    13. 06

Vojens  (Intercontinental Final) (only times)                                   26. 07

 

Krsko  (preliminary round) (only times)                                           17. 05

NeustadtDonau  (preliminary round) (only times)                         17. 05

Targowiszcze  (preliminary round) (only times)                              17. 05

Wiener Neustad  (quarterfinal) (only times)                                    24. 05

Rowne  (quarterfinal) (only times)                                                    31. 05

 

1988

Poole (quarterfinal)                                                                              24.04. 88

 

Murray Bridge (Australian Final)                                                       ??

Newcastle (New South Wales Championship)                                26. 12. 87

Alice Springs (Northern Australian Championship)                       ??

Rockhampton (Queensland Championship)                                  ??

Murray Bridge (South Australian Championship)                         ??

Midura (Victorian Championship)                                                    ??

Perth (Western Australian Championship)                                      ??

 

Gislaved (Swedish semifinal)                                                              07. 05

Huddinge (Swedish semifinal)                                                            07. 05

Malmö (Swedish Final)                                                                        17. 05

Hallstavik (Swedish Final)                                                                  19. 05

Outrup (Danish Final)                                                                          08. 05

Sanders  (Scandinavian Final) (only times)                                     05. 06

 

 

Christchurch  (New Zealand Final)                                                    ??.??

Long Beach  (American Final) (only times)                                     11. 06

King’s Lynn  (Commonwealth Final) (only times)                         12. 06

Vetlanda  (Intercontinental Final) (only times)                               08. 06

 

Netschbach  (Continental preliminary round) (only times)          07. 05

Lublana  (Continental preliminary round)                                       08. 05

Rowno  (Continental quarterfinal) (only times)                              05. 06

Norden  (Continental quarterfinal) (only times)                             22. 05

 

1989

Malilla (Swedish semifinal)                                                                 30. 04

Visby (Swedish semifinal)                                                                   01. 05

Nassjö (Swedish Final)                                                                         16. 05

Karlstad (Swedish Final)                                                                      18. 05

 

Newcastle (Australin Final) (only times)                                           15. 01

Adelaide (South Australian Championship)(only times)              23.12. 1988

Liverpool (New South Wales Championship)                                 21.12. 1988

Tennant Creek (Northern Australian Championship)                   ??

Rockhampton (Queensland Championship)                                  ??

Midura (Victorian Championship)                                                    ??

Perth (Western Australian Championship)                                      25.11.1988

 

Aucland (New Zealand Final)(only times)                                       28. 01

Tampere (Scandinavian Final) (only times)                                    04. 06

Long Beach (American Final) (only times)                                      03. 06

Coventry (Overseas Final) (only times)                                            25. 06

 

Miskolc (Continental preliminary) (only times)                              24. 04

Krsko (Continental preliminary) (only times)                                  07. 05

Neustadt Donau (Continental quarterfinal) (only times)              04. 06

 

1990

Oxford (British qualification)                                                             04. 05

 

Darwin (Northern Territory Championship)                                    04. 11. 89 

Townsville (Queensland Championship)                                         02. 12. 89

Perth (Western Australian Championship)                                      08. 12. 89

Adelaide(South Australian Champions)                                          15. 12. 89

Newcastle (New South Wales Championship)                                26. 12. 89

Myntleford (Victorian Championship)                                             06. 01.

Brisbane (Australian Final) (only times)                                           13. 01

 

Christchurch (New Zealand Final)                                                     ?? ??

 

Malilla (Swedish semifinal)                                                                 29. 04

Visby (Swedish semifinal)                                                                   29. 04

Vetlanda (Swedish Final)                                                                    15. 05

Norrköping (Swedish Final)                                                                 16. 05

Avesta (Swedish Final)                                                                        17. 05

 

Holsted (Danish Final) (only times)                                                   20. 05

Long Beach (American Final)                                                            02. 06

 

Lublana (Continental preliminary)                                                   06. 05

Neustadt-Donau (Continental preliminary) (only times)              06. 05

Pfaffenhofen ½ (German Championship)                                      29.04

Didenbergen ½ (German Championship)                                        17.06

Neustadt Donau (German Championship)                                      09.09. 

 

1991

Hackney (British quarterfinal)(only times)                                      21. 04

Ipswich (British semifinal)(only times)                                             02.05

Cradley (British semifinal)(only times)                                             05. 05

 

Hagfors (Swedish semifinal)                                                               04.05

Nassjo (Swedish semifinal)                                                                 ?? ??

Kumla (Swedish Final)(only times)                                                   14. 05

Stockholm ((Swedish Final)(only times)                                           02.06

 

Gisborne (North Island Championship)                                           ??

Ruapuna (South Island Championship)                                          ??

Gisborne (New Zealand Final)                                                            29. 01

 

Tennant Creek (Northern Australian Championship)                   17. 11. 90

Mackay (Queensland Championship)                                             01. 12. 90

Perth (Western Australian Championship)                                      08. 12. 90

Muldura (Victorian Championship)                                                  23. 12. 90

Newcastle (New South Wales Championship)                                26. 12. 90

MurrayBridge (South Australian Championship)                          29. 12. 90

Alice Springs (Australian Qualifying Round)                                   19. 01

Alice Springs (Australian Final)(only times)                                     27. 01

 

Long Beach (American Final)(only times)                                       02. 03

 

Lublana (Continental preliminary)(only times)                              05. 05

Miskolc (Continental quarterfinal)(only times)                              02. 06

Pfaffenhofen (Continental quarterfinal)(only times) 02. 06

 

Abensberg (World Semifinal)(only times)                                        18. 08

 

Landshut (1-Round German Championship)                                 18.05

Abensberg (2-Round German Championship)                               20.05

Straslund (3-Round German Championship)                                 21.09

Wolfslake (4-Round German Championship)                                22.09

Didenbergen (5-Round German Championship)                            29.09

Lonigo (3-Round Italian Championship)                                        ??

Castelmassa (4-Round Italian Championship)                              ??

Udine (5-Round Italian Championship)                                          ??

?? (1-Round Slovenian Championship)                                           ??

?? (2-Round Slovenian Championship)                                           ??

Lendava (3-Round Slovenian Championship                                ??

Pardubice (Czecho-Slovakian qualification) (only times)            ??

Cakovice (Czecho-Slovakian qualification) (only times)             ??

 

1992

Middlesbrough (British quarterfinal)                                                 16. 04

Cradley (British semifinal)                                                                  03. 05

 

Herning (Danish Final) (only times)                                                  16. 05

 

Kumla (Swedish qualification)                                                           09. 05

Vetlanda (Swedish qualification)                                                      09. 05

Malilla (Swedish Final)                                                                        19. 05

Orebro (Swedish Final)                                                                         21. 05

Hagfors (Swedish Final)                                                                      20. 05

Elgane (Scandinavian Final) (only times)                                        14. 06

 

North Arm ( Southern Territory Championship)                             27. 12. 91

Brisbane (Queensland Championship)                                             ??

Alice Springs (Northern TerritoryChaampionship                          ??

Nepan (New South Wales Championship)                                      ??

Midura (Victorian Championship)                                                    ??

Collie (Western Australian Championship)                                     ??

Adelaide (Australian Final) (only times)                                           26. 01

Napier (New Zealand Final) (only times)                                         25. 01

 

Krsko (Preliminary round) (only times)                                            26. 04

Nyiregyhaza (Preliminary round) (only times)                                26. 04

St. Johann (Prelinary round) (only times)                                         01. 05

NeustadtDonau (Continenta ¼ ) (only times)                                 24. 05

 

?? (1-Round Hungarian Championship)                                          ??

?? (2-Round Hungarian Championship)                                          ??

?? (3-Round Hungarian Championship)                                          ??

?? (4-Round Hungarian Championship)                                          ??

?? (5-Round Hungarian Championship)                                          ??

?? (6-Round Hungarian Championship)                                          ??

?? (7-Round Hungarian Championship)                                          ??

?? (8-Round Hungarian Championship)                                          ??

 

1993

Cradley Heath (British semifinal) (only times)                               25. 04

 

Kopenhagen (Danish qualification)                                                  09. 05

Randers (Danish Final)                                                                        29. 05

Skien (Norwegian Championship)                                                     ??. ??

Tampere (Finnish Championship)                                                     02. 08

 

Stockholm (Swedish qualification)                                                   02. 05

Vastervik (Swedish qualification)                                                      02. 05

Mariestad (Swedish Final)                                                                   11. 05

Norrkoping (Swedish Final)                                                                 12. 05

Hallstavik (Swedish Final)                                                                  13. 05

Seinajoki (Scandinavian Final) (only times)                                   13. 06

 

Myrtleford (Victorian Championship)                                              ?? ??

Collie (Western Australian Championship)                                     ?? ??

Brisbane (Queensland Championship)                                             ?? ??

Tennant Creek (Northern Territory Championship                        ?? ??

Adelaide(SothernTerritory Championship)                                     ?? ??

Newcastle (New South Wales Championship)                                ?? ??

 

Costa Mesta (American Final)                                                           ?? ??

Christchurch (New Zealand Final)                                                     31. 01

 

Lubliana (Prelinary round) (only times)                                           25. 04

Ludwigslut (Prelinary round) (only times)                                        25. 04

Marmande (Preliminary round) (only times)                                   25. 04

 

Landshut ½ (German Championship) (only times)                       24.07

Gustow ½ (German Championship) (only times)                           05.09

Terenzano (2-Round Italian Championship)                                  ??

Terenzano (4-Round Italian Championship)                                  ??

Debrecen (2-Round Hungarian Championship)                             ??

                                                                                                                

 

1994

 

??? (New Zealand North Island Championship)                           ?? ??

??? (New Zealand South Island Championship)                           ?? ??

Stratford(New Zealand Final)                                                            05. 02

 

Tennant Creek (Northern Australian Championship)                   ??       

Brisbane (Quensland Championship)                                               ?? ??

Adelaide (South Australian Championship)                                    17. 12. 93

Gosford (New South Walles Championship) (only times)            27. 12. 93

Perth (Western Australian Championship)                                      ??

Midura (Victorian Championship)                                                    ??

Midura (Australian Final (only times)                                               22. 01

 

Nykoping (Swedish semifinal)                                                            08. 05

Malilla(Swedish semifinal)                                                                  08. 05

Kumla (Swedish Final) (only times)                                                  24. 05

 

Randers (Danish Final) (only times)                                                  29. 05

?? (Danish semi-final)                                                                          ??.??

 

Ventura (American Final) (only times)                                             22. 05

 

Pfaffenhofen (Continental preliminary round) (only times)        24. 04

Lonigo (Continental preliminary round) (only times)                    24. 04

Krsko (Continental preliminary round) (only times)                      24. 04

Didenbergen (Continental quarterfinal) (only times)                     08. 05

Marmande (Continental quarterfinal) (only times)                       08. 05

Neustadt-Donau (Continental quarterfinal) (only times)              08. 05

 

Felixdorf (1-Round Austrian Championship)                                 ??

Wiener Neustadt (2-Round Austrian Championship)                    ??

Natschbach-Loipersbach (3-Round Austrian Championship)    ??

Mureck (4-Round Austrian Championship)                                    ??

St.Johann (5-Round Austrian Championship)                                ??

Koprivnice (Czech Championship semifinal) (only times)           ??

Brezolupy (Czech Championship semifinal) (only times)            ??

Miskolc (Hungarian Championship)                                                ??

Lonigo (1-Round Italian Championship)                                        04. 06

Terenzano (3-Round Italian Championship)                                  ??

 

1995

Middlesbrough (British semi-final) (only times)                              13. 04

 

Newcastle (New South Walles Championship)                               26. 11. 94

Perth (Western Australian Championship)                                      ?? ??

Adelaide (South Australian Championship)                                    28. 12. 94

Midura(Victorian Championship)                                                     ?? ??

Brisbane (Queensland Championship)                                             ?? ??

Darwin (Northern Australian Championship)                                 ?? ??

 

Gisborne (New Zealand semifinal)                                                    ?? ??

Kihikihi (New Zealand Finall)                                                             06. 02

Auburn (American Final)                                                                    20. 05

 

 

Hedensted (Danish Final) (only times)                                             27. 05

Uhre (Danish Final) (only times)                                                        28. 05

Vastervik (Swedish qualification) (only times)                               07. 05

Eskilstuna (Swedish qualification) (only times)                              07. 05

Vetlanda (Swedish Final) (only times)                                              23. 05

Middlesbrough (British semifinal) (only times)                               13. 04

Eastbourne (British semifinal) (only times)                                     16. 04

Coventry (British Final) (only times)                                                 30. 04

Coventry (Overseas Final) (only times)                                            11. 06

Elgane (Intercontinental Final) (only times)                                    20. 08

 

Targoviste (Continental preliminary round) (only times)              22. 04

St. Johan (Continental prelimunary round) (only times)               10. 05

Ludwigslust (Continental prelimary round) (only times)               23. 04

Pfaffenhofen (Continental quarterfinal) (only times)                   07. 05

Marmande Continental quarterfinal) (only times)                         07. 05

Lublana (Continental quarterfinal) (only times)                            07. 05

Lonigo (Continental semifinal) (only times)                                    11. 06

Miskolc (Continental Final) (only times)                                          30. 07

 

Wiener Neustadt (1-Round Austrian Championship)                    ??

Natschbach-Loipersbach  (2-Round Austrian Championship)   ??

?? (3-Round Austrian Championship)                                              ??

Natschbach-Loipersbach  (4-Round Austrian Championship)   ??

Debrecen (1-Round Hunharian Championship)                            27.05

Gyula (2-Round Hungarian Hampionship)                                     17.06

Miskolc (3-Round Hungarian Championship)                               01.07

Debrecen (4-Round Hungarian Championship)                             22.07

Gyula (5-Round Hungarian Championship)                                   12.08

Miskolc (6-Round Hungarian Championship)                               01.10

Pardubice (Czech Championship semifinal) (only times)             ??

Praha (Czech Championship semifinal) (only times)                    ??

Terenzano (Italian Championship)                                                   01. 10

 

1996

Oxford  (British semifinal  (only times)                                            22. 04

 

Orebro (Swedish semifinal)                                                                 05. 05

Uddevalla (Swedish semifinal)                                                           05. 05

Vastervik (Swedish Final)                                                                    29. 05

Holstebro (Danish Final) (only times)                                               25. 05

Fjelsted (Danish Final) (only times)                                                   26. 05

 

Gosford (New South Walles Championship)  (only timrs)            04. 12. 1995

North Arm (South Australian Championship)                                29. 12. 1995

Midura (Victorian Championship)                                                    29. 12. 1995

Townsville (Queensland Championship)                                         18. 11. 1995

Perth (Western Australian Championship)                                      ??

Newcastle (Australian Final) (only times)                                        17. 02. 1996

Christchurch (New Zealand Final)                                                     17. 02

 

Wiener Neustadt (Preliminary round) (only times)                         27. 04

Krsko (Preliminary round) (only times)                                            ?? ??

Marmande (Qualifying round) (only times)                                    04. 05

Terenzano (Qualifying round) (only times)                                                

                                                                                                                 05. 05

Togliatti (Continental semifinal) (only times)                                 09. 06

Abensberg (Continental Final) (only times)                                     27. 07

 

Auburn (American Final)  (only times)                                             18. 05.

 

Broksted ½ (German Championship) (only times0                       02.06

G stow ½ (German Championship) (only times)                           13.07

Stralsund  (Final German Championship) (only times0                11.08

Natschbach-Loipersbach (1-Round Austrian Championship)    ??

Mureck (2-Round Austrian Championship)                                    ??

Felixdorf (3-Round Austrian Championship)                                 ??

Wiener Neustadt (4-Round Austrian Championship)                    ??

Miskolc (1-Round Hungarian Championship)                               20.04

Gyula (2-Round Hungarian Championship)                                   25.05

Debrecen (3-Round Hungarian Champioship)                               29.06

Miskolc (4-Round Hungarian Championship)                               20.07

Debrecen (5-Round Hungarian Championship0                            28,09

Praha (Czech Championship semifinal)                                          ??

Pardubice (Czech Championship semifinal)                                   ??

Mseno (Czech Final) (only times)                                                      17. 08

 

1997

Exeter (british semifinal) (only times)                                               12. 05

Sheffield (British semifinal) (only times)                                           15. 05

 

Brisbane (Australian Final) (only times)                                           ? 28. 12. 1996

Gosford (New South Wales Championship)                                    14. 12. 96

Rockhampton (Queensland Championship)                                  ??

North Arm (South Australian Championship)                                22. 11. 96

Midura (Victorian Championship)                                                    ??

Perth (Western Australian Championship)                                      ??

Napier (New Zealand North Island Championschip)                    ??. ??

Statford (New Zealand  Final)                                                            15. 02

 

Eskilsuna (Swedish qualification) (only times)                               04. 05

Malilla (Swedish qualification) (only times)                                    04. 05

Mariestad (Swedish Final) (only times)                                            21. 05

Rudskogen (Norwegian qoalification) (only times)                        08. 05

Holsted (Danish qualification) (only times)                                     23. 05

Hyvinka (Scandinavian Final) (only times)                                    07. 06

                                                                                                                

Terenzano (continental quarterfinal) (only times)                         04. 05

Lubliana (continental quarterfinal) (only times)                            04. 05

Abensberg (continental quarterfinal) (only times)                          19. 05

Pocking (continental semifinal) (only times)                                   07. 06

St. Johann (continental semifinal) (only times)                              08. 06

Lonigo (Continental Final) (only times)                                           26. 07

 

Costa Mesta (America Final) (only times)                                       14. 06

Bradford (Overseas Final) (only times)                                            22. 06

Wiener Neustadt (Grand Prix Challenge) (only times)                   05. 10

 

Felixdorf (1-Round Austrian Championship)                                 29. 05

Natschbach (2-Round Austrian Championship)                            06. 09

St. Johann (3-Round Austrian Championship)                               21. 09

Praha (Czech Championship semifinal) (only times)                    ??

Pardubice (Czech Championship semifinal) (only times)             ??

Svitavy (Czech Championship semifinal) (only times(                 ??

Divisiv (Czech Championship semifinal)                                         ??

Mseno (Czech Final) (only times)                                                      15. 08

Brokstedt (German Final) (only times)                                             31. 08

?? (German Championship semifinal)                                              ??

?? (German Championship semifinal)                                              ??

Krsko (1-Round Slovenian Championship)                                    12. 04

Lendava (3-Round Slovenian Championship)                               27. 04

Lendava (4-Round Slovenian Championship)                               07. 09

Ljubljana (5-Round Slovenian Championship)                             21. 09

Krsko (6-Round Slovenian Championship)                                    27. 09

 

 

1998

 Sheffield (British semifinal)                                                               23. 04

Newport (British semifinal)                                                                 26. 04

 

Nhulunbuy (Northern Territory Championship)                             25. 10. 1997

Midura (Victorian Championship)                                                    29. 11. 1997

Gosford (New South Walles) Championship)                                 06. 12. 1997

Claremont (Western Australian Championship)                            12. 12. 1997

Murray Bridge (Southern Territory Championship)                       13. 12. 1997

Brisbane (Queensland Championship) (only times)                      20. 12. 1997

Perth (Western Australian Championship)                                      ??

Murray Bridge (Australian Final) (only times)                                14. 02

Napier (New Zealand Final)                                                                14. 02

 

Elgane (Norwegian Final) (only times)                                              01. 05

Holstebro (Danish semifinal)                                                              02. 05

Glums (Danish semifinal)                                                                    02. 05

Outrup (Danish Final) (only times)                                                    22. 05

Gӧteborg (Swedish semifinal) (only times)                                      03. 05

Motala (Swedish semifinal) (only times)                                          10. 05

Kumla (Swedish Final) (only times)                                                  20. 05

Seinäjoki (Finnish Championship) (only times)                              26.08

Norrekӧping (Scandinavian Final) (only times)                              04. 07

 

Auburn (American Final) (only times)                                              05. 06

Poole (Overseas Final) (only times)                                                   14. 06

 

Mureck (Continental quarterfinal) (only times)                              01. 05

Lonigo (Continental semifinal) (only times)                                    13. 06

Prelog (Continental semifinal) (only times)                                     14. 06

Debrecen (Continental Final) (only times)                                       25. 07

 

Krsko (1-Round Slovenian Championship)                                    12.04

Ljubljana (2-Round Slovenian Championship)                             19.04

Lendava (3-Round Slovenian Championship)                               26.04

Krsko (4-Round Slovenian Championship)                                    26.09

Lendava (5-Round Slovenian Championship)                               20.09

Ljbliana (6-Round Slovenian Championship)                                27,09

Mureck (1-Round Austrian Championship)                                    21.05

St.Johann (2-Round Austrian Championship)                                04.07

Natschbach-Loipersbach (3-Round Austrian Championship)    ??

Debrecen (1-Round Hungarian Championship)                             30.05

Miskolc (2-Round Hungarian Championship)                               01.06

Gyula (3-Round Hungarian Championship)                                   11.07

Miskolc (4-Round Hungarian Championship)                               26.09

Guula (6-Round Hungarian Championship)                                   10.10

Divisov (Czech Championship quarterfinal)                                   06. 06

Praha (Czech Championship quarterfinal)                                      14. 04

Pardubice (Czech Championship quarterfinal)                              06. 05

Svitavy (Czech Championship quarterfinal)                                  16. 05

Charabovice (Czech Championship semifinal)                              15. 08

Praha (Czech Championship semifinal)                                          14. 08

Pardubice (Czech Championship semifinal)                                   14. 08

Plzen (Czech Championship semifinal)                                           15. 08

Slany (Czech Final) (only times)                                                        13. 09

 

1999

Midura (Australian Final) (only times)                                             13.02

Murray Bridge (South Australian Championship)                         12.12.1998

Gladstone (Queensland Championship) (only times)                    28.11.1998

Nhulunbury (Northern Territory Championship)                            24.10.1998

Perth (Western Australian Championship)                                      ??       

 

Munkebo (Danish Final) (only times)                                               21.05

Esbjerg (Danish semi-final) (only times)                                          01.05

Orebro (Swedish qualifying) (only times)                                         02.05

Avesta (Swedish Final) (only times)                                                  20.05

Tampere (Finnish Final) (only times)                                                22.08

Elgane (Norwegian qualifying) (only times)                                    01.05

 

Auburn (American Final (only times)                                               21.05 

 

Terenzano (Continental  ¼) (only times0                                        02.05

Daugavpils (Continental ¼) (only times)                                         02.05.

Ljubljana (Continental ½) (only times)                                            13.06 

Brokstedt (Continental ½) (only times)                                            13.06

 

Natschbach-Loipersbach (1-Round Austrian Championship)    ??       

Natschbach-Loipersbach (2-Round Austrian Championship)    ??

Krsko (1-Round Slovenian Championship)                                    01.04

Lendava (2-Round Slovenian Championship)                               11.04

Krsko (4-Round Slovenian Championship)                                    11.09

Ljubljana (5-Round Slovenian Championship)                             19.09

Lendava (6-Round Slovenian Championship)                               26.09

?? (3-Round Hungarian Championship)                                          ??

?? (4-Round Hungarian Championship)                                          ??

?? (5-Round Hungarian Championship)                                          ??

?? (6-Round Hungarian Championship)                                          ??       

Koprivnica (Czech Championship qualifying round)                    22. 05

Pardubice (Czech Championship qualifying  round)                     28.04

Pardubice (Czech Championship semifinal)                                   16. 07

Pardubice (Czech Championship semifinal 2)                                17. 07

Slany (Czech Championship semifinal)                                           ??

Praha (Czech Championship semifinal)                                          ??

Lonigo (1-round Italian Championship)                                          21. 04

Terenzano (2-round Italian Championship)                                   28. 04

Lonigo (4-round Italian Championship)                                          11. 09

Giavera del Montello (5-round Italian Championship)                 26. 09

Terenzano (6-round Italian Championship)                                   10. 10               

 

2000

Wolverhampton (British semifinal)                                                   01. 05

 

Gosford (Australian Final) (only times)                                            05. 02

Nennant Creek (Northern Australian Championship)                   16. 10. 99

Labrador (Queensland Championship) (only times)                     29. 01

Gillman (South Australian Championship) (only times)               07. 01

Perth (Western Australian Championship)                                      ??

 

Nasjӧ (Swedish Championship qualifying) (only times)               06. 05

Vetlanda (Swedish Final) (only times0                                             24. 05

Outrup (Danish Final) (only times)                                                    26. 05

Vojens (Danish Championship semifinal)                                       28. 04

Rijska (Norvegian Final) (only times)                                               02. 05

 

Aubyrn (American Final) (only times)                                              26.05

 

Pardubice (Czech qualification) (only times)                                  21. 04

Terenzano (Continental qualification round) (only times)           30. 04

Pfaffenhofen (Continental qualification round) (only times)      14. 05

Krsko (Continentall qualification round) (only times)                   13. 05

Olching (Continental semifinal) (only times)                                   22. 06

Lonigo (Continental Final) (only times)                                           09. 07

 

Pardubice (Czech Championship semifinal)                                   07.06

Plzen (Czech Championship semifinal)                                           07. 06

Praha (Czech Final)                                                                              05. 07

Koprivnica (Czech Final)                                                                    05. 07

Natschbach (1-round Austrian Championship)                              08. 04

Natschbach (2-round Austrian Championship) (only times)       07. 10

Brokstedt (German Final) (only times)                                             24. 09

?? (German Championship semifinal)                                              ??

?? (German Championship semifinal)                                              ??

Ljubliana (1-round Slovenian Championship)                               02. 04

Prelog (2-round Slovenian Championship)                                      09. 04

Lendava (3-round Slovenian Championship)                                16. 04

Krsko (4-round Slovenian Championship)                                      23. 04

Prelog (5-round Slovenian Championship)                                      10. 09

Ljubljana (6-round Slovenian Championship)                               24. 09

Krsko (7-round Slovenian Championship)                                      30. 09

Debrecen (1-round Hungarian Championship)                              12. 05

Debrecen (2-round Hungarian Championship) (only times)        27. 05

Gyula (3-round Hungarian Championship) (only times)              17. 06

Debrecen (4-round Hungarian Hampionship) (only times)          01. 07

Debrecen (5-round Hungarian Championship) (only times)        12. 08

Gyula (6-round Hungarian Championship)                                    02. 09

Terenzano (1-round Italian Championship)                                   02. 04

Lonigo (2-round Italian Championship)                                          09. 04

Lonigo (3-round Italian Championship)                                          06. 05

Giavera del Montello (4-round Italian Championship)                 28. 05

Terenzano (5-round Italian Championship0                                  11. 06

 

2001

Murray Bridge (Australian Final) (only times)                                03. 02

Gilman (South Australian Championship)                                      16. 12. 2000    

Gold Coast (Queensland Championship) (only times)                  02. 12. 2000

Wayville (South Australian Championship)                                    25. 11. 2000

Bibra Lake (Western Australian Championship)                           ??

?? (Northern Territory Championship)                                             ??

 

Orebro (Swedish Final) (only times)                                                  23. 05

Nasjo (Swedish semifinal) (only time)                                              05. 05

Outrup (Danish qualifier)                                                                    18. 05

Seinajoki (Finnish Championship)                                                    26. 08

Pori (Scandinavian Final) (only times)                                             17. 06

 

Auburn (American Final) (only times)                                              01. 06

Poole (Overseas Final) (only times)                                                   17. 06

Vastervik (Intercontinental Final) (only times)                               12. 08

 

Lonigo (Continental qualifying round) (only times)                      28. 04

Debrecen (Continental qualifying round) (only times)                  01. 05

Krsko (Continental qualifying round) (only times)                        12. 05

Pocking (Continental qualifying round) (only times)                     26. 06

Terenzano (Continental semifinal) (only times)                             16. 06

Mseno (Continental semifinal) (only times)                                    16. 06

 

Pardubice (Czech qualifying)                                                             ??. 04

Divisov (Czech Final) (only times)                                                    22.09

Praha (Czech Final) (only times)                                                       04.10

Prdubice (Czech Final) (only times)                                                  20.10

Pardubice (Czech semi-final) (only times)                                       06.05

Plzen (Czech semi-final) (only times)                                               18.07

Debrecen (Hungarian Championship) (only times)                       12. 05

Gyula (Hungarian Championship)                                                    23. 06

Debrecen (Hungarian Championship) (only times)                       04. 08

Gyula (Hungarian Championship) (only times)                             19. 08

Guula (Hungarian Championship) (only times)                             08. 09

Debrecen (Hungarian Championship)(only times)                        29.09

Ljubliana (Slovenian Championship) (only times)                        08.04

Krsko (Slovenian Championship) (only times)                               15. 04

Lendava (Slovenian Championship) (only times)                         22. 04

Stralsund (German Championship) (only times)                            16. 09

Broksted (German semi-final)                                                            ??. ??

Natschbach (Austrian Championship) (only times)                       07. 04

Wiener Neustadt (Austrian Championship)                                     09. 09

Natschbach (Austrian Championship)                                             20. 10

Togliatti (Russian Championship) (only times)                              27. 09

Władywostok (Russian semi-final) (only times)                             03. 09

Oktiabrskij (Russian semi-final) (only times)                                  03. 09

Daugavpils (Latvian Championship) (only times)                         28. 06

 

2002

Swindon (British semifinal) (only times)                                          26. 09

 

Gislaved (Swedish Final) (only times)                                               01. 05

Fjelsted (Danish semifinal)                                                                 27. 04

Outrup (Danish semifinal) (only times)                                            03. 05

Grindsted (Danish semifinal) (only times)                                        03. 05

Elgane (Norvegian Final)                                                                     29.06

Hagfors (Scandinavian Final) (only times)                                      06. 06

 

Adelaide (Australian Championship) (only times)                         16. 02

Tamworth (New South Wales Championship)                               13. 01

Rockhampton (Queensland Championship)                                  31. 12. 2001

Olimpic Park (Victorian Championship)                                          07. 12.2001

Venue (Western Australian Championshp)                                     04. 12. 2001

Esperance (Western Australian Championship)                             17. 11. 2001

Geraldton (Western Australian Championship)                              27. 10. 2001

Nhulunbury (Northern Territory Championship)                            27. 10. 2001

 

Holsted (Continental semifinal) (only times)                                  16. 06

Ljubliana (Continental quarterfinal) (only times)                          18. 05

Pfaffenhofen (Continental quarterfinal) (only times)                   12. 05

Lonigo (Continental quarterfinal) (only times)                               27. 04

 

?? (Czech qualification)                                                                      ??. ??

Mseno (Czech Final)                                                                            27. 07

Gyula (Hungarian Championship)                                                    20. 04

Gyula (Hungarian Championship)                                                    29. 07

Debrecen (Hungarian Championship) (only times)                       14. 09

Debrecen (Hungarian Championship) (only times)                       23.10

Krsko (Slovenian Championship) (only times)                               31. 03

Ljubliana (Slovenian Championship) (only times)                        14. 04

Lendava (Slovenian Championship) (only times)                         21. 04

Norden (German Championship)                                                      12. 10

Oktiabrskij (Russian Championship) (only times)                         01. 09

Togliatti (Russian Championship) (only times)                              02. 09

Saławt (Russian semi-final) (nly times)                                            19. 07

Lvov (Ukrainian Championship) (only times)                                28. 04

Rovno (Ukrainian Championship) (only times)                             24. 08

Lvov (Ukrainian Championship) (only times)                                15. 09

 

2003

Eastbourne (British Final) (only times)                                             05. 07

Swindon (British semi-final) (only times)                                         01. 05

 

Gillman (South Australian Championship) (only times)               14. 11. 02

Gold Coast (Queensland Championship) (only times)                  07. 12. 02

Tamworth (New South Wales Championship)                               16. 12. 02

 

Holstebro (Danish semi-final)                                                            20. 04

Vojens (Danish semi-final)                                                                 20. 04

Kongsberg (Norvegian Championship) (only times)                      02. 08

 

Poole (Grand Final) (only times)                                                        17. 08

Terenzano (World semi-final)                                                            21. 06

Hausen Zolden (GP qulifying round) (only times)                          08. 06

Elgane (GP qualifying rounr) (only times)                                        03. 05

Debrecen (GP qualifying round) (only times)                                  01. 05

Lonigo (GP qualifying round) (only times)                                      26 04 

 

Praha (Czech Qualification) (only times)                                         24. 04

Mseno (Czech Championship Final) (only times)                          26. 07

Pardubice (Czech semi-final) (only times)                                       21. 05

Praha (Czech semi-final) (only times)                                              22. 05

Terenzano (Italian Championship) (only times)                            30. 03

Castelletto di Branduzo (Itlian Championship) (only times)       25. 05

Lonigo (Italian Championship) (only times)                                   26. 06

Giavera del Montello (Italian Championship) (only times)          05. 10

Debrecen (Hungarian Championship) (only times)                       24. 05

Gyula (Hungarian Championship) (only times)                             27. 06

Debrecen (Hungarian Championship) (only times)                       05. 07

Gyula (Hungarian Championship) (only times)                             09. 08

Gyula (Hungarian Championship) (only times)                             04. 10

Landshut (German Championship)                                                  13. 09

Natschbach (Austro-Croatian Championship) (only times)         05. 04

Prelog (Austro-Croatian Championship) (only times)                   24. 04

Mureck (Austro-Croatian Championship)                                       ??. ??

Prelog (Austro-Croatian Championship)                                          ??. ??

Natschbach (Austro-Croatian Championship)                               18. 10

Wiener Neustadt (Austro-Croatian Championship)                       19. 10

Bałakowo (Russian Final) (only times)                                            11, 10

Saławat (Russian semi-final) (only times)                                       18. 07

Togliatti (Russian semi-final) (only times)                                       12. 07

Daugavpils (Latvian Final) (only times)                                           12. 10

 

2004

Herning (Danish semi-final)                                                                17. 03

Vojens (Danish semi-final)                                                                 17. 04

Elgane (Norwegian Final) (only times)                                              01. 08

 

Heusen-Zolden (World semi-final) (only times)                              20.06.

Lonigo (World semi-final) (only times)                                             05.06

Krsko (GP qualifying round) ((only times)                                       08. 05

Terenzan0 (GP qualifying round) (only times)                                08. 05

 

Pardubice (Czech qualifying) (oly times)                                         21. 04

Lonigo (Italian Championship)) (only times)                                  01. 05

Giavera del Montello (Italian Championship) (only times)          08. 05

Lonigo (Italian Championship) (only times)                                   18. 09

Terenzano (Italian Champinship) (only times)                               19. 09

Debrecen (Hungarian Championship) (only times)                       17. 04

Miskolc (Hungarian Championship (only times)                           06. 08

Gyula (Hungarian Championship) (only times)                             21. 08

Debrecen (Hungarian Championship) (only times)                       02. 10

Gyula (hungarian Championship) (only times)                              09. 10

 

2006

Belle Vue (British Final) (only times)                                                11. 06

 

Newcastle (Australian Championship) (only times)                       14. 01

Gillman (Australian Championship qualifying round)                  23. 12. 05

Gosford (New South Wales Championship) (only times)             29. 12. 05

Adelaide (South Australian Championship) (only times)             17. 12. 05

Labrador (Queensland Championship)                                            10. 12. 05

Bundbury (Western Australian Championship)                             26. 11. 05

Geraldton (Western Australian Championship)                              03. 12. 05

 

Paris (Canadian Championship) (only times)                                 04. 09

 

Lindesberg (Swedish semi-final) (only times)                                  21. 06

Nasjӧ (Swedish semi-final) (only times)                                           21. 06

Grindsteed (Danish semi-final)                                                           02.06

Outrup (Danish semi-final)                                                                 02. 06

Seinӓjoki (Finnish Championship qualifying round)                     30. 06

Elgane (Norwegian Final) (only times)                                              20. 08

 

Miskolc (GP qualifying round) (only times)                                     09. 07

Żarnowica (GP qulifying round) (only times)                                  09. 07

                                                                                                                

Praha (Czech quqlification) (only times)                                         19. 04

Brezolupy (Czech Final) (only times)                                               28. 09

Divisov (Czech semi-final) (only times)                                           16. 09

Liberec (Czech semi-final) (only times)                                            06. 07

Gyula (Hungarian Championship) (only times)                             24. 06

Debrecen (Hungarian Championship) (only times)                       07. 10

Harxheim (German Final) (only times)                                            24. 09

Togliatti (Russian Final) (only times)                                                16. 09

Oktiabrskij (Russian semi-final) (only times)                                  11. 08

Daugavpils (Latvian Championship) (only times)                         08. 10

 

2007

Newcaste (Australian Championship) (only times)                        03. 01

Sydney (Australian Championship) (only times)                           05. 01

Midura (Australian Championship) (only times)                            10. 01

Mount Gambier (Australian Champioship) (only times)              13. 01

Gillman (Australian Championship qualifying round) (times)     30. 12. 06         

Tamworth (New South Wales Championship) (only times)         18. 11. 06

Pinjar Park (Western Australian Championship) (only times)     18. 11. 06

 

Vastervik (Swedish qualification) (only times)                               19. 05

Outrup (Danish semi-final)                                                                 18. 05

Skien (Norwegian Final)                                                                      19. 08

 

Lonigo (GP semi-final) (only times)                                                  07. 07

Ljubliana (GP semi-final) (only times)                                             08. 07

Terenzno (GP quarter-final) (only times)                                         23. 06

Miskolc (GP quarter-final) (only times)                                            24. 06

 

Pardubice (Czech qualification) (only times)                                  20. 04

Slany (Czech Championship Final) (only times)                            07. 09

Brezolupy (Czech semi-final) (only times)                                      25. 08

Koprivnica (Czech semi-final) (only times)                                     19. 05

Liberec (Czech semi-final) (only times)                                            25. 08

Svitavy (Czech semi-final) (only times)                                           11. 08

Pardubice (Czech quarter-final) (only times)                                  30 .04

Lonigo (Italian Championship) (only times)                                   13. 05

Terenzano (Italian Championship) (only times)                            21. 10

Miskolc (Hungarian Championship) (only times)                          23. 08

Gyula (Hungarian Championship) (only times)                             03. 10

Natschbach (SLO-CRO-A  Chmpionship) (only times)                 07. 04

Prelog ( SLO-CRO-A  Championship) (only times)                        15. 04

Ljubliana (SLO-CRO-A  Championship) (only times)                  03. 06

Murek (SLO-CRO-A  Championship) (only times)                        20-21. 10

Stralsund (German Final) (only times)                                              30. 09

Władywostok (Russian Final) (only times)                                      05. 08

Togliatti (Russian semi-final) (only times)                                       30. 06

Oktiabrskij (Russian semi-final) (only times)                                  01. 06

Daugavpis (Latvian Final) (only times)                                            01. 07

 

2008

Mount Gambler (Australian Championship) (only times)            05. 01

Sydney (Australian Championship) (only times)                           11. 01

Gold Coast (Queensland Championship)                                        08. 12. 07

Midura (Victorin Championship) (only times)                                10. 11. 07

 

Eskilstuna (Swedish semi-final) (only times)                                   08. 06

 

Abensberg (GP qualifying round) (only times)                                12. 05

Gorican (GP qualifying round) (only times)                                     31. 05

Terenzano (GP qualifying round) (only times)                                05. 07

 

 

Praha (Czech Final) (only times)                                                       13. 05

Pardubice (Czech Final) (only times)                                                14. 05

Liberec (Czech Final) (only times)                                                     26. 07

Koprivnice (Czech semi-final) (only times)                                     03. 05

Lonigo (Italian Championship) (only times)                                   12. 04

Teenzano (Italian Championship) (only times)                              21. 09

Debrecen  (Hungarian Championship) (only times)                      31. 05

Krsko (SLO-CRO-A Championship) (only times)                          30. 03

Natschbach (SLO-CRO-A Championship) (only times)               05. 04

Prelog (SLO-CRO-A Championship) (only times)                          13. 04

Ljubliana (SLO-CRO-A Championship) (only times)                   21. 09

Didenbergen (German Finl) (only times)                                          19. 09

Oktiabrskij (Russian Final) (only times)                                           16. 08

Saławat (Russian semi-final) (only times)                                       17. 06

Bałakowo (Russian semi-final) (only times)                                   06. 06

Daugavpils (Latvian Final) (only times)                                           13. 07

Lamothe Landerron (French Championship) (only times)           14. 06

 

2009

Newcastle (Australin Chmpionship) (only times)                           03. 01

Midura (Austrlin Championship) (only time)                                  07. 01

Gosford (Australian Championship qualifying round) (times)    02. 01

Pinjar Park (Western Australian Championship)                            07. 12. 08

Gosford (New South Wales Championship) (only times)             06. 12. 08

Midura (Victorian Championship) (only times)                              29. 11. 08

Brsndon (Queensland Championship)                                             15. 11. 08

 

Nykӧping (Swedish qualifyng  round) (only times)                        10. 06

Vojens (Danish Final) (only times)                                                    22. 05

Fjelsted (Danish Final) (only times)                                                   06. 08

Randers (Danish semi-final)                                                               08. 05

Esbjerg (Danish 1 quarter-final)                                                         03. 05

Esbjerg (Danish 2 quarter-final)                                                         03. 05

Oslo (Norwegian Final) (only times)                                                  31. 08

 

Daugavpils (GP semi-final)) (only times)                                         04. 07

Motala (GP semi-final) (only times)                                                  04. 07

Gorican (GP qualifying round) (only times)                                     27. 06

Pocking (GP qualifying round) (only times)                                     12. 04

St.Johann (GP qualifying round) (only times)                                 27. 06

Divisov (GP qualifying round) (only times)                                     07. 06

 

Divisov (Czech Final) (only times)                                                    01. 08

Pardubice (Czech Final) (only times)                                                11. 09

Svitavy (Czech Final) (only times)                                                    12. 09

Praha (Czech semi-final) (only times)                                              28. 07

Giavera del Montello (Italian Chmpionship) (only times)            01. 06

Terenzano (Italian Championship) (only times)                            21. 06

Lonigo (Italian Championship) (only times)                                   11. 07

Giavera del Montello (Italian Championship)                                03. 10

Lonigo (Italian Championship) (only times)                                   10. 10

Miskolc (Hungarian Championship) (only times)                          24. 04

Gyula (Hungarian Championship) (only times)                             25. 04

Debrecen (Hungarian Championship) (only times)                       23. 05

Gorican (SLO-CRO Championship) (only times)                           19. 04

Gorican (SLO-CRO Championship) (only times)                           15. 08

Lendava (SLO-CRO Championship) (only times)                         05. 09

Krsko (SLO-CRO Championship) (only times)                               10. 10

Murek (Austrian Championship)                                                       22. 04

Natschbach (Austrian Championship)                                             26. 09

Landshut (German Final) (only times)                                             19. 09

Güstow (German semi-final) (only times)                                        29. 05

Bałakowo (Russian Final) (only times)                                            08. 09

Togliatti (Russian semi-final) (only times)                                       24. 05

Rovno (Ukrainian Final) (only times)                                               12. 09

Rovno (Ukrainian semi-final) (only times)                                      11. 09

 

2010

Wolverhampton (British Final) (only times)                                    14 06

 

Newcastle (Australin Championship) (only times)                         09. 01

North Brisbane (Queensland Championship)                                 12. 12. 09

Tamworth (New South Wales Championship)                               05. 12. 09

 

Malilla (Swedish Final) (only times)                                                  18. 09

Malmӧ (Swedish qualifying round) (only times)                            11  08

Hostebro (Danish semi-final) (only times)                                       22. 05

Outrup (Danish 1 quarter-final) (only times)                                   25. 04

Outrup (Danish 2 quarter-final) (only times)                                   25. 04

Riska (Norwegian Final) (only times)                                                14. 08

 

Vojens (Grand Prix Challenge) (only times)                                    21. 08

Lonigo (GP semi-finl) (only times)                                                     03. 07

Togliatti (GP semi-final) (only times)                                                03. 07

Terenzano (GP qualifying round) (only times)                                12. 06

Miskolc (GP qualifying round) (only times)                                     12. 06

Bałakowo (GP qualifying round) (only times)                                12. 06

Gorican (GP qualifying round) (only times)                                     12. 06

 

Pardubice (Czech Final) (only times)                                                08. 10

Praha (Czech Final) (only times)                                                       04. 10

Liberec (Czech semi-final) (only times)                                            08. 05

Pardubice (Czech qualifying round) (only times)                           30. 04

Lonigo (Italian Championship) (only times)                                   18. 04

Giavera del Montello (Italian Championship) (only times)          24. 04

Terenzano (Italian Championship) (only times)                            16. 05

Giavera del Montello (Italian Championship) (only times)          01. 06

Terenzano (Italian Championship) (only times)                            04. 09

Lonigo (Italian Championship) (only times)                                   09. 10

Gyula (Hungarian Championship) (only times)                             05. 06

Gyula (Hungarian Championship) (only times)                             06. 11

Gorican (SLO-CRO Championship) (only times)                           10. 04

Ljubliana (SLO-CRO Championship) (only times                         17. 04

Krsko (SLO-CRO Championship) (only times)                               12. 09

Lendava (SLO-CRO Championship) (only times)                         16. 10

Mureck (Austrin Championship) (only times)                                 05. 09

Natschbch (Austrian Championship)                                               26. 09

Broksted (German Final) (only times)                                              12. 09

Bałakowo (Rusian Final) (only times)                                              08. 09

Togliatti (Russian Final) (only times)                                                22. 09

Władywostok (Russian Finaal) (only times)                                   22. 10

Czerwonograd (Ukrainian Final) (only times)                                 10. 09

 

2011

Wolverhampton (British Final (only times)                                     06. 06

 

Kuri Kuri (Austrlian Championship) (only times)                           15. 01

Midura (Australian Championship) (only times)                            29. 01

Undera Park (Victorian Championship) (only times)                    27. 12. 10

Kuri Kuri (New South Wales Championship) (only times)            11. 12. 10

Ayr (Queensland Championship)                                                      11. 12. 10

Pinjar Park (Western Australian Championship) (times)              24. 10. 10

 

Malilla (Swedish Final) (only times)                                                  17. 09

Stockholm (Swedish semi-final) (onle times)                                  20. 07

Slangerup (Danish Final) (only times)                                               03. 06

Randers (Danish semi-final) (only times)                                         07. 05

Holstebro (Danish quarter-final) (only times)                                 23. 04

Glumso (Danish quarter-final) (only times)                                     23. 04

 

Krsko (GP qualifying round) (only times)                                        07. 05

Abensberg (GP qualifying round) (only times)                                13. 06

Esbjerg (GP qualifying round) (only times)                                      17. 06

Divisov (GP qualifying round) (only times)                                     18. 06

Teremzano (GP qualifying round) (only times)                              18. 06

Daugavpils (GP race-off) (only times)                                              02. 07

Lonigo (GP race-off) (only times)                                                      02. 07

 

Divisov (Czech Final) (only times)                                                    13. 08

Praha (Czech Final) (only times)                                                       03. 10

Mseno (Czech Final (only times)                                                       15. 10

Pardubice (Czech semi-final) (only times)                                       29. 06

Terenzano (Italian Championship) (only times)                            10. 04

Lonigo (Italian Championship) (only times)                                   01. 06

Lonigo (Italian Championship) (only times)                                   23. 07

Terenzano (Italian Championship) (only times)                            03. 09

Terenzano (Italian Championship) (only times)                            09. 10

Lonigo (Italian Championship) (only times)                                   16. 10

Gyula (Hungarian Final) (only times)                                               14. 05

Miskolc (Hungarian Final) (only times)                                            16. 07

Debrecen (Hungarian Final) (only times)                                         22. 10

Gorican (SLO-CRO Championship) (only times)                           02. 04

Ljubliana (SLO-CRO Championship) (only times)                        23. 04

Lendava (SLO-CRO Champinship) (only times)                           16. 07

Krsko (SLO-CRO Championship) (only times)                               10. 09

Natschbach (Austrian Championship) (only times)                       01. 07

Wiener Neustadt (Austrian Championship) (only times)              20. 08

Mureck (Austrian Championship (only times)                                15. 10

Güstow (German Final) (only times)                                                 11. 09

Czerwonograd (Ukrainian Final) (only times)                                 21. 04

 

2012

North Brisbane (Australian Chmpionship) (only times)                07. 01

North Brisbane (Australian Chmpionship qualifying round)(Times)      06. 01

Gillman (South Australian Championship) (only times)               10. 12. 11

Tamwprth (New South Wales Championship)                               02. 12. 11

Norh Brisbane (Queensland Championship)                                   26. 11. 11

Pinjar Park (Western Australian Championship) (only times)     19. 11. 11

 

Christchurch (New Zealand Championship) (only times)             18. 02

 

Holsted (Danish Final) (only times)                                                   16. 05

Outrup (Danish Final) (only times)                                                    31. 08

Esbjerg (Danish semi-final) (only times)                                          15. 05

 

Gorican (Grand Prix Challenge) (only times)                                   29. 09

Divisov (GP race-off) (only times)                                                     30. 06

Lonigo (GP race-off) (only times)                                                      30. 06

Vojens (GP race-off) (only times)                                                      30. 06

St.Johann (GP qualifying round) (only times)                                 02. 06

Güstow (GP qualifying round) (only times)                                     16. 06

Miskolc (GP qualifying round) (only times)                                     16. 06

 

Divisov (Czech Final) (only times)                                                    08. 05

Mseno (Czech Final) (only times)                                                      06.10

Pardubice (Czech semi-final) (only times)                                       18. 04

Svitavy (Czech quarter-final) (only times)                                      11. 04

Lonigo (Italian Championship) (only times)                                   01. 04

Terenzano (Italian Championship) (only times)                            15. 04

Lnigo (Italian Championship) ( ony times)                                     19. 05

Lonigo (Italian Championship) (only times)                                   01. 09

Terenzano (Italian Championship (only times)                              21. 10

Terezano (Italian Championship) (only times)                               07. 10

Debrecen (Hungarian Championship) (only times)                       24. 03

Debrecen (Hungarian Championship) (only times)                       07. 07

Debrecen (Hungarian Championship) (only times)                       21. 10

Ljublian (SLO-CRO Championship) (only times)                          14. 04

Gorican (SLO-CRO Championship) (only times)                           28. 04

Lendava (SLO-CRO Championship) (only times)                         26. 05

Krsko (SLO-CRO Championship) (only times)                               06.07

Eggendorf (Austrian Championship) (only times)                          21. 04

Mureck (Austrin Championship)                                                       30. 04

Mureck (Austrin Championship)                                                       29. 09

Eggendorf (Austrian Championship) (only times)                          07. 10

Teterow (German Final) (only times)                                                29. 09

Czerwonograd (Ukrainian Final (only times)                                  18. 04

Daugavpils (Latvian Final) (only times)                                           08. 07

 

2013

Undera  Park (Australian Chmpionship) (only times)                    09. 01

Kuri Kuri (New South Wales Championship pre event) (times)   01. 12. 12

Pinjar Park (Western Australian Championhip) (only times)       17. 11. 12

 

Aucland (New Zealand Championship) (only times)                    06. 01

 

Hallstavik (Swedish semi-final) (only times)                                   10. 07

Slangerup (Danish Final) (only times)                                               24. 05

 

Lonigo (GP race-off) (only times)                                                      22. 06

St Johann (GP qualifying round) (only times)                                 08. 06

Abensberg (GP qulifying round) (only times)                                  20. 05

Debrecen (GP qualifying round) (only times)                                  15. 06

 

Divisov (Czech Final) (only times)                                                    08. 09

Plzen ((Czech Final) (only times)                                                       25. 09

Liberec (Czech semi-final) (only times)                                            13. 07

Pardubice (Czech semi-final) (only times)                                       24. 04

Lonigo (Italian Championship ) (only times)                                  14. 04

Terenzano (Italian Championship) (only times)                            21. 04

Lonigo (Italian Championship (only times)                                    22. 09

Terenzano (Italian Championship) (only times)                            06. 10

Badia Calavena (Italian Championship) (only times)                  13. 10

Gorican (SLO-CRO Championship) (only times)                           06.04

Ljubliana (SLO-CRO Championship) (only times)                        13. 04

Lendava (SLO-CRO Championship) (only times)                         25. 05

Krsko (SLO-CRO Championship) (only times)                               25. 06

Berghaupte (German Final (only times)                                           31. 08

Bałaowo (Russian Final (only times)                                                22. 08

Saławat (Rusian semi-final) (only times)                                         12. 06

Togliatti (Russian semi-final) (only times)                                       09. 06

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Facebook 'Like' Button
 
Advertisement
 
 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 140191 visitorstutaj!
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=