Eliminacje ZSRR (USSR Qualificatations) - 1975
 
USSR Championship
1975

Russian Final

Togliatti
16.08.1975

1. Walerij Gordiejew  (7)  15  3,3,3,3,3  time 
2. Nikołaj Korniew  (6)  12+3  2,3,1,3,3   
3. Władimir Gordiejew  (4)  12+2  3,2,2,2,3   
4. Wiktor Kuzniecow  (12)  11  3,3,3,2,f   
5. Gieorgij Iwanow  (5)  1,3,0,3,2   
6. Wiktor Trofimow  (16)  1,1,3,2,2   
7. Wiktor Kałmykow  (13)  2,1,0,3,2   
8. Grigorij Chłynowski  (1)  2,0,2,1,3   
9. Oleg Ginter  (2)  1,2,2,2,1   
10. Władimir Smirnow  (14)  3,f,3,0,1   
11. Aleksiej Suchanow  (9)  2,2,1,0,0   
12. Siergiej Diużew  (10)  0,1,1,1,2   
13. Władimir Paznikow  (15)  0,2,1,1,1  76,4 TR 
14. Gieorgij Markatanow  (8)  0,0,2,0,0   
15. Jurij Nikołajew  (17)  1,0,1   
16. Aleksiej Krawczenko  (18)   
17. Anatolij Kuźmin  (11)  1,ef,-,-,-   
18. Jurij Dubinin  (3)  0,x,ef,0,-   
         
         
         
         

Marked in blue, for Continental Qualifications 1976.


semifinal

Bałakowo
09.08.1975

1. Władimir Gordiejew   (6)  15  3,3,3,3,3  time 
2. Wiktor Kałmykow  (10)  13  3,2,2,3,3   
3. Walerij Gordiejew  (8)  13  2,3,3,3,2   
4. Grigorij Chłynowski  (9)  12  2,3,2,2,3   
5. Siergiej Diużew  (16)  11  3,2,2,2,2   
6. Wiktor Trofimow (13)  10  1,2,3,2,2   
7. Wiktor Seliwanow  (3)  0,1,3,1,3   
8. Paweł Chłynowski  (3)  2,3,0,0,1   
9. Anatolij Mironow  (7)  1,2,0,3,0   
10. Aleksandr Subbotin  (14)  0,1,1,2,2   
11. Aleksandr Mikłaszewski  (2)  3,0,0,1,1   
12. Iwan Wakulenko  (15)  2,1,1,0,1   
13. Wiktor Kubanow  (4)  1,1,1,1,1   
14. Walerij Kobiakow  (12)  0,0,2,0,0   
15. Władimir Rożańczuk  (11)  1,0,1,0,ns   
16. Jurij Moszkow  (17)  1,0   
17. Siergiej Ryżkow  (1)  0,0,0,-,-   
18. Aleksandr Andriejew   (18)  dns     
         
         
         
         



semifinal

Leningrad
09.08.1975

1. Anatolij Kuźmin (8) 13 2,3,3,3,2  
2. Grigorij Markatanow (7) 12 3,3,1,3,2  
3. Oleg Ginter (3) 12 3,2,2,3,2  
4. Georgij Iwanow (4) 12 2,2,3,2,3  
5. Władimir Smirnow (13) 11 1,3,2,2,3  
6. Leonid Krawczenko (2) 10+3 1,2,3,1,3  
7. Władimir Czistiakow (6) 10+2 f,3,3,3,1  
8. Iwan Rybnikow (16) 8 3,1,2,2,f  
9. Władimir Mazanow (9) 7 3,2,1,1,ef  
10. Wadim Wolskij (14) 7 2,1,0,2,2  
11. Wiktor Jelicjejew (15) 6 0,1,2,0,3  
12. Anatolij Staskiewicz (11) 4 2,0,1,0,1  
13. Oleg Isajew (5) 4 1,1,1,1,0  
14. Siergiej Czuwaszkin (11) 2 1,0,0,1,ef  
15. Siergiej Sołowiow (18) 1 0,1  
16. Garusz Martiorsjan (1) 0 0,0,0,0,-  
17. Walerij Kasaczenko (10) 0 ef,0,ef,-,-  
R1. Żirair Asatrian  (17)  dnr     
         
S.Sołowiow - XV, XVII         
         
         



semifinal

Ufa
10.08.1975

1. Władimir Paznikow  (11)  13  2,2,3,3,3 time 
2. Nikołaj Korniew  (8)  11  3,2,3,1,2   
3. Wiktor Kuzniecow  (15)  10  1,ef,3,3,3   
4. Anatolij Suchanow  (2)  10  t,3,2,2,3   
5. Jurij Dubinin  (16)  10  3,3,1,1,2   
6. Giennadij Kurylenko  (3)  2,3,1,ef,2   
7. Jurij Nikołajew  (5)  1,2,1,3,1   
8. Rinat Sulejmanow  (6)  2,1,2,0,3   
9. Nikołaj Dubrowin  (14)  2,2,2,x,2   
10. Michaił Starostin  (1)  3,3,ef,f,1   
11. Władimir Koczetow  (7)  0,f,2,3,0   
12. Iwan Sibiriew  (10)  0,ef,3,2,x   
13. Władimir Zapleczny  (9)  3,ef,0,1,1   
14. Giennadij Szczerbinin  (4)  1,1,1,2,f   
15. Władimir Charczenko  (12)  1,0,0,2,1   
16. Siergiej Tarabanko  (13)  0,f,-,-,-   
17. Aleksandr Smyszlajew  (17)  ef   
         
         
         
         
         



quatrfinal

Czerkiesk
XXX

1. Aleksandr Mikłaszewski         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         



quartfinal

Daugawpils
02.08.1975

1. Anatolij Kuźmin  (10)  15  3,3,3,3,3  time 
2. Oleg Ginter  (5)  13  2,3,3,2,3   
3. Wadim Wolski  (12)  12  2,3,2,2,3   
4. Walerij Kosaczenko  (9)  11  1,2,3,2,3   
5. Aleksiej Krawczenko  (2)  11  3,2,1,3,2   
6. Iwan Rybnikow  (14)  11  3,1,2,3,2   
7. Oleg Isajew  (15)  2,2,0,3,2   
8. Siergiej Czuwaszkin  (8)  3,1,1,2,1   
9. Siergiej Sołowjow  (4)  7+3  2,2,2,1,0   
10. Reino Wijdas  (3)  7+2  1,3,0,1,2   
11. Anatolij Jefriemkin  (1)  0,1,3,0,0   
12. Jurij Paenurm  (6)  0,0,2,0,1   
13. Heldur Karask  (7)  1,0,1,1,0   
14. Stanisław Barkowski  (13)  1,0,0,1,0   
15. Wiktor Bljacha  (16)  0,0,1,0,1   
16. A. Tusow  (11)  0,1,0,0,1   
17. A. Arde  (18)  dnr     
         
         
         
         
         



quartfinal

Nowosybirsk
02.08.1975

         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         





Facebook 'Like' Button
 
 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 437371 visitorstutaj!