Eliminacje niemieckie (German Qualifications) - 1982
 
German Championship
1982

German Final

Bremen
10.10.1982

1. Josef Aigner  (8)  14+3  3,3,3,3,2  75,79 
2.Egon Müller  (11)  14+2  3,3,3,2,3  76,52 
3. Georg Hack  (10)  13  2,2,3,3,3  75,24 
4. Karl Maier  (1)  11  3,2,2,3,1  75,72 
5. Klaus Lausch  (5)  10  2,3,3,1,1  75,28 
6. Alois Wiesböck  (15)  3,2,ef,3,ef  76,02 
7. Fritz Bauer  (16)  0,2,1,2,2  75,48 
8. Christian Brandt  (6)  ef,1,0,2,3  75,47 
9. Peter Nieder  (14)  1,3,1,1,0  76,40 
10. Andreas Niedermaier  (4)  1,1,1,1,2  76,05 
11. Peter Würtele  (12)  0,0,1,2,2  75,49 
12. Erich Schäfferer  (3)  1,2,1,x,x  76,06 
13. Andy Cusworth  (13)  2,1,0,1,1  75,95 
14. Georg Gilgenreiner  (9)  1,0,0,0,3  74,64 
15. Wolfgang Mayr  (7)  1,0,2,x,1  74,96 
16. Max Schöllhorn  (2)  0,0,2,0,0  75,89 
R1. Jens-Peter Nielsen  (17)  dnr    73,99 
R2. Christoph Preis  (18)  dnr    75,39
        77,08 
        75,65 
         
         

Marked in blue, for Continental Qualifications 1983.


semi-final

Broksted
04.09.1982

1. Egon  Müller   15  3,3,3,3,3  time 
2. Georg Hack    13  3,2,2,3,3   
3. Karl Maier    13  2,3,3,3,2   
4. Peter Nieder    10  1,3,1,2,3   
5. Max Schöllhorn    3,ef,2,2,1   
6. Fritz Baur    2,1,1,,3,1   
7. Wofgang Mayr    2,1,2,1,2   
8. Andy Curworth    3,2,1,1,0   
9. Christoph Preiss    1,1,0,2,3   
10. Jacek Goerlitz    2,2,3,0,0   
11. Hrtmut Balfanz     0,0,3,1,2   
12. Bernd Odermatt    0,2,0,2,2   
13. Jürgen Cords    0,3,0,0,0   
14. Hubert Diener    1,0,2,0,0   
15. Peter Ungeheuer    0,0,1,1,1   
16. Hans Otto Pingel    1,1,ef,f,1   
         
         
         
         
         
         



semi-final

Ruhpolding
22.08.1982

1. Alois Wiesböck    15  3,3,3,3,3  time 
2. Georg Gilgenreiner    13  2,2,3,3,3   
3. Christian Brandt    12  3,2,2,3,2   
4. Andreas Niedermaier    12  2,3,2,3,2   
5. Peter Wurtele    11  3,3,3,1,1   
6. Klaus Lausch    11  2,1,3,2,3   
7. Josef Aigner    3,3,1,2,0   
8. Erich Schafferer    2,1,1,2,1   
9. Jens Peter Nielsen    1,2,2,0,2   
10. stefan Faath    1,2,0,1,3   
11. Siegfried Eder  (A)    1,1,1,2,0   
12. Josef Maucher    1,0,0,1,1   
13. Ralph Geurtz    0,1,x,ef,1   
14. Günter Bunning    0,0,1,0,0   
15. Stefan Deser    0,0,-,-,-   
16. Jan Hertel    0,0,-,-,-   
RT. Waldemar Bacik    2,1,2   
RT. Stefan Elias    x,0,0   
         
         
         
         



A - Qualifying Round

Brokstedt
07.08.1982

1. Egon Müller    15  3,3,3,3,3  time 
2. Christph Preiss    13  2,3,3,3,2   
3. Hartmut Balfanz    13  2,2,3,3,3   
4. Hubert Diener    10  1,1,2,3,3   
5. Hans Otto Pingel    10  1,3,3,2,1   
6. Peter Ungeheuer    3,1,2,2,1   
7. Bernd Odermatt    2,2,2,1,2   
8. Andy Cusworth    3,ef,2,1,2   
9. Jürgen Cords   0,3,1,1,3   
10. Bernd Diener    3,1,1,0,1   
11. Marhias Feindel    0,2,0,ef,0   
12. Winfried Steffen    0,1,1,0,0   
13. Ralph Geurtz  RT  2,2,0,2,2   
14. Ewald Scheele  RT  1,0,1,2,1   
15. Walter Dunker  RT  ef,0,0,0,0   
         
         
         
         
         
         
         



B - Qualifying Round

Norden
29.05.1982

1. Alois Wiesböck    15  3,3,3,3,3  time 
2. Georg Gilgenreiner    13     
3. Stefan Deser    11     
4. Günter Bunning    11     
5. Siegfried Eder  (A)    10     
6. Jan Hertel    10     
7. Stefan Faath       
8. Jens Peter Nielsen (DK)       
9. Jan Kater       
10. Norbert Niomber       
11. Ralph Geirtz       
12. Ewald Scheele       
13. Rudolf Wiesant       
14. Walter Dunker       
15. Uwe Riemann       
16. Bernd Meyer       
         
         
         
         
         
         



C - Qualifying Round

Neustadt
18.04.1982

1. Josef Aigner    14    time 
2. Christian Brandt    11     
3. Peter Wurtele    10     
4. Andreas Niedermaier       
5. Joe Maucher       
6. Klaus Lasch       
7. Günter Kern       
8. Ertich Schafferer       
9. Waldemar Bacik       
10. Stefan Elias        
11. Reinhard Sagermann       
12. Konrad Oberauer       
13. Peter Lamenauer       
14. Anton Kahl       
15. Günther Britzl       
16. Robert Vogh       
         
         
         
         
         
         



D - Qualifying Round

Landshut
15.05.1982

1. Karl Maier    15  3,3,3,3,3  time 
2. Christoph Betzl    13     
3. Wolfgang Mayr    12     
4. Peter Nieder    11     
5. Georg Hack    11     
6. Jacek Goerlitz    10     
7. Max Schöllholm      
8. Fritz Baur       
9. Georg Greif       
10. Xaver Durr       
11. Hans Kasmaier       
12. Helmut Kasmaier       
13. Markus Mangler       
14. Herman LeGuin       
15. Detlef Koblofsky       
         
         
         
         
         
         
         




Facebook 'Like' Button
 
 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 225097 visitorstutaj!