Runda kontynentalna (Continental Round) - 1961
Ćwierćfinał
(Quarter Final)

Poznań
28.05.1961

 
1. Bohumil Bartonek CS (8)  15 3,3,3,3,3 80,9 
2. Bedżich Slany CS (13)  14 3,3,3,2,3  81,0 
3. Stanisław Tkocz PL (2)  10 3,3,3,1,ns  81,5 
4. Joachim Maj PL (6)  10 2,2,3,2,1  84,2 
5. Adolf Słaboń PL (4)  10 2,2,1,3,2  83,6 
6. Jan Kusiak PL (9)  9 3,2,1,1,2  80,1 
7. Stanislav Kubicek CS (11)  9 2,2,2,0,3  82,8 
8. Miloslav Ralis CS (12)  9 1,1,2,3,2  80,9 
9. Jan Suchecki PL (7)  8 1,f,2,2,3  82,6 
10. Norbert Świtała PL (3)  5 f,3,2,ef,0  79,8 
11. Jaroslav Hejl CS (14)  5 2,1,0,1,1  80,7 
12. Alois Frach D (1)  5 1,1,1,0,2  81,0 
13. Evald Babic YU (10)  4 0,0,0,3,1  79,9 
14. Alfred Sitzwohl A (5)  3 0,0,1,2,0  82,0 
15. Kurt Pieper D (15)  1 1,ef,ef,0,ef  88,5 
16. Christopher Happel A (16)  1 f,0,f,f,1  83,8 
R1. Jan Kolber  PL    dnr    83,8 
          85,1 
          81,5 
          81,8 
           
           

Ćwierćfinał
(Quarter Final)

Liberec
28.05.1961


1. Bronisłw Idzikowski PL (5)  13    
2. Farid Szajnurow SU   12    
3. Igor Plechanow SU   12    
4. Florian Kapała PL (4)  12    
5. Mieczysław Połukard PL (9)  11    
6. Stefan Kępa PL (10)  10    
7. Milan Spinka CS   9    
8. Libor Dusanek CS   9    
9. Borys Samorodow SU   8    
10. Lubos Tomicek CS   6    
11. Frantisek Richter CS   6    
12. Jaroslav Machac CS   5    
13. Alfred Aberl D   3    
14. Helmut Happer A   2    
15. Erhard Koffler A   1    
16. K? Jassen D   0    
R1. Fred Hamberger A   0    
           
           
           
           
           

Ćwierćfinał
(Quarter Final)

Krsko (Videm)
28.05.1961

1. Konstanty Pociejkowicz PL (5)  15 3,3,3,3,3  
2. Bohumil Rendek CS   13    
3. Henryk Żyto PL (9)  12    
4. Jan Malinowski PL (15)  12    
5. Bernard Kacperak PL (2)  11    
6. Zdenek Dominik CS   10    
7. Valent Medved YU (8)  10    
8. Johan Hertl A   8    
9. Drago Perko YU   7    
10. Miloslav Cerny CS   7    
11. Manfred Poschenrieder D   5    
12. Frantisek Mulis CS   4    
13. Dragutin Redvard YU   4    
14. Siegfried Gleichwich A   3    
15. Mateuz Rozman YU   1    
16. Damijan Klasnetic YU   1    
           
           
           
           
           
           

Ćwierćfinał
(Quarter Final)

Abensberg
28.05.1961

1. Josef Hoffmeister D (9)  15 3,3,3,3,3  
2. Marian Kaiser PL (2)  12 2,2,3,3,2   
3. Antonin Kasper CS (1)  11 3,2,0,3,3   
4. Jaroslav Volf  jr. CS (11)  11 1,3,2,2,3  
5. Jaroslav Volf  sr. CS (14)  9 1,3,2,1,2   
6. Kazimierz Bentke PL (12)  9 0,3,2,2,2   
7. Stanisław Rurarz PL (6)  8 0,0,3,2,3   
8. Paweł Waloszek PL (10)  8 2,1,0,3,2   
9. Josef Seidl D (16)  8 3,2,1,2,-   
10. Valentin Unterköffler A (8)  7 3,1,1,1,1   
11. Josef Bössner A (7)  7 2,2,2,0,1   
12. Joze Visocnik YU (13)  7 2,1,3,0,1   
13. Wilfried Vacano A (15)  2 0,0,1,1,0   
14. Antonin Vilde CS (5)  2 1,0,0,0,1   
15. Ernest Lautenberger A (4)  2 1,0,1,0,0   
16. Karel Prusa CS (3)  1 0,0,0,1,0   
R1. Erich Stieglmeier D (17)  dnr    
R2. Anton Kroeze NL  (18)  1 1  
           
           
           
           

Półfinał
(Semifinal)

Linz
17.06.1961

1. Josef Hoffmeister D (14)  15 3,3,3,3,3  
2. Antonin Kasper CS (9)  13    
3. Marian Kaiser PL (5)  12    
4. Konstanty Pociejkowicz PL (1)  11    
5. Stanisław Rurarz PL (7)  10    
6. Bernard Kacperak PL (3)  10    
7. Henryk Żyto pl (2)  8    
8. Kazimierz Bentke PL (6)  8    
9. Valent Medved YU (15)  7    
10. Paweł Waloszek PL (8)  6    
11. Jan Malinowski PL (4)  6    
12. Bohumil Rendek CS (12)  5    
13. Zdenek Dominik CS (13)  4    
14. Jaroslav Volf  jr. CS (11)  4    
15. Johan Hartl A (16)  1    
16. Jaroslav Volf CS (10)  0    
           
           
           
           
           
           

Półfinał
(Semifinal)

Warszawa
18.06.1961


1. Stanisław Tkocz PL (3)  14 3,3,3,2,3  78,8 
2. Mieczysław Połukard PL (13)  13 3,3,2,3,2  80,4 
3. Florian Kapała PL (16)  13 1,3,3,3,3  81,2 
4. Joachim Maj PL (7)  12 2,2,3,3,2  80,0 
5. Bronisław Idzikowski PL (6)  11 3,3,1,3,1  80,6 
6. Igor Plechanow SU (14)  11 2,2,2,2,3  81,2 
7. Bohumil Bartonek CS (11) 10 3,1,2,2,2  80,1 
8. Bedrich Slany CS (12)  8 2,2,3,1,0  79,5 
9. Stefan Kępa PL (1)  7 2,2,x,ef,3  80,0 
10. Milan Spiunka CS (5)  5 1,1,1,1,1  82,6 
11. Adolf Słaboń CS (4)  4 1,1,0,2,0  81,3 
12. Libor Dusanek CS (10)  4 1,1,1,0,1  81,4 
13. Jan Kusiak PL (2)  2 0,0,0,1,1  80,4 
14. Miloslav Ralis CS (6)  2 0,0,0,0,2  81,8 
15. Stanislav Kubicek CS (9)  2 0,0,1,1,0  81,4 
16. Farid Szajnurow SU (15)  2 0,0,2,0,0  82,6 
R1. Jerzy Suchecki PL   dnr   85,0 
          81,8 
          81,8 
          83,0 
           
           

Finał Kontynentalny
(Continental Final)

Slany
23.07.1961

1. Florian Kapała PL (2)  14 3,3,3,2,3  77,6 
2. Igor Plechanow SU (1)  14 2,3,3,3,3  77,8 
3. Stanisłw Tkocz PL (6)  12 2,2,2,3,3  79,2 
4. Henryk Żyto PL (8)  10 3,1,3,1,2  78,4 
5. Josef Hoffmeister D (7)  9 1,3,3,0,2  77,6 
6. Konstanty Pociejkowicz PL (12)  9 2,2,1,2,2  77,4 
7. Kazimierz Bentke PL (4)  8 1,x,2,2,3  79,0 
8. Marian Kaiser PL (15)  7 3,2,2,x,-  78,6 
9. Mieczysław Połukard PL (11)  7 x,1,1,3,2  77,4 
10. Joachim Maj PL (14)  7 2,1,2,1,1  77,6 
11. Antonin Kasper CS (16)  7 1,3,0,2,1  77,4 
12. Bedrich Slany CS (10)  6 3,0,1,1,1  78,2 
13. Stanisław Rurarz PL (9)  5 1,2,1,1,0  78,0 
14. Bronisław Idzikowski PL (3)  3 0,0,0,3,0  80,0 
15. Bohumil Bartonek CS (13)  1 x,0,0,ef,1  79,3 
16. Bernard Kacperak PL (5)  1 0,1,ef,0,0  78,4 
R.  Stefan Kępa  PL    dnr    78,0 
          78,4 
          79,8 
          79,0 
           
           

Finał Europejski
(European Final)

Wiedeń
26.08.1961


1. Ove Fundin S (8)  15 3,3,3,3,3  
2. Björn Knutsson S (11)  14 3,3,3,2,3   
3. Igor Plechanow SU (3)  11 3,2,1,3,2   
4. Rune Sörmander S (4)  10 2,1,3,3,1   
5. Florian Kapała PL (6)  10 2,3,2,2,1   
6. Stanisław Tkocz PL (12)  10 1,0,3,3,3   
7. Göte Nordin S (15)  9 3,1,2,1,2   
8. Josef Hoffmeister D (16)  9 2,2,1,1,3   
9. Leif Laesson S (5)  9 1,2,1,2,2   
10. Henryk Żyto PL (9)  7 2,3,2,f,-   
11. Evert Andersson S (2)  6 1,2,0,1,2   
12. Per-Tage Svensson S (10)  3 0,1,2,0,0    
13. Josef Bössner A (17)  3 1,1,1   
14. Göran Norlén S (14)  2 0,0,0,2,0   
15. Mieczysław Połukard PL (7)  1 0,0,1,-,-   
16. Marian Kaiser PL (13)  1 1,f,ef,ef,0   
17. Kazimierz Bentke PL (1)  dnr    
R2. Johan Hartl A (18)  0  


 
   
J.Bössner - V, XIII, XVIII           
J.Hartl - I           
           

;
Facebook 'Like' Button
 
Advertisement
 
 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 155120 visitorstutaj!
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=