Runda kontynentalna (Continental Round) - 1959

Continental Qualifications


Finał Europejski
(European Final)

Göteborg
17.07.1959


1. Ove Fundin S (12)  14 3,2,3,3,3  85,1 
2. Josef Hofmeister D (4)  13 2,3,2,3,3  84,9 
3. Mieczysław Połukard PL (3)  12 3,3,2,2,2  85,3 
4. Rune Sörmander S (16)  11 2,1,3,3,2  84,5 
5. Olle Nygren S (13)  10 3,2,3,2,0  85,8 
6. Arne Carlsson S (8)  9 3,0,3,3,0  85,7 
7. Florian Kapała PL (9)  9 2,3,1,0,3  86,1 
8. Björn Knutsson S (15)  7 0,1,1,2,3  86,3 
9. Aage Hansen N (14)  7 1,3,0,2,1  87,5 
10. Konstanty Pociejkowicz PL (11)  6 1,2,2,1,0  83,5 
11. Lubos Tomicek CS (5)  6 f,1,2,1,2  84,4 
12. Alf Jonsson S (6)  5 f,2,1,1,1  84,7 
13. Kalevi Lahtinen SF (10)  4 0,1,1,0,2  86,3 
14. Milan Spinka CS (7)  3 2,0,0,1,0  85,7 
15. Äage Andersson S (1)  2 1,0,0,0,1  84,4 
16. Bohumil Bartonek CS (2)  1 0,0,0,0,1  83,1 
R1. Ulf Ericsson  (17)  dnr    87,5 
R2. Thorvald Karlsson  (18)  dnr    87,4 
          84,0 
          83,9 
           
           

Ćwierćfinał 
 (quarter final)

Ostrów
31.05.1959


1. Joachim Maj PL (13  13 3,2,3,2,3  77,6 
2. Janusz Kościelak PL (1)  12 3,1,3,2,3  78,5 
3. Mieczysław Połukard PL (8)  12 3,3,1,3,2  79,0 
4. Stefan Kępa PL (5)  11 2,0,3,3,3  78,6 
5. Stanislav Svoboda CS (9)  11 1,3,3,2,2  80,7 
6. Jan Malinowski PL (4)  11 2,2,2,3,2  79,9 
7. Bohumil Bartonek CS (11)  10 3,3,3,1,0  79,3 
8. Bronisłw Rogal PL (12)  9 2,1,2,2,2  78,9 
9. Bernard Kacperek PL (14)  7 1,2,2,1,1  79,7 
10. Andrzej Pogorzelski PL (7)  6 1,2,f,ef,3  79,3 
11. Kazimierz Bentke PL (15)  6 2,1,1,1,1  80,3 
12. Valentin Unterkofler A (2)  5 1,3,0,ef,1  79,9 
13. Zdenek Rott CS (16)  3 0,0,1,2,0  79,8 
14. Rudi Bauman YU (10)  2 1,ef,1,1,0  79,3 
15. Alois Durhamer A (3)  1 ef,0,ef,-,1  79,3 
16. Bogdan Berliński PL (6)  1 0,1,0,0,0  79,6 
R1. Juliusz Ptaszyński  PL    dnr    79,5 
R2. Kazimierz Kurek  PL    dnr    80,3 
          81,6 
          78,3 
           
           


ćwierćfinał
(quarter final)

Oberhausen
31.05.1959

1. Björn Knutsson S (5)  15 3,3,3,3,3  
2. Florian Kapała PL (14)  14 3,3,3,3,2   
3. Konstanty Pociejkowicz PL (7)  12 2,3,3,2,2   
4. Josef Hofmeister D (4)  11 3,3,1,3,1   
5. Alfred Aberl D (16)  9 1,0,3,2,3   
6. Göran Carlsson S (3)  9 2,2,2,f,3   
7. Joel Jansson S (13)  9 2,2,2,3,ef   
8. Paweł Mirowski PL (12)  9 3,2,1,1,2   
9. Hans van der Sluis NL (8)  7 1,1,1,1,3   
10. Marian Kaiser PL (2)  5 1,2,2,ef,ef   
11. Alois Frach D (9)  5 2,1,0,2,1   
12. Bengt Brannefors S (11)  5 0,1,2,2,0   
13. Hans Geiderer A (1)  3 0,1,1,0,1  
14. Nico van Gorcum NL (15)  3 0,ef,0,1,2  
15. Ferdinand Tröner A (6)  2 0,1,f,0,1  
16. Kurt Schwingenschlögl A (10)  2 1,0,0,0,1   


 
   
           
           
           
           
           


ćwierćfinał
(quarter final)

Liberec
31.05.1959

1. Stefan Kwoczała PL (3)  13 3,2,2,3,3  76,2 
2. Lubos Tomicek CS (7)  12½ 3,3,3,3,½  75,9 
3. Richard Janicek CS (2)  11½ 2,3,3,3,½  77,1 
4. Frantisek Irmis CS (15)  11 3,1,1,3,3  79,2 
5. Jaroslav Machac CS (9)  11 3,0,3,2,3  77,0 
6. Bohumil Rendek CS (16) 11 2,2,3,2,2  78,5 
7. Stanisław Tkocz PL (13)  9 0,3,2,2,2  76,4 
8. Henryk Żyto PL (1)  9 1,2,2,2,2  78,2 
9. Jaroslav Volf CS (14)  7 1,2,1,0,3  79,2 
10. Libor Dusanek CS (4)  6 0,3,0,1,2  78,2 
11. Eugeniusz Wróżyński PL (12)  6 2,0,2,1,1  77,8 
12. Antonin Kasper CS (10)  5 1,1,1,1,1  76,1 
13. Czesław Odrzywolski PL (5)  5 2,1,0,0,1  81,4 
14. Hans Sidlo A (6)  1 1,0,0,0,0  77,2 
15. Erich Sidlo A (8)  1 0,1,0,0,0  77,9 
16. Stanislav Zovko YU (11)  1 0,0,1,0,0  78,3 





78,2





78,5 
          78,5 
          78,6 
           


ćwierćfinał
(quarter final)

Kranja
31.05.1959


1. Miloslav Spinka CS (12)  15 3,3,3,3,3 74,4 
2. Marian Philipp PL (4)  13  2,2,3,3,3  77,1 
3. Karel Prusa CS (2)  12  3,3,f,3,3  75,4 
4. Zdenek Dominik CS (7)  11  3,3,2,1,2  76,4 
5. Franz Schenk A (11)  10  2,2,3,2,1  80,2 
6. Jan Kober PL (14)  3,2,f,2,2  75,2 
7. Josef Bössner A (1)  1,3,2,0,2  78,1 
8. Josip Klemencic YU (8)  1,ef,3,ef,3  79,0 
9. Otto Holoubek A (6)  2,1,1,1,2  77,1 
10. Valentin Medved  YU  (13)  2,1,1,1,1  79,0 
11. Bolesław Bonin  PL  (9) 1,0,2,2,0  78,0 
12. Erich Luther  (15)  1,1,2,-,1  752 
13. Sebastian Fischer  (5)  0,2,f,2,0  77,2 
14. Vinko Mrak  YU  (3)  0,0,1,0,-  77,0 
15 Marian Mihalinac  YU  (10)  0,-,0,1,0  80,0 
16. Ivan Joma  YU  (16)  0,-,-,-,-  77,2 
R.  Ivan Babic  YU  (17)  0,1,0,3,1  79,4 
          77,3 
I.Babic - VI, VIII XV, XVIII          79,0 
          78,0 
           
           


półfinał
(semifinal)

Slany
14.06.1959



1. Lubos Tomicek CS (14)  13 3,1,3,3,3  79,4 
2. Mieczysław Połukard PL (7)  13 3,3,3,2,2  78,8 
3. Stanislav Svoboda CS (6)  10 0,3,1,3,3  79,3 
4. Richrd Janicek CS (2)  10 3,2,2,0,3  80,0 
5. Bohumil Bartonek CS (8)  10 2,2,1,2,3  77,5 
6. Stefan Kwoczala PL (5)  10 1,3,3,3,0  79,3 
7. Jaroslav Machac CS (13)  9 2,0,2,3,2  79,2 
8. Frantisek Irmis CS (3)  9 2,2,2,2,1  77,4 
9. Joachim Maj PL (1)  7 0,2,3,0,2  75,6 
10. Stefan Kępa PL (16)  7 1,3,2,1,0  78,4 
11. Stanisłw Tkocz PL (4)  7 1,1,1,2,2  78,4 
12. Jan Malinowski PL (11)  6 3,1,0,1,1  77,8 
13. Henryk Żyto PL (9)  5 2,1,0,1,1  77,8 
14. Bohumil Rendek CS (12)  2 0,0,1,1,-  79,2 
15. Jan Kościelak PL (15)  1 0,0,0,0,1  79,3 
16. Bronisław Rogal PL (10)  1 1,0,0,0,0  79,4 
          79,6 
          79,2 
          81,8 
          78,7 
           
           


Półfinał 
(semifinal)

Wiedeń
15.06.1959



1. Konstanty Pociejkowicz PL (7)  13    
2. Florian Kapała PL (2)  13    
3. Björn Knutsson S (1)  11    
4. Paweł Mirowski PL (14)  11    
5. Josef Hofmeister D (5)  10    
6. Josef Bösner A (4)  9    
7. Milan Spinka CS (6)  9    
8. Zdenek Dominik CS (13)  7    
9. Karel Prusa CS (9)  5    
10. Joel Jansson S (15)  5    
11. Alfred Aberl D (3)  4    
12. Jan Kolber PL (12)  4    
13. Göran Carlsson S (8)  4    
14. Josef Kamper A (17) 4    
15. Marian Philipp PL (16)  3    
16. Josip Klemencic YU (10)  2    
17. Franz Schenk A (11)  2    
18. Otto Holubek A (18) 0    
           
           
           
           


Finał Kontynentalny
(Continental Final)

Monachium
21.06.1959



1. Josef Hofmeister D (14)  15 3,3,3,3,3  
2. Björn Knutsson S (2)  13 3,2,3,2,3   
3. Mieczysław Połukard PL (13)  13 2,2,3,3,3   
4. Florian Kapała PL (9)  11 3,3,ef,3,3   
5. Konstanty Pociejkowicz PL (1)  10 2,1,2,2,3   
6. Lubos Tomicek CS (5)  9 3,0,1,3,2   
7. Joachim Maj PL (16)  8 1,3,3,f,1   
8. Josef Bössner A (15)  8 0,2,2,2,2   
9. Jaroslav Machac CS (11)  7 2,3,0,1,1   
10. Bohumil Bartonek CS (3)  7 1,1,2,2,1   
11. Paweł Mirowski PL  (6) 5 0,1,1,1,2   
12. Milan Spinka CS (4)  4 0,2,2,0,0   
13. Zdenek Dominik CS (8)  4 2,1,1,0,0   
14. Richard Janicek CS (10)  4 1,0,1,1,1   
15. Stanislaw Svoboda CS (7)  2 1,0,0,1,0   
16. Frantisek Irmis CS (12)  0 0,0,0,0,0   
R.  Alfred Aberl D   dnr    
           
           
           
           
           

;
Facebook 'Like' Button
 
Advertisement
 
 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 151741 visitorstutaj!
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=