Eliminacje niemieckie (German Qualifications) - 1985
 
German Championship
1985


German Final

Landshut
07.09.1985


1. Gerd Riss  (14)  14+3  3,3,3,2,3  81,45 
2. Klaus Lausch  (12)  14+2  3,3,2,3,3  79,59 
3. Egon Müller  (2)  14+1  3,2,3,3,3  80,54 
4. Heinz Huber  (16)  12  2,2,3,3,2  78,98 
5. Georg Hack  (7)  11  3,3,3,1,1  80,02 
6. Karl Maier  (5)  1,3,1,2,2  80,79 
7. Peter Würterle  (6)  0,1,2,3,2  77,56 
8. Hans Faltermeier  (15)  1,2,0,2,3  79,70 
9. Franz Kreimoser  (8)  2,0,2,2,2  77,87 
10. Wolfgang Mayr  (11)  2,1,1,0,1  79,90 
11. Josef Aigner  (9)  1,2,0,1,0  79,56 
12. Hartmut Balfanz  (13)  0,0,2,1,1  77,56 
13. Peter Nieder  (1)  2,1,0,0,0  79,84 
14. Anton Kahl  (4)  1,1,1,0,0  78,53 
15. Fritz Baur  (10)  0,0,0,1,1  77,65 
16. Sebastin Rötzer  (3)  0,ef,1,0,0  75,00 
R1. Peter Hehlert  (17)  dnr    76,38 
R2. Detlef Koblofsky  (18)  dnr    78,81 
        78,52 
        77,37 
         
         

Marked in blue, for Continental Qualifications 1986.


semi-final

Brokstedt
11.08.1985

1. Klaus Lausch    15  3,3,3,3,3  time 
2. Heinz Huber    13  3,2,2,3,3   
3. Franz Kreimoser    11  2,3,3,1,2   
4. Georg Hack    10  3,1,3,ef,3   
5. Hartmut Balfanz    10  2,1,2,3,2   
6. Josef Aigner    10  1,2,2,2,3   
7. Peter Nieder    1,1,3,2,2   
8. Hans Faltermeier    2,3,0,2,1   
9. Detlef Koblofsky    0,2,1,3,1   
10. Erich Schafferer    0,2,2,1,2   
11. Hans Otto Pingel    1,1,0,2,1   
12. Dag Bunnemeyer    0,3,ef,0,1   
13. Michael Datzmann    3,0,1,ef,0   
14. Robert Guhrer    2,0,1,0,0   
15. Peter Schröck    1,0,0,1,0   
16. Christoph Preiss    f/x,0,1,1,0   
         
         
         
         
         
         



semi-final

Krumbach
18.08.1985

1. Gert Riss  (11)  15  3,3,3,3,3  76,32
2. Egon Müller  (6)  14  3,3,2,3,3  79,04 
3. Karl Maier  (15)  13  3,2,3,2,3  79,53 
4 Wolfgang Mayr  (8)  1,3,3,0,2  78,72 
5. Sebastian Rötzer  (10)  1,2,3,3,0  75,80 
6. Peter Würtele  (5)  2,3,2,2,x  77,60 
7. Anton Kahl  (12)  2,1,1,3,2  78,69 
8. Fritz Baur  (1)  3,2,1,2,1  76,64 
9. Peter Hehlert  (16)  2,2,0,1,3  78,71 
10. Helmut Zapf  (14)  1,1,2,1,2  77,33 
11. Mario Trupkovic  (2)  2,0,0,2,2  74,64 
12. Bernd Diener  (7)  0,1,1,0,1  74,96 
13. Johann Brandner  (9)  0,1,1,1,0  75,85 
14. Anderas Wahlek  (4)  0,0,2,ef,x  77,05 
15. Uwe Wick  (3)  1,0,0,0,1  76,39 
16. Michael Domes  (13)  0,0,f,1,f  77,51 
        74,52 
        72,05 
        75,67 
        77,02 
         
         



quarter-final

Neunknick
23.06.1985

1. Josef Aigner    15  3,3,3,3,3  time 
2. Hans Faltermeier    0,3,3,1,2   
3. Hartmut Balfanz    0,1,2,3,3   
4. Dag Bunnemeyer    2,2,2,3,f   
5. Hans Otto Pingel     2,1,1,2,3   
6. Detlef Koblofsky    2,1,3,2,1   
7. Chistoph Preiss    1,0,3,2,2   
8. Robert Guhrer    3,ef,2,1,2   
9. Andrzej Marynowski    3,1,1,3,x   
10. Joachim Reitzel    1,3,1,0,3   
11. Bernhardt Osterloher    1,2,2,1,1   
12. Josef Huckelmann    3,0,2,ef,2   
13. Peter Wurtele    ef,3,ef,1,f   
14. Thomas Stockmann    1,0,0,0,0   
15. Siegfried Brunhirl     Ns     
         
         
         
         
         
         
         



quarter-final

Neustadt Donau
28.04.1985

1. Klaus Lausch    14  2,3,3,3,3  time 
2. Peter Nieder    14  3,2,3,3,3   
3. Heinz Huber    12  3,3,2,3,1   
4. Georg Hack    11  x,3,3,3,2   
5. Franz Kreimoser    10  3,2,2,ef,3   
6. Michael Datzmann    3,2,2,2,0   
7. Peter Schröck    2,3,1,2,1   
8. Erich Schafferer    1,1,3,2,2   
9. Stefan Faath    2,1,2,1,3   
10. Josef Goldbrunner    1,1,0,2,2   
11. Michael Neumaier    1,2,1,1,ef   
12. Stefan Elias    0,ef,1,1,2   
13. Alois Pinzinger    2,0,0,0,1   
14. Waldemar Mobus    1,0,0,0,1   
15. Michael Brukhart    ef,0,1,0,0   
16. Harald Baumann    0,1,-,-,-   
R. Peter Perger    0,1,0   
         
         
         
         
         



quarter-final

Nordhastedt
23.06.1985

1. Egon Müller    15  3,3,3,3,3  time 
2. Tommy Dunker    14  3,3,3,3,2   
3. Peter Hehlert     13  2,3,2,3,3   
4. Dirk Müller    10  1,2,3,1,2   
5. Bernd Diener    3,2,f,2,2   
6. Uwe Gessner    0,3,2,1,2   
7. Mario Trupkovic    2,2,1,3,f   
8. Uwe Wick    3,1,1,1,1   
9. Michael Domes    1,1,1,0,3   
10. Josef Kroner    1,ef,2,2,1   
11. Andreas Wahlek    2,1,2,1,0   
12. Karsten Hilger    1,2,1,2,f   
13. Karl Heinz Koitka    0,0,0,0,2   
14. Holger Schreibe    0,0,-,-,-   
15. Frank Schippling    0,0,-,-,-   
         
         
         
         
         
         
         



quarter-final

Ruhpolding
29.06.1985

1. Gerd Riss    15  3,3,3,3,3  time 
2. Alois Wiesbock    14     
3. Karl Maier    12     
4. Peter Wurtele    12     
5. Wolfgang Mayr    11     
6. Fritz Baur       
7. Anton Kahl       
8. Johann Brandner       
9. Helmut Zapf       
10. Sebastian Rotzer       
11. Klaus Freundorfer       
12. Erwin Reinhard       
13. Günter Britzl       
14. Peter Berger       
15. Reiner Armbruster       
         
         
         
         
         
         
         





Facebook 'Like' Button
 
 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 437360 visitorstutaj!