Runda kontynentalna (continental Round) - 1962
Ćwierćfinał
(Quarter Final)

Wiedeń
07.04.1962

1. Lubos Tomicek CS (5)  14 3,3,3,3,2   
2. Manfred  Poschenrieder D (10)  13 2,3,3,2,3   
3. Josef Bössner A (11)  12 3,3,0,3,3   
4. Valent Medved YU (6)  12 2,2,3,2,3   
5. Johan Hartl A (15)  9 3,1,1,3,1   
6. Antonin Vilde CS (12)  8 0,2,2,2,2   
7. Alfred Sitzwohl A (8)  8 0,1,3,2,2   
8. Drago Perko YU (7)  8 1,2,2,0,3   
9. Alfred Aberl D (1)  5 0,0,2,3,0   
10. Willfried Vacano A (2)  5 3,0,0,1,1   
11. Helmut Happer A (4)  5 0,3,1,1,0   
12. Otto Lentenhammer D (3)  5 0,0,3,1,1   
13. Erich Luther A (9)  5 1,2,0,0,2   
14. Joze Kalisnik YU (14)  4 0,1,2,1,0   
15. Josef Unterholzner D (13)  3 2,1,0,0,0   
16. Joze Mocnik YU (16)  1 0,0,1,0,0   
R.  Leopold Dolansky CS   2    
R.  Erich Mader A   0    
R.  Erhard Koffler A   dnr    
           
           
           


Ćwirrćfinał
(Quarter Final)

Równe
13.05.1962

1. Joachim Maj PL (11)  14 2,3,3,3,3   
2. Bedżich Slany CS (5)  13 3,2,3,3,2   
3. Wiktor Trofimow SU (7)  12 2,1,3,3,3   
4. Jaroslav Volf  jr. CS (1)  12 3,3,2,1,3   
5. Leonid Drobiazko SU (12)  11 3,1,2,2,3   
6. Władimir Sokołow SU (8)  9 0,2,3,2,2   
7. Mieczysław Połukard PL (15)  9 3,2,1,3,0   
8. Antoni Woryna PL (4)  9 2,3,2,2,0   
9. Janusz Suchecki PL (10)  8 1,3,1,2,1   
10. Wiktor Kuźniecow SU (14)  6 2,2,1,0,1   
11. Borys Zacharow SU (3)  5 1,0,2,0,2   
12. Miroslav Smid CS (13)  4 1,1,0,1,1   
13. Werner Frenzel DDR (2)  3 0,1,0,0,2   
14. Wiktor Winckiewicz SU (6)  3 1,0,1,1,0   
15. Günter Schelenz DDR (16)  2 0,0,0,1,1   
16. Jürgen Hehlert DDR (9)  0 0,0,0,0,0   
R1. Gabdrachman Kadyrow  SU  (17)  dnr     
R2. Walentin Moisiejew  SU  (18)  dnr     
           
           
           
           

Ćwierćfinał
(Quarter Final)

Ostrava
13.05.1962

1. Antonin Kasper CS (6)  14 3,3,3,2,3   
2. Andrzej Domiszewski PL (5)  11 2,3,3,2,1   
3. Konstanty Pociejkowicz PL (13)  11 3,2,2,3,1   
4. Farid Szajnurow SU (11)  10 3,3,2,0,2   
5. Norbert Świtała PL (1)  10 2,1,1,3,3   
6. Borys Samorodow SU (8)  10 1,3,3,1,2   
7. Antonin Novak CS (4)  9 3,0,3,3,0   
8. Bronisław Rogal PL (14)  9 2,2,0,2,3   
9. Bohumil Bartonek CS (7)  7 0,2,1,1,3   
10. Jan Malinowski PL (3)  7 1,1,2,3,0   
11. Frantisek Ledecky CS (12)  6 2,1,1,0,2   
12. Jurij Olenew SU (16)  5 0,2,0,1,2   
13. Pavel Mares CS (2)  5 ef,1,2,2,0   
14. Miloslav Verner CS (9)  3 0,0,1,1,1   
15. Afanasij Kowalczuk SU (15)  2 1,0,0,0,1   
16. Kazimierz Bentke PL (10)  1 1,0,0,0,0   
           
           
           
           
           
           

Ćwierćfinał
(Quarter Final)

Osijek
13.05.1962


1. Paweł Waloszek PL (2)  14 3,2,3,3,3  time 
2. Florian Kapała PL (13)  14 3,3,3,2,3   
3. Igor Plechanow SU (10)  13 3,3,2,2,3   
4. Marian Kaiser PL (16)  10 2,0,3,3,2   
5. Stanislav Kubicek CS (8)  10 3,1,3,1,2   
6. Stanisław Tkocz PL (12)  10 2,3,1,3,1   
7. Henryk Żyto PL (5)  10 2,2,2,1,3   
8. Jan Kusiak PL (4)  8 2,2,1,3,0   
9. Karel Prusa CS (6)  8 1,1,2,2,2   
10. Wsiewołod Nierytow SU (11)  7 1,3,1,0,2   
11. Dragulin Regwat YU (1)  4 1,0,0,2,1   
12. Evald Babic YU (15)  4 1,2,0,1,0   
13. Bohumil Rendek CS (9)  3 0,1,2,0,-   
14. Damijan Klasnetic YU (7)  2 0,0,0,1,1   
15. Joze Visocnik YU (14)  2 0,0,1,0,1   
16. Antonin Svab CS (3)  1 0,1,0,0,0   
R1. Josip Sel   (17)   
R2. Juhas Geza    (18)  dnr     
           
J.Selb - XVIII           
           
           

Półfinał
(Semifinal)

Lwów
03.06.1962



1. Bedżich Slany CS (8)  13 2,3,3,2,3   
2. Jaroslav Volf  jr. CS (5)  12 0,3,3,3,3   
3. Borys Samorodow SU (7)  11 3,1,1,3,3  
4. Janusz Suchecki PL (10)  11 3,2,3,2,1   
5. Joachim Maj PL (4)  9 3,0,2,3,1   
6. Konstanty Pociejkowicz Pl (15)  9 3,3,0,1,2   
7. Bronisław Rogal PL (11)  9 1,2,3,1,2   
8. Antonin Novak CS (13)  8 2,0,0,3,3   
9. Farid Szajnurow SU (2)  7 1,3,2,0,1   
10. Leonid Drobiazko SU (6)  1,0,2,2,2   
11. Norbert Świtała PL (9)  2,1,2,0,2   
12. Wiktor Kuzniecow SU (12)  0,1,1,2,1   
13. Wiktor Trofimow SU (16)  5 1,2,1,1,0  
14. Antonin Kasper CS (1)  2,2,0,0,0  
15. Andrzej Domiszewski PL (14)  0,1,0,1,0   
16. Jurij Olenew SU (17)  0,0,1,0,0   
17. Mieczysław Połukard  PL  (3)  f,-,-,-,-   
           
J.Olenew - I, VII, XI, XV, XIX           
           
           
           

Półfinał
(Semifian)

Warszawa
03.6.1962


1. Marian Kaiser PL (11)  14 3,3,2,3,3  time 
2. Henryk Żyto PL (7)  13 3,2,2,3,3   
3. Florian Kapała PL (10)  12 2,3,3,2,2   
4. Stanisław Tkocz PL (6)  11 2,2,3,2,2   
5. Lubos Tomicek CS (4)  11 2,3,1,3,2   
6. Paweł Waloszek PL (15)  10 3,1,2,1,3   
7. Igor Plechanow SU (1)  9 3,3,1,2,ef   
8. Stanislav Kubicek CS (3)  8 f,0,2,3,3   
9. Jan Kusiak PL (12)  6+3 0,2,3x,1   
10. Karel Prusa CS (9)  6+2 1,2,3,0,0   
11. Jan Malinowski PL (2)  5 f,0,1,2,2   
12. Drago Perko YU (8)  5 1,1,1,1,1   
13. Antonin Vilde CS (14)  4 2,1,0,1,0  
14. Valent Medved YU (16)  2 f,0,0,1,1  
15. Josef Bössner A (13)  1 f,1,0,0,0   
16. Alfred Sitzwohl A (5)  1 0,0,0,0,1   
Manfred Poschenrieder D   dns    
Johan Hartl A   dns    
           
           
           
           

Finał Kontynentalny
(Continental Final)

Wrocław
17.06.1962


1. Marian Kaiser

PL

(1) 

14

2,3,3,3,3 

79,4 

2. Paweł Waloszek

PL

(13) 

13

2,2,3,3,3 

79,2 

3. Lubos Tomicek

CS

(15) 

12

3,3,3,2,1 

78,2 

4. Florian Kapała

PL

(10) 

11

3,3,0,3,2 

78,2 

5. Igor Plechanow

SU

(7) 

10

3,1,2,2,2 

78,3 

6. Henryk Żyto

PL

(9) 

9

2,1,f,3,3 

78,5 

7. Farid Szajnurow

SU

(2) 

9

3,2,2,1,1 

79,4 

8. Stanisław Tkocz

PL

(4) 

8

1,2,1,1,3 

79,3 

9. Bedżich Slany

CS

(5) 

6+3

2,0,0,2,2 

78,8 

10. Jaroslav Volf

CS

(12) 

6+2

0,3,1,0,2 

78,8 

11. Jerzy Suchecki

PL

(3) 

6+f

0,2,2,1,1 

78,3 

12. Konstanty Pociejkowicz

PL

(14) 

5

1,0,3,1,0 

79,0 

13. Antonin Novak

CS

(11) 

4

1,0,0,2,1 

78,9 

14. Joachim Maj

PL

(6) 

3

1,1,1,0,0 

79,6 

15. Borys Samorodow

SU

(16) 

2

0,0,2,0,0 

79,0 

16. Stanislav Kubicek

CS

(8) 

2

0,1,1,0,x 

78,3 

R1. Bronisław Rogal

PL

 

dnr

 

80,0 

 

 

 

 

 

78,8 

 

 

 

 

 

80,0 

 

 

 

 

 

80,4 

 

 

 

 

 

81,2 IX-XI 

 

 

 

 

 

 


Finał Europejski
(European Final)

Oslo
29.06.1962



1. Björn Knutsson S (12)  15 3,3,3,3,3 69,7 
2. Ove Fundin S (1)  12 3,3,3,ef,3  70,0 
3. Göte Nordin S (10)  12 2,3,3,2,2  69,8 
4. Sören Sjösten S (13)  10 3,2,1,2,2  72,0 
5. Igor Plechanow SU (14)  10 2,2,1,2,3  70,9 
6. Arne Carlsson S (2)  9 f,1,2,3,3  71,3 
7. Paweł Waloszek PL (3)  9 2,1,2,3,1  71,8 
8. Rune Sörmander S (7)  9 2,2,2,1,2  71,6 
9. Henryk Żyto PL (11)  7 1,3,0,1,2  71,0 
10. Aage Hansen N (5)  7 3,1,1,1,1  71,9 
11. Marian Kaiser PL (8)  6 0,2,3,0,1  71,3 
12. Florian Kapała PL (9)  4 0,0,0,3,1  71,5 
13. Lubos Tomicek CS (6)  3 1,0,2,ef,ef  71,8 
14. Bengt Brannefors S (15)  3 1,0,0,2,ef  71,9 
15. Stanisław Tkocz PL (16)  2 f,1,1,0,0  72,0 
16. Farid Szajnurow SU (4)  2 1,0,0,1,0  74,0 
          71,7 
          72,9 
          72,4 
          73,7 
           
           

;
Facebook 'Like' Button
 
Advertisement
 
 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 151741 visitorstutaj!
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=