Runda kontynentalna (Continental Round) - 1960

Ćwierćfinał
(Quarter Final)

Zagrzeb
22.05.1960

1. Florian Kapała

PL

(1) 

14

 

 

2. Jan Malinowski

PL

(6) 

14

 

 

3. Joachim Maj

PL

(9) 

14

 

 

4. Józef Wieczorek

PL

(15) 

11 

 

 

5. Marian Philipp

PL

(13) 

10 

 

 

6. Zdenek Rott

CS

 

10 

 

 

7. Karel Prusa

CS

(4) 

 

 

8. Erich Luther

A

(3 

 

 

9. Zdenek Dominik 

CS 

(2) 

 

 

10. Valent Medved 

YU 

(7) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Ćwierćfinał
(Quarter Final)

Liberec
22.05.1960

1. Frantisek Richter CS (15)  15 3,3,3,3,3  73,4 
2. Stefan Kępa PL (11)  12 3,2,3,1,3  73,0 
3. Stanislav Svoboda CS (13)  12 2,3,3,2,2  72,6 
4. Mieczysław Połukard PL (6)  11 3,3,2,2,1  72,2 
5. Marian Kaiser PL (2)  11 3,1,2,3,2  72,4 
6. Bohumil Bartonek CS (9)  11  2,2,3,1,3  73,2 
7. Stanisław Rurarz PL (7)  2,1,2,3,1  72,4 
8. Jaroslav Volf CS (3)  2,0,1,3,3  73,8 
9. Bohumil Rendek  CS  (14)  1,2,2,2,2  73,8 
10. Jaroslav Machac CS  (12)  1,3,0,1,0  73,2 
11. Antonin Novak  CS  (16)  0,2,1,2,0  75,5 
12. Antonin Vilde  CS  (1)  1,1,0,0,2  72,8 
13. Johan Hartl  (5)  1,0,0,1,1  73,9 
14. Franc Babic  YU  (4)  0,1,1,0,0  74,3 
15. Otto Holoubek  (10)  0,0,-,0,1  75,3 
16. Josip Visocnik  YU  (8)  0,0,0,0,0  73,4 
R1. Vladimir Uher  CS  (17)  75,8 
R2. Frantisek Eib  CS  (18)  dnr    74,7 
R3. Frantisek Moulis  CS  (19)  dnr     
           
V.Uhre - X           
           


Ćwierćfinał
(Quarter Final)

Leszno
22.05.1960

1. Bernard Kacperak PL (5) 14 3,3,2,3,3  
2. Konstanty Pociejkowicz PL (9) 13 3,2,3,2,3  
3. Paweł Waloszek PL (15) 11 2,3,3,3,0  
4. Kazimierz Bentke PL (1) 10 1,1,3,2,3  
5. Edmund Migoś PL (14) 10 3,1,2,2,2  
6. Bronisław Rogal PL (11) 10 2,2,2,3,1  
7. Bedrich Slany CS (8) 9 2,3,1,2,1  
8. Zygmunt Pytko PL (10) 9 0,3,3,3,0  
9. Jan Kusiak PL (16) 8 1,2,1,2,2  
10. Zdzisław Jałowiecki PL (2) 8 3,3,1,0,1  
11. Karel Pollak CS (3) 6 2,1,0,1,2  
12. ? Wilna CS (13) 5 0,0,1,1,3  
13. Jiri Petrak CS (4) 4 0,1,2,1,0  
14. Zdzisław Waliński PL (12) 2 1,-,0,0,1  
15. Valentin Unterköfler A (7) 1 1,0,0,0,0  
16. Kurt Schweingenschlogl A (6) 0 0,0,0,0,0  
           
           
           
           
           
           


Ćwierćfinał
(Quarter Final)

Wiedeń
27.05.1960


1. Josef Bössner  (9)  14  2,3,3,3,3  time 
2. Henryk Żyto  PL  (12)  12  3,1,3,3,2   
3. Antonin Kasper  CS  (7)  12  3,2,3,2,2   
4. Josef Siedl  (4)  12  3,2,2,2,3   
5. Lubos Tomicek  CS  (3)  11  f,3,2,3,3   
6. Stefan Kwoczała  PL  (16)  3,3,3,ef,0   
7. Alois Frach  (15)  2,1,1,1,3   
8. Alfred Troner  (14)  1,3,1,1,2   
9. Josef Hoffmeister  (2)  2,ef,2,3,ef   
10. Fred Aberl  (13)  f,2,1,2,1   
11. Karl Warning  DDR  (5)  2,1,0,2,1   
12. Anton Thurner  (6)  f,2,1,f,-   
13, Leopold Dolansky  (11)  1,0,2,ef,0   
14. Tont Kroeze  NL  (1)  1,-,2,ef,0   
15. Helmut Happer  (8)  1,0,0,1,0   
16. Hans Zierk  DDR  (10)  0 0,0,0,ef,0   
           
           
           
           
           
           


Półfinał
(Semifinal)

Monachium
26.06.1960

1. Josef Hofmeister D (1)  15 3,3,3,3,3 time 
2. Jan Malinowski PL (16)  13 3,3,2,2,3   
3. Florian Kapała PL (11)  12 3,3,1,2,3   
4. Lubos Tomicek CS (15)  12 2,2,3,3,2   
5. Stefan Kwoczała PL (10)  10 2,3,3,1,1   
6. Henryk Żyto PL (2)  9 2,2,0,3,2   
7. Joachim Maj PL (9)  9 1,2,3,2,1   
8. Josef Seidl D (5)  9 2,1,2,3,1   
9. Antonin Kasper CS (7)  3,1,1,2,0   
10. Marian Philipp PL (14)  1,1,2,0,2   
11. Josef Bössner A (12)  0,0,1,1,3   
12. Józef Wieczorek PL (6)  1,0,0,1,2   
13. Karel Prusa CS  (8)  0,2,1,0,0   
14. Alois Frach (13)  0,0,2,1,0   
15. Zdenek Rott CS  (4)  1,1,0,0,0   
16. Edward Luther  (3)  0,0,0,0,0   
R1. Fred Aberl  (17)  0,1   
R2. Manfred Poschenrieder  (18)  dnr     
           
           
           
           


Półfinał
(Semifinal)

Slany
26.06.1960

1. Stanislav Svoboda CS (15)  14 3,2,3,3,3  78,5 
2. Jaroslav Volf CS (1)  12 3,3,1,3,2  80,6 
3. Frantisek Richter CS (6)  11 2,3,3,2,1  82,8 
4. Mieczysław Połukard PL (4)  10 0,3,3,1,3  81,0 
5. Paweł Waloszek PL (7)  10 3,3,2,1,1  81,0 
6. Bedrch Slany CS (3)  9 1,0,2,3,3  79,6 
7. Marian Kaiser PL (14)  9 2,2,3,2,0  82,0 
8. Stanisław Rurarz PL (5)  9 1,2,2,2,2  82,5 
9. Bronisław Rogal PL (11)  8 2,1,2,2,1  82,8 
10. Kazimierz Bentke PL (16)  1,2,0,1,3  80,0 
11. Bohumil Rendek CS (13)  0,1,0,3,2  81,4 
12. Konstanty Pociejkowicz PL (10)  3,0,1,0,1  82,1 
13. Bernard Kasperak PL (2)  2,1,0,1,0  80,6 
14. Bohumil Bartonek CS (9)  0,0,0,0,2  81,4 
15. Stefan Kępa PL (12)  1,0,1,0,-  80,6 
16. Edmund Migoś PL  (8)  0,1,1,0,0  80,6 
          81,8 
          82,0 
          82,4 
          82,4 
           
           


Finał Kontynentalny
(Continental Final)

Wiedeń
03.07.1960

1. Josef Hofmeister D (10)  13 1,3,3,3,3   
2. Henryk Żyto PL (1)  11 3,3,2,2,1   
3. Marian Kaiser PL (9)  11 3,1,2,2,3   
4. Frantisek Richter CS (6)  11 3,1,1,3,3   
5. Stefan Kwoczała PL (2)  10 2,2,2,2,2   
6. Mieczysław Połukard PL (5)  10 1,2,3,1,3   
7. Jan Malinowski PL (7)  9 2,2,1,3,1   
8. Stanislav Svoboda CS (3)  8 0,3,3,2,0   
9. Lubos Tomicek CS (13)  8 3,0,2,3,0   
10. Stanisław Rurarz PL (16)  7 2,2,3,0,0   
11. Jaroslav Volf CS (12)  6 2,1,0,1,2   
12. Paweł Waloszek PL (15)  5 1,0,1,1,2   
13. Florian Kapała PL (11)  4 0,1,0,1,2   
14. Josef Seidl D (4)  4 1,3,0,0,0   
15. Bedrich Slany CS (14)  2 0,0,1,f,-   
16. Joachim Maj PL (8)  0 0,0,0,0,0   
R.  Ernest Luttenberger A (17)  1  
           
           
           
           
           


Finał Europejski
(European Final)

Wrocław
14.08.1960


1. Marian Kaiser PL (6) 14 3,3,3,3,2 74,0 
2. Ove Fundin S (14) 13 2,2,3,3,3 75,6 
3. Stefan Kwoczała PL (3) 11 3,3,1,3,1 76,6 
4. Josef Hofmeister D (2) 10 0,1,3,3,3 76,8 
5. Henryk Żyto PL (12) 10 2,2,2,1,3 76,6 
6. Rune Sörmander S (1) 10 2,2,2,2,2 76,2 
7. Mieczysław Połukard PL (10) 9+3 3,0,3,2,1 75,0 
8. Stanislav Svoboda CS (8) 9+2 1,3,2,0,3 76,4 
9. Aage Hansen N (15) 8 3,2,1,2,0 77,0 
10. Olle Nygren S (4) 6 1,1,2,1,1 76,6 
11. Curt Nyqvist S (5) 5 2,1,0,0,2 75,0 
12. Jan Malinowski PL (16) 4 0,0,1,1,2 76,4 
13. Frantisek Richter CS (9) 4 1,3,0,0,0 76,4 
14. Göte Nordin S (13) 4 1,0,1,2,0 76,0 
15. Björn Knutsson S (7) 2 0,1,0,0,1 76,0 
16. Göran Norlén S (11) 0 0,0,0,0,0 77,0 
R.  Alf Jonsson S   dnr   76,6 
          77,8 
          78,4 
          78,8 
          ?? VII-VIII 
           

;
Facebook 'Like' Button
 
Advertisement
 
 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 155120 visitorstutaj!
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=