Eliminacje austaliskie (Australian Qualifications) - 1977
Australian Qualifications
1976 - 1977



Kwalifikacja Nowa Południwa Walia
(New South Wales qualifying round)


Sydney
27.11.1976


1. Ricky Day (4)  14 3,3,3,3,2  58,5 
2. Billy Sanders (5)  13 1,3,3,3,3  62,0 
3. Mitch Shirra (11)  13 3,3,3,3,1  59,5 
4. Paul O'Neal (12)  12 2,2,2,3,3  61,2 
5. Phil Herne (14)  11 3,3,3,2,0  61,2 
6. Stuart Mountford (6)  11 3,2,2,2,2  60,4 
7. Malcolm Bedkober (9)  8 1,2,2,0,3  59,8 
8. Bill Landels (3)  7 2,1,1,2,1  60,8 
9. Bob Young (1)  6 0,1,1,1,3  60,1 
10. Kevin Doyle (2)  6 1,0,1,2,2  61,4 
11. Gary Wade (15)  5 1,2,0,1,1  60,4 
12. Robert Dole (8)  2 2,0,0,0,0  61,4 
13. Chris Clarke (10)  2 0,1,1,0,0 62,2 
14. Robbie Blackadder (16)  2 2,0,0,-,-  60,9 
15. Wayne Forrest (13)  2 0,0,2,0,0  61,1 
16. Terry Sutherland (7)  0 0,0,0,-,-  61,6 
R1. Bill Warson (17)  1 64,1 
R2. Stephen Barr (18)  3 1,2  63,5 
R3. Tony Garard (19)  1 1 62,2 
        60,7 
B.Watson - XV         
S.Barr - XIV, XVII
T.Barard - XVIII 
       


Kwalifikacja Queensland
(Queensland qualifying round


Bundaberg
28.11.1976

1. John Titman   15 3,3,3,3,3  
2. Neil Coddington   14    
3. Owen Hall   12    
4. Brian Ward   11    
5. Kevin Beazley   11    
6. W? Heidke   8    
7. Eddie Argall   8    
8. R? Hammond   7    
9. Peter Moy   7    
10. P? Kemp   6    
11. L? Lever   6    
12. G? Cornish   4    
13. R? Grealey   4    
14. B? McPherson   1    
         
         
         
         
         
         
         
         


Kwalifikacja stanu Victoria
(Victorian qualification)

Melbourne
08.01.1977

1. Phil Crump   15 3,3,3,3,3  
2. Danny Kennedy   14    
3. Rob Jones   12    
4. John Williams   12    
5. Tim Nunan   11    
6. John Mills   9    
7. Dave Allen   9    
8. Martin Engellener   7    
9. John McNeill   7    
10. Rod Hunter   5    
11. Dave Young   4    
12. B? Whitaker   4    
13. D? Stafford   4    
14. L? Trewin   2    
15. J? Kennedy   1    
16. A? Biggs   0    
R1. I? Smith   2    
R2. I? Harrison   1    
         
         
         
         


Kwalifikacja Prowincji Południowej
(Southern Territory Qualification)

Adelaide
(Rowley Park)
17.01.1977

1. John Boulger   15 3,3,3,3,3  
2. Tony Boyle   13    
3. Bob Maxfield   11    
4. Kym Amundson   10    
5. Andy Margerison   10    
6. Robin Amundson   10    
7. Phil Bass   9    
8. Brenton Langlois   8    
9. Bob James   7    
10. Barry Weaver   7    
11. Paul Scanlon   6    
12. J? Sear   4    
13. Terry Richards   3    
14. Alan Gates   3    
15. Geoff Snider   2    
16. Ray Snider   2    
R.  G? Bissenden   0    
         
         
         
         
         


Okręg Południowy
(Southern Zone)
Finał

Adelaide
(Rowley Park)
28.01.1977

1. Phil Crump   15 3,3,3,3,3  
2. John Boulger   14    
3. Tony Boyle   13    
4. Bob Maxfield   12    
5. Mick McKeon   11    
6. Robin Amundson   9    
7. Danny Kennedy   9    
8. John Williams   7    
9. Neil Webb   6    
10. Glynn Taylor   4    
11. Andy Margerison   4    
12. Rob Jones   4    
13. Tim Nunan   4    
14. Kym Amundson   3    
15. John Howell   2    
16. Les Leisk   2    
R.  Phil Bass   1    
         
         
         
         
         


Kwalifikacja Nowa Południowa Walia
(New South Wales Qualification)


Newcastle
11.02.1977

1. Phil Crump   15 3,3,3,3,3  
2. Phil Herne   13    
3. Billy Sanders   13    
4. Mike Farrell   11    
5. John Boulger   11    
6. John Titman   9    
7. Ricky Day   9    
8. Mitch Shirra   8    
9. Stuart Mountford   7    
10. Danny Kennedy   7    
11. Tony Boyle   7    
12. Paul O'Neal   4    
13. Robin Amundson   3    
14. Mick McKeon   2    
15. John Williams   2    
16. Bob Maxfield   0    
         
         
         
         
         
         

West Australian Qualifying Round

Perth
21.01.1977

1. Glyn Taylor         
2. Neil Webb         
3. Les Leisk         
4. Mick McKeon         
5. John Howell         
6. Allan         
7. Whittington         
8. Cox         
9. Les Sawyer         
10.Wall         
11. Harvery         
12. Madden         
13. Phil Georgeff         
14. Mick Moores         
15. Doug Underwood         
         
         
         
         
         
         
         



North Territory Qualifying Round

???
???

1. Mike Farrell         
2. Steve Koppe         
3. Sam Moffatt         
4. Merv Janke         
5. A Stayte         
6. D Cheetham         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         




Okręg Północny
(Northern Zone)
Final


Brisbane
15.01.1977

1. Neil Coddington   14    
2. Steve Koppe   14    
3. Mike Farrell   13    
4. John Titman   12    
5. Eddie Argali   10    
6. Merv Janke   10    
7. Peter Moy   10    
8. Kevin Beazley   8    
9. Sam Moffatt   7    
10. Brian Ward   6    
11. W? Heidke   5    
12. A? Start   4    
13. P? Kemp   3    
14. D? Cheetham   2    
15. Owen Hall   2    
16. R? Hammond   0    
         
         
         
         
         
         
 

 
Finał Australiski
(Australian Final)

Newcastle
11.02.1977

1. Phil Crump   15 3,3,3,3,3  
2. Phil Herne   13    
3. Billy Sanders   13    
4. John Boulger   11    
5. Mike Farrell   10    
6. John Titman   9    
7. Ricky Day   9    
8. Mitch Shirra   8    
9. Stuart Mountford   7    
10. Danny Kennedy   7    
11. Tony Boyle   7    
12. Paul O'Neil   4    
13. Robin Amundson   3    
14. Mick McKeon   2    
15. John Williams   2    
16. Robert Maxfield   0    
R.  Kevin Doyle   dnr    
         
         
         
         
         



;
Facebook 'Like' Button
 
Advertisement
 
 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 176583 visitorstutaj!
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=