Moje programy na wymianę (My speedway programmes to exchange)

Drygaś Lech

Jagiełły 4

38-100  Strzyżów

 

dlprezes@interia.pl

 

Leszno

Unia – Spójnia Wrocław                          ksero               03. 08. 52  *

Unia - Stal Toruń                                     ksero               04. 06. 67  *

Unia – Stal Rz.                                                                 25. 04. 71  *

Unia – Polonia B.                                                             10. 06. 73  *

Unia – Wybrzeże                                                             20. 07. 75  *

O puchar Przew.Rady Woj.Fed.Socj.Zw.Mł. Polskiej       04. 09. 76.

DPP                                                                                 11. 06. 80  *

Półfinał Kontynentalny                                                    14. 06. 81  *

Mł. Ind. Mistrz. Okr. Poznanskiego                                 18. 08. 82

Unia – Start                                                                      05. 09. 82  *

ZK  Memoriał A.Smoczyka                                             17. 10. 82

Unia – Polonia B.                                                             04. 04. 83  *

Unia – Wybrzeże                                                             01. 04. 84  *

DMS                                                        Finał                18. 08. 84  *

Śląsk – Wielkopolska                                                      03. 09. 85  *

Polska - Węgry                                                                14. 09. 85  *

Unia – Falubaz                                                                 19. 06. 86  *

Unia – Wybrzeże                                                             29. 06. 86

Mł. Dr. Mistrz. Okr. Poznańskiego                                  30. 09. 86

Unia – Wybrzeże                                                             22. 07. 87

BK                                                           Finał                11. 09. 86

Unia – Ostrovia                                                               20. 08. 89

Unia – Stal G.                                                                  10. 09. 89  *

Ind. Mistrz. Okr. Pozn.                                                    19. 10. 91  *

Unia – Sparta                                           tow.                 12. 04. 92

Unia – KKŻ Krosno                                                        20. 04. 92  *

Unia – Wybrzeże                                     DPP                 23. 04. 92  *

Czwórmecz młodzieżowy                                                23. 05. 92

Turniej par                                                                       23. 05. 92

Unia – Kolejarz O.                                                           21. 06. 92

Unia – Polonia P.                                                             05. 07. 92 

Unia – Motor                                           DPP                 23. 07. 92  *

Czwórmecz Młodzieżowy                                                07. 08. 92

Unia – GKM                                                                    16. 08. 92

Unia – Start                                                                      20. 09. 92

Unia – Morawski                                     tow.                 24. 10. 92

Unia – Sparta                                                                   12. 04. 93

Czwórmecz młodzieżowy                                                27. 04. 93

Turniej par                                                                       18. 05. 93

Unia – Morawski                                     DPP                 03. 06. 93

Unia – Sparta                                           DPP                 15. 07. 93

Unia – Stal Rz.                                                                 18. 07. 93

Mł. Ind. Mistrz. Okr. Poznańskiego                                 07. 10. 93

Unia – Morawski                                     tow.                 24. 03. 94

Unia – Polonia B.                                                             24. 04. 94  *

Unia – Motor                                                                   21. 05. 94

Czwórmecz młodzieżowy                                                26. 05. 94

Kadra Juniorów                                                               20. 07. 94

MDMP                                                                             26. 07. 94

Unia – Polonia P.                                     tow.                 29. 10. 94

Unia – Start                                              tow.                 18. 03. 95  *

Unia – ZKŻ Zielona Góra                                                04. 06. 95  *

Unia – RKM                                                                    25. 06. 95  *

Unia – Śląsk                                                                    23. 07. 95

Unia – ZKŻ Zielona Góra                                                01. 05. 96

Czwórmecz młodzieżowy                                                05. 05. 96  *

Polish  Food                                                                    11. 05. 96

Unia – LKŻ Lublin                                                          21. 05. 96  *

Unia – CemWap Opole                                                    26. 05. 96

Unia – Iskra                                                                     30. 06. 96

Turniej par                                                                       25. 07. 96

Unia KKŻ Krosno                                                           08. 09. 96

Unia – Wybrzeże                                     tow.                 09. 03. 97

Unia – ZKŻ                                             tow.                 24. 04. 97

Unia – Apator                                                                  01. 05. 97

Unia – ZKŻ                                             tow.                 13. 05. 97

Czwórmecz młodzieżowy                                                14. 05. 97

Unia – Polonia P.                                                             29. 05. 97

Mł. Tur. Ind. O puchar Okr. Poznańskiego                            06. 06. 97  *

Unia – ZKŻ                                                                     22. 06. 97

Kadra juniorów                                                                10. 07. 97

Czwórmecz młodzieżowy                                                11. 08. 97

Unia – WTS                                             tow.                 14. 08. 97

Czwórmecz młodziezowy                                                21. 10. 97

Unia – Stal Rz.                                         tow.                 26. 03. 98

Unia – Pergo                                            tow.                 29. 03. 98

Unia – GKM                                                                    19. 04. 98

Czwórmecz młodzieżowy                                                06. 05. 98

Mł. Ind. Mistrz. Okr. Poznanskiego                                 09. 05. 98

Unia – Pergo                                                                    05. 07. 98  *

Czwórmecz młodzieżowy                                                07. 07. 98

Mł. Ind. Turniej  Żużlowy                                               11. 08. 98

Unia – WTS                                             tow.                 19. 08. 98

Unia – Polonia P.                                                             20. 09. 98

Czwórmecz młodzieżowy                                                07. 10. 98

Czwórmecz młodzieżowy                                                21. 10. 98

Unia – Start                                              tow.                 28. 03. 99

Unia – Polonia P.                                                             25. 04. 99

Czwórmecz młodzieżowy                                                01. 05. 99

Unia – Stal Rz.                                                                 09. 05. 99

Unia  -  Polonia B.                                                           23. 05. 99     

Unia – Grudziądz                                                             06. 06. 99

Młodzieżowy Czwórmecz                                                12. 06. 99

Unia  - Wybrzeże                                                             15. 08. 99

Młodzieżowy Czwórmecz                                                12. 08. 99

Unia – Apator                                                                  05. 09. 99

Młodzieżowy Czwórmecz                                                03. 10. 99

Unia – Polonia P.                                     tow.                 19. 03. 00

Unia – TŻ Opole                                      tow.                 29. 03. 00

25 lat startów Romana Jankowskiego                               30. 04. 00

Unia – Polonia P.                                                             07. 05. 00

Unia – Atlas                                                                     02. 07. 00

Unia – Wybrzeże                                     tow.                 11. 07. 00

Unia – Polonia B.                                                             16. 07. 00

Unia – Lotos                                                                    24. 09. 00

Unia – RKM                                            tow.                 11. 03. 01

Unia – Apator                                                                  08. 04. 01

Mł. Dr. Mistrz. Wielkopolski                                           13. 07. 01

Unia – Włókniarz                                                             23. 09. 01  *

Turniej ind. „Dla Andrzeja”                                             29. 09. 01

Unia – RKM                                            tow.                 16. 03. 02

Unia – WTS                                             tow.                 26. 03. 02

 Unia – Wybrzeże                                                            07. 04. 02

Unia – Polonia B.                                                             23. 06. 02

Unia – Apator                                                                  06. 04. 03

Unia – Polonia P.                                                             21. 04. 03

Unia – Lotos                                                                    19. 06. 03

Unia – Polonia P.                                                             07. 09. 03

Unia – Ostrów                                         tow.                 18. 03. 04

Unia – RKM‘                                           tow.                 20. 03. 04

Unia – Polonia B.                                                             28. 03. 04

Unia – Włókniarz                                                             12. 04. 04

Unia – Apator                                                                  03. 05. 04

ZLM                                                                                06. 05. 04

Unia – Zielona Góra                                                        16. 05. 04  *

Unia – Lotos Gdańsk                               tow.                 18. 06. 04

Unia – Unia T.                                                                 27. 06. 04

Unia – RKM                                                                    03. 07. 04

Unia – WTS                                                                     11. 07. 04     

Unia – Zielona Góra                                                        25. 07. 04

Unia – RKM                                                                    05. 09. 04

Mł. Dr. Mistrz. Wielkopolski                                           21. 09. 04

Unia – Polonia B.                                                             26. 09. 04

Unia – Intar Ostrów                                 tow.                 28. 03. 05

Unia  - Apator                                                                  10. 04. 05

Unia – Unia  T.                                                                24. 04. 05

MMPPK  ½                                                                      28. 04. 05

Unia – Lotos Gdańsk                                                       05. 06. 05

Unia – Zielona Góra                                                        01. 05. 05

Unia – Polonia B.                                                             15. 05. 05

Mł. Dr. Mistrz. Wielkopolski                                           18. 05. 05

IMEJ   el. Krajowa                                                           30. 06. 05

Unia – Włókniarz                                                             03. 07. 05

Unia – WTS                                                                     24. 07. 05

Unia – Włókniarz                                                             07. 08. 05

ZLM                                                                                06. 09. 05

Turniej indywidualny                                                      19. 10. 05

Unia – Ostrów                                         tow.                 01. 04. 06

Unia – Unia T.                                                                 09. 04. 06

Unia – Toruń                                                                   23. 04. 06

Unia – Stal Rz..                                                                03. 05. 06

Unia – Sipma Lublin                                tow.                 07. 05. 06

Unia – WTS                                                                     21. 05. 06

IMŚJ ½                                                                            11. 06. 06

Unia – RKM                                                                    15. 06. 06

Unia – Włókniarz                                                             25. 06. 06

Unia – Polonia B.                                                             14. 07. 06

Unia – RKM                                                                    13. 08. 06

ZLM                                                                                12. 09. 06

Unia – KS Toruń                                                             24. 09. 06

Mł. Ind. Mistrz. Wlkp.                                                     05. 10. 06

Unia – Stal Gorzów                                  tow.                 24. 03. 07

Unia – WTS Wrocław                              tow.                 31. 03. 07

Unia – Unia T.                                                                 15. 04. 07

Unia – Włókniarz                                                             22. 04. 07

ZLM                                                                                25. 04. 07

Unia – ZKŻ                                             A4                   03. 05. 07

Unia – WTS Wrocław                                                      20. 05. 07

Unia – Marma Rzeszów                                                   10. 06. 07

MDMP                                                                             12. 06. 07

Unia – Polonia B.                                                             06. 07. 07

DMŚ                                                        finał                 19-21. 07. 07

ZLM                                                                                31. 07. 07

Unia – Unibax Toruń                                                       05. 08. 07

Mł. Ind. Mistrz. Wlkp.                                                     07. 08. 07

Unia – Włókniarz                                                             26. 08. 07

MMPPK                                                   finał                 31. 08. 07

Unia – Marma Rzeszów                           A4                   16. 09. 07

Unia – Intar                                             tow                  16. 03. 08

Unia – Stal G.                                          tow.                 27. 03. 08

Unia – ZKŻ                                             tow.                 02. 04. 08

Unia – Włókniarz                                     A4                   06. 04. 08

Unia – Unia T.                                                                 20. 04. 08

Unia – Unibax                                         A4                   16. 05. 08

ZLM                                                                                04. 06. 08

Unia – ZKŻ                                             A4                   08. 06. 08

Unia – Atlas                                                                     20. 07. 08

Unia – Marma Rzeszów                                                   03. 08. 08

Unia – ZKŻ                                             A4                   31. 08. 08

Unia – Włókniarz                                     A4                   07. 09. 08

Unia – Unibax                                         A4                   12. 10. 08

Memoriał A. Smoczyka                           A4                   28. 03. 09

Unia – Unibax Toruń                               tow.                 01. 04. 09

Unia – Falubaz                                         A4                   19. 04. 09

Unia – Atlas                                             A4                   24. 05. 09

Mł. Ind. Mistrz. Wlkp.                                                     02. 06. 09

Unia – Polonia B.                                                             14. 06. 09

Unia – Wybrzeże                                                             28. 06. 09

Unia – Unibax Toruń                               A4                   05. 07. 09

World Cup                          Finał             A4                   16-18. 07. 09

Unia – Włókniarz                                                             26. 07. 09

Unia – Włókniarz                                                             16. 08. 09

Unia – Lotos Gdańsk                               tow.                              10

Unia – Polonia B.                                     tow.                              10

Unia – Falubaz                                         tow.                              10

Unia – Unibax Toruń                               A4                   11. 04. 10

European GP                                           A4                   24. 04. 10

Unia – Włókniarz  Częstochowa                                      02. 05. 10

Unia – Falubaz                                         A4                   09. 05. 10     

Unia – Azoty Tarnów                                                      23. 05. 10

Mł. Dr. Mistrz. Wlkp.                                                      26. 05. 10

Unia + Polonia B.                                                             06. 06. 10

Unia – Betard Wrocław                                                    11. 07. 10

Unia – Azoty Tarnw                                                        22. 08. 10

Unia – Unibax Toruń                                                       12. 09. 10

Mł. Ind. Mistrz. Wlkp.                                                     16. 09. 10

Unia – Falubaz                                         A4                   26. 09. 10

ZLM                                                                                05. 10. 10

Ostatnie okrążenie L. Adams                   A4                   10. 10. 10

Unia – Falubaz                                         tow.                 20. 03. 11

Unia – Unibax                                         tow.                 01. 04. 11

Unia – Marma                                          A4                   10. 04. 11

Unia – Sparte                                           A4                   08. 05. 11

Unia – Unibax                                                                 26. 06. 11

Unia – Unibax                                                                 11. 09. 11

Unia – Włókniarz                                     A4                   09. 04. 12

Unia – Sparta                                                                   22. 04. 12

Unia – Wybrzeże                                                             20. 05. 12

Unia – Unibax                                                                 10. 06. 12

Unia – Polonia B.                                                             17. 06. 12

Unia – Stal G.                                                                  15. 07. 12

Unia – Unia T.                                                                 29. 07. 12

Unia – Bydgoszcz                                                            05. 05. 13

Unia – Marma Rz.                                                            02. 06. 13

Unia – Toruń                                                                   09. 06. 13

Unia – Falubaz                                                                 30. 06. 13

Unia – Włókniarz                                                             21. 07. 13

Unia – Unia T.                                         tow.                 14. 04. 13

Unia – Start Gniezno                                                        21. 04. 13

Unia – Polonia Bydgoszcz                                               05. 05. 13

Unia – Sparta Wrocław                                                    19. 05. 13

Unia – Marma Rzeszów                                                   02. 06. 13

Unia – Unibax Toruń                                                       09. 06. 13

Unia – Falubaz                                                                 30. 06. 13

Liga Juniorów                                                                  03. 07. 13     

Unia – Włókniarz                                                             21. 07. 13

Unia – Unia T.                                                                 04. 08. 13

Unia – Stal G.                                                                  18. 08. 13

Unia - Start                                              tow.                 14. 03. 14

Unia - Unibax                                          tow.                 21. 03. 14

Unia - Unia T.                                          tow.                 27. 03. 14

Unia - Włókniarz                                                             13. 04. 14

Unia - Falubaz                                                                 11. 05. 14

Unia - Unia T.                                                                  01. 06. 14

Unia - Wybrzeże                                                              29. 06. 14

Unia - Sparta                                                                    10. 08. 14

Unia - Stal G.                                                                   24. 08. 14

Unia - Unia T.                                                                  14. 09. 14

Unia - ROW                                             tow.                 21. 03. 15

Unia - GKM                                                                     12. 04. 15

Unia - Unia T.                                                                  26. 04. 15

Unia - Stal Rz.                                                                  14. 06. 15

Unia - Stal G.                                                                   26. 07. 15

Unia - Falubaz                                                                 14. 08. 15

Unia - Sparta                                                                    23. 08. 15

Unia - Stal G.                                           A4                   08. 04. 16

Unia - Get Well Toruń                             A4                   22. 04. 16

Unia - ROW                                             A4                   08. 05. 16

Unia - GKM                                             A4                   22. 05. 16

Unia - Unia T                                           A4                   19. 06. 16

Unia - Falubaz                                         A4                   31. 07. 16

Unia - Sparta                                            A4                   21. 08. 16

Toruń

¼  IMP                                                                             06. 04. 78  *

Mistrzostwa Świata Par   ½                                                           87  *

IMP                                                         Finał                15. 08. 91  *

DMŚ  grupa „B”                                                               27. 06. 93  *

IMŚ  runda kwalifikacyjna                                               07. 05. 95  *

Apator – Polonia B.                                 tow.                 23. 03. 01

Apator – Grudziądz                                 tow.                 24. 03. 01

IMŚ  eliminacja krajowa                                                  05. 04. 01

Apator – Włókniarz                                                         16. 04. 01

Apator – ZKŻ Zielona Góra                                             03. 05. 01

Pomorska Liga Młodzieżowa                                           26. 05. 01

Apator – Unia L.                                                              29. 07. 01

Apator – Polonia B.                                                         19. 08. 01

Apator – Unia L.                                                              01. 04. 02

Apator – Polonia B.                                                         21. 04. 02  *

Apator – Atlas                                                                 23. 06. 02

Apator – Stal G.                                                               12. 07. 02

Apator – Atlas                                                                 06. 07. 03

Apator – Unia L.                                                              20. 07. 03

MDMP                                                                             15. 07. 03

Apator – Włókniarz                                                         24. 08. 03

Apator – Atlas                                                                 07. 09. 03

Apator – Polonia B.                                                         14. 09. 03

Apator – Zielona Góra                                                     28. 03. 04

Apator – Polonia B.                                                         12. 04. 04

Apator – Unia T.                                                              25. 04. 04

Apator – RKM                                                                 16. 05. 04

MDMP                                                                             27. 05. 04

Apator – Unia L.                                                              06. 06. 04

Apator – Atlas                                                                 27. 06. 04

Apator – Włókniarz                                                         11. 07. 04

Apator – Włókniarz                                                         08. 08. 04

Apator – Atlas                                                                 22. 08. 04

Mł. Ind. Mistrz. Pomorza                         Finał                02. 10. 04

Apator – GKM                                         tow.                 30. 03. 05

Apator – GKM                                         tow.                 31. 03. 05

Mł. Ind. Mistrz. Pomorza                                                 12. 04. 05

Apator – Polonia B.                                                         17. 04. 05

Apator – Lotos                                                                01. 05. 05

Apator – Włókniarz                                                         22. 05. 05

Apator – Unia T.                                                              03. 04. 05

Apator – Atlas                                                                 05. 06. 05

Zaplecze Kadry Juniorów                                                14. 06. 05

Zaplecze Kadry Juniorów                                                15. 06. 05

Mł. Ind. Mistrz. Pom.                                                      21. 06. 05

Amator – ZKŻ                                                                 26. 06. 05

Turniej Par                                                                       12. 08. 05

Apator – Unia T.                                                              04. 09. 05

MDMP                                                                             08. 09. 05

Apator – Włókniarz                                                         25. 09. 05

Mł. Ind. Mistrz. Pomorza                         Finał                08. 10. 05

Adriana – Intar Ostrów                            tow.                 04. 04. 06

Adriana – WTS                                                                17. 04. 06

Adriana – Marma                                                             30. 04. 06

Adriana – Unia T.                                                            07. 05. 06

Adriana – Włókniarz                                                        28. 05. 06

Polska – Dania                                                                 10. 06. 06

Adriana – Polonia B.                                                        17. 06. 06

Zaplecze Kadry Juniorów                                                27. 06. 06

Zaplecze Kadry Juniorów                                                28. 06. 06

Turniej Par                                                                       11. 07. 06

Adriana – Unia L.                                                            15. 07. 06

MDMP                                                                             20. 07. 06

Adriana – RKM                                                               30. 07. 06

Adriana – Unia L.                                                            20. 08. 06

Adriana – RKM                                                               10. 09. 06

Adriana – Marma Rzaszów                                              15. 09. 06

Adriana – Intar                                        baraż                15. 10. 06

Dinozaury Żużla                                                                         06

Unibar – Lotos Gdańsk                           tow.                 27. 03. 07

Unibar – Intar                                          tow.                 25. 03. 07

Unibax – Intar                                         tow.                 29. 03. 07

Unibax – Lotos                                        tow.                 05. 04. 07

Unibar – Unia L.                                                              09. 04. 07

IMŚJ  el. Krajowa                                                            11. 04. 07

Unibar – ZKŻ Zielona Góra                                             22. 04. 07

Unibax – Polonia B.                                                         06. 05. 07

Unibar – Marma Rzeszów                                                13. 05. 07

Unibax – Unia T.                                                             27. 05. 07

MIMP  ½                                                                         05. 06. 07

PLM                                                                                12. 07. 07

MDMP                                                                             18. 07. 07

Unibax – Atlas                                                                 29. 07. 07

Unibax – Włókniarz                                                         01. 08. 07

PLM                                                                                16. 08. 07

Unibax – Atlas                                                                 16. 09. 07

PLM                                                                                27. 10. 07

Unibax – Lotos                                        tow.                 27. 03. 08

Unibax – Stal G.                                      tow.                 08

Unibax – ZKŻ Zielona Góra                                            20. 04. 08

Unibax – Unia T.                                                             04. 05. 08

Unibax – Stal G.                                                              01. 06. 08

Unibax – Unia L.                                                             20. 06. 08

Unibax – Włókniarz                                                         20. 07. 08

Unibax – Atlas                                                                 03. 08. 08

Liga Juniorów                                                                  12. 08. 08

Unibax – ZKŻ Zielona Góra                                            19.0 9. 08

Unibax – Unia L.                                     A4                   19. 10. 08

Mł. Ind. Mistrz. Pom.                              Finał                25. 10. 08

Unibax – Unia L.                                     A4                   03. 05. 09

Unibax – Falubaz                                     A4                   17. 05. 09

MDMP                                                                             27. 05. 09

ZLM                                                                                23. 06. 09

Unibax – Atlas                                         A4                   28. 06. 09

Unibax – Polonia B.                                 A4                   19. 07. 09

Unibax – Wybrzeże                                 A4                   02. 08. 09

Liga Juniorów                                                                  19. 08. 09

MDMP                                                     Finał                27. 08. 09

Unibax – Polonia B.                                 A4                   30. 08. 09

Unibax – Włókniarz                                 A4                   13. 09. 09

Pom. Liga Juniorów                                                         06. 10. 09

Unibax – Falubaz                                     A4                   25. 10. 09

Żużel na lodzie                                                                24. 01. 10

Unibax – Betard Wrocław                        A4                   05. 04. 10

Pom. Liga Młodzieżowa                                                   20. 04. 10

Unibax – Falubaz                                     A4                   25. 04. 10

Unibax – Azoty Tarnów                          A4                   09. 05. 10

Unibax – Stal Gorzów                              A4                   23. 05. 10

Pom. Liga Młodzieżowa                                                   27. 05. 10

MPPK                                                      Finał                03. 06. 10

Unibax – Włókniarz                                 A4                   06. 06. 10

Liga Juniorów                                                                  23. 06. 10

Unibax – Polonia B.                                                         04. 07. 10

MDMP                                                                             14. 07. 10

Unibax – Unia L.                                     A4                   18. 07. 10

Unibax – WTS Wrocław                          A4                   22. 08. 10

Unibax – Unia L.                                     A4                   29. 08. 10

MIMP                                                      Finał                11. 09. 10

Unibax – Włókniarz                                 A4                   13. 09. 10

Unibax – WTS Wrocław                                                  26. 09. 10

Mł. Dr. Mistrz. Pomorza                                                  30. 09. 10

Ostatni ślizg Jacka Krzyżaniaka                                                    10

Unibax – Sparta                                       A4                   23. 04. 11

ZK                                                           Finał                24. 04. 11

Unibax – Włókniarz                                 A4                   22. 05. 11

Unibax – Tarnów                                     A4                   19. 06. 11

Unibax – Marma                                      A4                   03. 07. 11

Unibax – Sparta                                       A4                   21. 08. 11

Liga Juniorów                                                                  31. 08. 11

Unibax – Unia L.                                     A4                   18. 09. 11

Unibax – Stal G.                                      A4                   02. 10. 11

Unibax – Polonia B.                                 tow.                 17. 03. 12

Unibax – GTŻ Grudziądz                        tow.                 25. 03. 12

Unibax – Wybrzeże                                 A4                   15. 04. 12

ZK  ½                                                                              19. 04. 12

Un ibax – Falubaz                                                            22. 04. 12

Unibax – Polonia B.                                 tow.                 13. 05. 12 *

Unibax – Tarnów                                     A4                   03. 06. 12

Unibax – Sparta                                       A4                   17. 06. 12

Unibax – Włókniarz                                 A4                   22. 07. 12

Unibax – Marma                                      A4                   05. 08. 12

Unibax – Stal G.                                      A4                   26. 08. 12

Turniej Indywidualny                                                      10. 04. 13

Mistrzostwa Torunia na lodzie                                         16. 02. 14

Unibax – Sparta                                       A4                   21. 04. 14

MDMP                                                                             12. 08. 14

Nice Cup                                                                          16. 09. 14

KS Toruń - Unia L                                   tow.                 14. 03. 15

KS Toruń - GTŻ Grudziądz                     tow.                 18. 03. 15

KS Toruń - Wybrzeże                              tow                  07. 04. 15

KS Torun - Łódź                                     tow.                 09. 04. 15

Zaplecze Kadry Juniorów                                                22. 04. 15

IMP 80-125 cc                                                                 26. 07. 15

Puchar Polski Par Klubowych 80-125 cc                         26. 07. 15

Nice Cup                                                                          16. 09. 15

Mini Żużel 4 runda PPPK 80-125 cc                                28. 05. 16

Mini Żużel 4 runda  PPPK 80-125 cc                               29. 05. 16

Jawa Cup 250cc                                       A4                   22-23.10.16

Lublin

MDMP                                                                             20. 06. 85

Motor – GKM                                                                  08. 06. 86  *

Motor – Polonia B.                                                          07. 08. 94  *

Motor – Stal Rz.                                                               09. 04. 95  *

LKŻ – Stal II Krosno                                                       31. 03. 97  *

LKŻ – ŻKS Krosno                                                         05. 04. 99  *

LKŻ – NSRA New York                                                  7-8. 04. 01

Turniej indywidualny                                                      27. 03. 03

TŻ – Gniezno                                                                  04. 05. 03  *

TŻ – Rzeszów                                                                  25. 05. 03

TŻ – RKM                                                                       07. 09. 03

TŻ – Stal G.                                                                     20. 07. 03

TŻ – GTŻ Grudziądz                                                       04. 04. 04

TŻ – Saławat                                                                    23. 04. 04

TŻ – Intar Ostrów                                                            03. 05. 04  *

TŻ – Lotos                                                                      30. 05. 04

Sipma – Stal G.                                                                25. 06. 06

KMŻ Lublin – Równe                                                      17. 04. 11

KMŻ – Polonia Piła                                                         05. 06. 11

KMŻ – Wanda                                                                 18. 09. 11

KMŻ – Daugavpils                                                          02. 09. 12

KMŻ – Wybrzeże                                                            04. 08. 13

KMŻ – Daugavpils                                                          22. 09. 13

Świętochłowice

Ślask – AMK Brezolupy                                                  13. 09. 87  *

Śląsk – Ostrovia                                                              04. 10. 87

Śląsk – KKŻ Krosno                                                       01. 05. 88

Śląsk – Sparta                                                                  14. 05. 88  *

Śląsk – KKŻ Krosno                                                       08. 07. 89  *

Śląsk – Sparta                                                                  17. 09. 89  *

Śląsk – KKŻ Krosno                                                       22. 04. 90  *

Śląsk – KKŻ Krosno                                                       31. 08. 91  *

Śląsk – ROW                                                                   16. 08. 92  *

Śląsk – KKŻ Krosno                                                       04. 10. 92  *

Śląsk – Kolejarz O.                                                          29. 07. 93  *

Śląsk – KKŻ Krosno                                                       04. 04. 94

DPP                                                                                 28. 04. 94  *

Śląsk – Stal Rz.                                                                            94

Śląsk – Iskra                                                                    19. 06. 94  *

Śląsk – ZKŻ Zielona Góra                                               02. 04. 95

Śląsk – Opole                                                                  03. 05. 95

Śląsk – Łódź                                                                    28. 05. 95

Śląsk – Wanda                                                                 25. 06. 95

Śląsk – KKŻ                                                                    20. 08. 95

Śląsk – Opole                                                                  21. 04. 96

Śląsk – RKM                                                                   04. 08. 96

Śląsk – KSŻ Krosno                                                        30. 05. 02

Warszawa

                                                                                       

Ostrów

Ostrovia - Włókniarz                                                       04. 08. 85

SK  ½                                                                               21. 08. 85  *

IPP                                                           Finał                16. 04. 89  *

Ostrovia – Unia L.                                                           29. 04. 89  *

Ostrovia – Polonia B.                                                       11. 05. 89  *

Ostrovia – Stal G.                                                            06. 06. 89  *

Ostrovia – Sparta                                                             07. 06. 90  *

Ostrovia – Unia T.                                                           10. 06. 90  *

Ostrovia – Kolejarz O.                                                     22. 07. 90

Iskra – Polonia B.                                    DPP                 23. 04. 92  *

MDMP                                                                             07. 05. 92  *

Iskra – Sparta                                                                  31. 05. 92

Iskra – Sparta II                                                               28. 06. 92

Iskra – KKŻ Krosno                                                        19. 07. 92

Iskra – Śląsk                                                                    02. 08. 92

Iskra – Daugavpils                                                           30. 08. 92 

Iskra – KKŻ Krosno                                                        18. 04. 93

ZK  eliminacje                                                                 14. 09. 93  *

Iskra – GKM                                                                   27. 03. 94

Iskra – Ślask                                                                    05. 06. 94  *

Iskra – Start                                                                     26. 06. 94  *

Kadra Juniorów                                                               03. 09. 94

MDMP                                                                             08. 09. 94  *

Łańcuch Herbowy                                                           23. 10. 04  *

Turniej par                                                                       23. 04. 95

Iskra – JAG Łódź                                                            28. 04. 95*

O puchar Prezesa TŻ „Iskra”                                           29. 06. 95  *

Iskra – CemWap Opole                                                    16. 07. 95  *

Polonia – Olimp Praga                                                     06. 08. 95  *

Mł. Ind. Mistrz. Okr. Poznanskiego                                 14. 09. 95

Turniej par                                                                       23. 09. 95  *

Iskra – Pergo Gorzów                              tow.                 28. 03. 96

Iskra – GKM                                           tow.                 30. 03. 96  *

Iskra – Unia T.                                        tow.                 02. 04. 96

Mł. Ind. Mistrz. Okr. Poznanskiego                                 16. 07. 96

Czwórmecz młodzieżowy                                                01. 08. 96

Iskra - Kolejarz R.                                                           18. 08. 96

Czwórmecz młodzieżowy                                                14. 09. 96

Iskra – Śląsk                                                                    22. 09. 96

Kadra Juniorów                                                               19. 10. 96

Iskra – GKM                                                                   13. 04. 97

Iskra – OTŻ Opole                                                          27. 04. 97

Iskra – Wybrzeże                                                             18. 05. 97

Iskra – Pergo                                           tow.                 22. 05. 97

Iskra – LKŻ Lublin                                                         01. 06. 97

Iskra – Stal II Krosno                                                      22. 06. 97

Iskra – WTS                                            tow.                 27. 06. 97

Turniej par                                                                       12. 07. 97

Iskra – Unia T.                                                                20. 07. 97

Międzynarodowy Turniej Indywidualny                          31. 07. 97

MDMP                                                                             21. 08. 97

Iskra – Włókniarz                                                            04. 09. 97

O puchar Posła T. Sytka                                                  14. 09. 97

Iskra – Wanda                                                                 21. 09. 97

Mł. Ind. Mistrz. Okr. Poznanskiego                                 23. 09. 97

Czwórmecz młodzieżowy                                                07. 10. 97

I Turniej Sponsorów                                                        19. 10. 97

Iskra – Polmos                                                                19. 04. 98  *

MMPPK                                                   Finał                03. 09. 99

BK  ½                                                                              22. 08. 00

MDMP                                                                             29. 08. 00

Iskra – Apator                                         tow.                 17. 09. 00

Mł. Dr. Mistrz. Wielkopolski                                           21. 09. 00

Mł. Ind. Mistrz. Wielkopolski                                          28. 09. 00

Łańcuch Herbowy                                                           22. 10. 00

Puchar Wiosny                                                                08. 04. 01

ZLM                                                                                31. 07. 01

Iskra – Unia T.                                                                02. 09. 01

Iskra – TŻ Opole                                     tow.                 28. 03. 02

Iskra – Kolejarz R.                                   tow.                 05. 04. 02

Iskra – Warszawa                                                            14. 04. 02

Iskra – Apator                                         tow.                 29. 04. 02

Iskra – TŻ Łódź                                                              01. 05. 02

Polonia Piła – Kolejarz Rawicz                 tow.                 23. 05. 02

Iskra – Wanda                                                                 30. 05. 02

Iskra – Judyta Krosno                                                     30. 06. 02

Intar – Polonia P.                                     tow.                 18. 04. 03

Intar – GTŻ Grudziądz                                                    27. 04. 03

O puchar WWW Przegląd Żużlowy.pl                              15. 05. 03

Intar – TŻ Łódź                                       tow.                 23. 05. 03

Intar – TŻ Łódź                                                               13. 07. 03

Intar – Unia L.                                         tow.                 17. 03. 04

Intar – Włókniarz                                     tow.                 21. 03. 04

Intar – Stal G.                                                                  28. 03. 04

Intar – Unia T.                                         tow.                 08. 04. 04

Intar – GTŻ                                                                     12. 04. 04

Intar – KSŻ Krosno                                 tow.                 23. 04. 04

Intar – Marma Rzeszów                                                   25. 04. 04

O puchar Prezydenta Ostrowa                                          01. 05. 04

Intar – ZKŻ Zielona Góra                        tow.                 14. 05. 04

Intar – Start                                                                      30. 05. 04

Intar – Sipma Lublin                                                        06. 06. 04

Memoriał R. Saitgariejewa                                                10. 06. 04

Intar – GTŻ                                             tow.                 18. 06. 04

MDMP                                                                             20. 07. 04

Intar – KSŻ Krosno                                                         08. 08. 04

Liga Południowa                                                              02. 10. 04

Łańcuch Herbowy                                                           17. 10. 04

Intar – WTS                                             tow.                 23. 03. 05

Intar – Unia L.                                         tow.                 31. 03. 05

Intar – Gorzów                                                                10. 04. 05

Intar – Sipma Lublin                                                        24. 04. 05

Mł. Ind. Mistrz. Pom.                                                      26. 04. 05

Intar – ZKŻ Zielona Góra                        tow.                 29. 04. 05

Intar – Polonia B.                                     tow.                 13. 05. 05

Intar – RKM                                                                    05. 06. 05

Intar – GTŻ                                                                     19. 06. 05

Intar – KSŻ Krosno                                                         03. 07. 05

Intar – Kolejarz O.                                                           24. 07. 05

Mł. Ind. Mistrz. Pomorza                                                 30. 07. 05

Intar – GTŻ                                                                     14. 08. 05

Mł. Dr. Mistrz. Wielkopolski                                           16. 08. 05

Intar – Mars Gorzów                                                       21. 08. 05

Intar – Marma Rzeszów                                                   11. 09. 05

Łańcuch Herbowy                                                           23. 10. 05

Intar – Unia T.                                         tow.                 07. 04. 06

Intar – GTŻ Grudziądz                                                    23. 04. 06

Intar – TŻ Lublin                                                             03. 05. 06

Intar – ZKŻ Zielona Góra                                                07. 05. 06

Intar – KSŻ Krosno                                                         28. 05. 06

MDMP                                                                             22. 06. 06

Intar – Start                                                                      25. 06. 06

ZLM                                                                                11. 07. 06

Intar – Stal G.                                                                  14. 07. 06

ZLM                                                                                01. 08. 06

Intar – Start                                                                      27. 08. 06

ZLM                                                                                01. 08. 06

Intar – Stal G.                                                                  13. 08. 06

Intar – KS Toruń                                     baraż                08. 10. 06

Mł. Dr. Mistrz. Wielkopolski                                           19. 10. 06

Memoriał R. Saitgariejewa                                                22. 10. 06

Intar – Unia L.                                         tow.                 17. 03. 07

Intar – Unibax Toruń                               tow.                 29. 03. 07

Intar – Start                                                                      09. 04. 07

Intar – PSŻ Poznań                                                          22. 04. 07

Intar – GTŻ Grudziądz                                                    06. 05. 07

Intar – Stal G.                                                                  27. 05. 07

IMP  ¼                                                                             20. 06. 07

Intar – Lotos                                                                    24. 06. 07

Intar – Sipma Lublin                                                        08. 07. 07

Intar - Lotos                                                                    19. 08. 07

Zaplecze Kadry Juniorów                                                21. 08. 07

Intar – RKM                                                                    29. 07. 07

Intar – Lotos Gdansk                                                       19. 08. 07

Intar – Lotos Gdańsk                                                       26. 08. 07

Intar – Stal G.                                                                  02. 09. 07

Intar – Unia L.                                                                 15. 03. 08

Intar – Unibax Toruń                                                       25. 03. 08

Intar – Unia T.                                         tow.                 28. 03. 08

Intar – Unibax Toruń                               tow.                 01. 04. 08

Intar – Kolejarz R                                                            06. 04. 08

Intar – Polonia B.                                                             20. 04. 08

Intar – Lotos                                                                    04. 05. 08

Intar – Daugavpils                                                           20. 07. 08

Intar – Milion Poznań                                                      05. 10. 08

Intar – Stal Gorzów                                  tow.                 22. 03. 09

Intar – Włókniarz                                     tow.                 27. 03. 09

Intar – RKM                                            tow                  31. 03. 09

KM Ostrów – Włókniarz                          tow.                 27. 03. 09

KM Ostrów – PSŻ Poznań                                               13. 04. 09

KM Ostrów – RKM                                                         03. 05. 09

KM Ostrów – Daugavpils                                                11. 06. 09

KM Ostrów – GTŻ Grudziądz                                         21. 06. 09

KM Ostrów – Start                                                           19. 07. 09

KM Ostrów – Marma Rzeszów                                        02. 08. 09

KM Ostrów – GTŻ Grudziądz                                         30. 08. 09

Ostrovia – Lokomotiv                             tow.                 25. 03. 10

Ostrovia – Betard Wrocław                      tow.                 02. 04. 10

Unibax Toruń – Falubaz                          tow.                 08. 04. 10     

Ostrovia – Włókniarz                               tow.                 21. 04. 10

Ostrovia – Wanda                                                            23. 04. 10

Ostrovia – Kolejarz R.                                                     02. 05. 10

Ostrovia – KSM Krosno                                                  23. 05. 10

Ostrovia – KMŻ Lublin                                                   06. 06. 10

Ostrovia – Unibax                                   tow.                 2010

World Championship  ½                                                  03. 07. 10

Ostrovia – Orzeł Łódź                                                     11. 07. 10

Ostrovia – Kolejatz Op.                                                   01. 08. 10

Ostrovia – KMŻ Lublin                                                   15. 08. 10

Ostrovia – Orzeł Ł.                                                          05. 09. 10

Ostrovia – Kolejarz R.                                                     26. 09. 10

Ostrovia – Orzeł Lódż                             tow.                 22. 03. 11

Ostrovia – Stal G.                                    tow.                 26. 03. 11

Ostrovia – Stal G.                                    tow.                 27. 03. 11

Ostrovia – Falubaz                                   tow.                 09. 04. 11

Ostrovia – Unia T.                                   tow.                 21. 04. 11

Ostrovia – Kolejarz R.                                                     25. 04. 11

Ostrovia – Kaskad Równe                                               08. 05. 11

Ostrów – Wanda                                                              14. 08. 11

Ostrów – Sparta Wrocław                        tow.                 25. 03. 12

Torniej Par                                                                       30. 03. 12

Ostrovia – Unibax                                   tow.                 03. 04. 12

Ostrovia – Kolejarz Rawicz                      tow.                 06. 04. 12

Ostrovia – Daugavpils                                                     09. 04. 12

ZK półfinał                                                                      19. 04. 12

Ostrovia – Orzeł Łódź                                                     22. 04. 12

Turniej Par                                                                       04. 05. 12

Ostrovia – Start                                                                13. 05. 12

Turniej Par                                                                       17. 05. 12

Kadra Juniorów                                                               22. 05. 12

Kadra Juniorów                                                               23. 05. 12

Ostrovia – KMŻ Lublin                                                   03. 06. 12

Ostrovia – „GoScie”                                                        13. 07. 12

Ostrovia – Grudziądz                                                       15. 07. 12

Rurniej Par                                                                       04. 10. 12

Ostrovia – ROW                                                              07. 10. 12

Tuniej Par                                                                        14. 04. 13

Ostrovia – Włókniarz                               tow.                 19. 04. 13

Ostrovia – Marma                                    tow.                 26. 04. 13

Ostrovia – Orzeł                                                              28. 04. 13

Ostrovia – Kolejarz R.                                                     12. 05. 13

Ostrovia – Daugavpils                                                     30. 05. 13

Ostrovia – Falubaz                                   tow.                 07. 06. 13

Ostrovia – Unia T                                    tow.                 14. 06. 13

Ostrovia – Wybrzeże                                                       16. 06. 13

Ostrovia – KMŻ Lublin                                                   07. 07. 13

Ostrovia – GKM Grudziądz                                             04. 08. 13

Ostrovia – Falubaz                                   tow.                 14. 03. 14

Ostrovia – „Goście”                                 tow.                 23. 03. 14

Ostrovia – Unia T.                                   tow.                 26. 03. 14

Ostrovia – Start                                        tow.                 02. 04. 14

Ostrovia – Kolejarz R.                                                     13. 04. 14

Ostrovia – Wanda                                                            04. 05. 14

Ostrovia – GKM                                      tow.                 23. 05. 14

Ostrovia – Start                                        tow.                 30. 05. 14

Ostrovia – Unibax                                   tow.                 13. 06. 14

Ostrovia – „Ostrovianie”                         tow.                 19. 06. 14

Ostrovia - Kolejarz Op.                                                    23. 08. 14

Kadra Juniorów                                                               09. 09. 14

Kadra Juniorów                                                               10. 09. 14

Ostrovia - Victoria                                                           21. 09. 14

Ostrovia - Wanda                                                             16. 10. 14

Ostrovia - Sparta                                      tow.                 22. 03. 15

Ostrovia - Sparta                                      tow.                 24. 04. 15

Ostrovia - Wanda                                                             10. 05. 15

Ostrovia - ROW                                                               17. 05. 15

Ostrovia - Łódź                                                               31. 05. 15

Ostrovia - Daugavpils                                                      21. 06. 15

Ostrovia - Polonia B.                                                       09. 08. 15

Ostrovia - Start                                                                23. 08. 15

Ostrovia - ROW                                                               06. 09. 15

Zielona Góra

Falubaz – Śląsk                                                                05. 08. 79  *

Falubaz – Wybrzeże                                                         07. 09. 80  *

Falubaz – Stal Rz.                                                            29. 08. 82  *

Falubaz – Start                                                                 24. 07. 83  *

Falubaz – Wybrzeże                                                         30. 07. 86  * 

Falubaz – Stal Rz.                                                            22. 07. 88  *

Falubaz – Wybrzeże                                                         28. 08. 88  *

Falubaz – Motor                                                              10. 06. 90  *

Falubaz – Apator                                                             04. 07. 90  *

Morawski – Stal Rz.                                 DPP                 29. 04. 92  *

Morawski – Apator                                                          09. 05. 93  *

Morawski – Motor                                                           17. 04. 94  * ZKŻ – Unia L.         tow.         29. 04. 94  * ZKŻ – WTS Wrocław        tow.         25. 03. 95

Polmos – Start                                                                 27. 08. 95  *

Polmos – Śląsk                                                                17. 09. 95  *

Polmos – LKŻ Lublin                                                      24. 04. 96

Polmos – Śląsk                                                                28. 04. 96  *

Polmos – Kolejarz R.                                                       16. 06. 06  *

Polmos – RKM                                                                30. 06. 96  *

Tutniej par                                                                       13. 10. 96

Polmos – Pergo                                                                13. 04. 98  *

Polmos – Kolejarz R.                                                       05. 09. 99

Polmos – Stal Rz.                                                             24. 09. 00

Polmos – Polonia B.                                                        01. 04. 01

Polmos – Polonia P.                                                         13. 05. 01

ZKŻ – GKM                                                                    30. 05. 02

ZKŻ – Apator                                                                  11. 05. 03

ZKŻ – Unia L.                                                                 30. 05. 04

ZKŻ – Lotos                                                                    10. 04. 05

ZKŻ –  Apator                                                                 24. 04. 05

ZKŻ – Polonia B.                                                             05. 06. 05

ZKŻ – Unia L.                                                                 19. 06. 05

ZLM                                                                                21. 06. 05

Kadra Juniorów                                                               19. 07. 05

ZKŻ – Unia T.                                                                 03. 07. 05

ZKŻ – Włókniarz                                                             24. 07. 05

ZKŻ – Lotos                                                                    21. 08. 05

ZKŻ – Atlas                                             tow.                 01. 04. 06

Turniej Indywidualny                                                      02. 04. 06

ZKŻ – GTŻ                                                                     09. 04. 06

ZKŻ – Stal G.                                                                  23. 04. 06

ZKŻ – Start                                                                      03. 05. 06

ZKŻ – Sipma Lublin                                                        21. 05. 06

ZKŻ – Intar Ostrów                                                         15. 06. 06

ZKŻ – KSŻ Krosno                                                         25. 06. 06

ZKŻ – Intar Ostrów                                                         20. 08. 06

SK                                                           Finał                24. 08. 06

ZKŻ – Stal G.                                                                  10. 09. 06

ZKŻ – Start                                                                      15. 09. 06

O puchar Kronopolu                                                        08. 10. 06

ZKŻ – Intar                                             tow.                 03. 04. 07

ZKŻ – Polonia B.                                     A4                   08. 04. 07

ZKŻ – Unia L.                                         A4                   22. 06. 07

Falubaz – Unibax                                     tow.                 03. 05. 12 *

 

Tarnów

IMP  ¼                                                                             10. 04. 80  *

Czwórmecz międzynarodowy                                          26. 05. 85

Dzień Chemika                                                                09. 06. 84

Czwórmecz Preglejka – Śląsk – Unia – Motor                  26. 05. 85  *

Unia – Motor                                           tow.                 23. 03. 86     

Międzynarodowy Turniej Indywidualny                          22. 06. 86

Unia – Kolejarz O.                                                           24. 08. 86  *

Unia – Start                                                                      05. 04. 87  *

Unia – Unia L.                                                                 24. 06. 87  *

Unia – Wybrzeże                                                             27. 09. 87

Unia – Włokniarz                                     baraż                11. 10. 87  *

MPPK                                                                              26. 04. 88  *

Unia – Apator                                                                  28. 04. 88  *

Dzień Chemika                                                                05. 06. 88  *

Unia – Unia L.                                                                 06. 06. 89

IMP  ¼                                                                             25. 07. 89  *

Unia – Stal Rz.                                                                 07. 09. 89

Unia – Polonia B.                                                             08. 10. 89  *

Unia – Motor                                           tow.                 18. 03. 90

Czwórmecz                                                                      25. 03. 90

Unia – Wybrzeże                                                             07. 06. 90

Unia – Sparta                                                                   04. 07. 90  *

Unia – Ipswich                                                                08. 07. 90

MDMP                                                                             17. 08. 90

Unia – Olimp Praga                                                          19. 08. 90  *

Unia – Stal Rz.                                         tow.                 26. 03. 91

O puchat Prezesa ZKS „Unia”                                          05. 05. 91

Unia – Stal G.                                                                  07. 05. 91

Unia – KKŻ Krosno                                tow.                 19. 05. 91

Unia – Unia L.                                                                 30. 05. 91  *

Unia – SC Wiedeń                                                            09. 06. 91

Unia – Olimp Praga                                                          14. 07. 91

Unia – Morawski                                                             25. 08. 91

Unia – ROW                                                                    08. 09. 91

Unia – KKŻ Krosno                                tow.                 21. 03. 92

Unia – Motor                                           tow.                 25. 03. 92

Unia – Stal Rz.                                                                 01. 05. 92

Unia – Motor                                                                   21. 05. 92

Unia – Motor                                           tow.                 21. 06. 92

Unia – Sparta                                                                   05. 07. 92

Unia – Stal G.                                                                  16. 08. 92

MIMP                                                      Finał                30. 08. 92  *

Unia – Stal Rz.                                         tow.                 25. 03. 93

Unia – Sparta                                                                   28. 03. 93

Unia – ROW                                                                    12. 04. 93  *

Unia – Unia L.                                                                 09. 05. 93  *

Unia – Stal G.                                                                  20. 06. 93

BK                                                           Finał                             93  *

Mł. Ind. Mistrz. Małopolski                                             01. 08. 93  *

Unia – Morawski                                                             05. 09. 93

Unia – Stal Rz.                                                                 12. 09. 93

Unia – Polonia B.                                                             03. 10. 93

Unia – Wanda                                          tow.                 27. 03. 94

Unia – Motor                                                                   04. 04. 94

DPP                                                                                 28. 04. 94

Unia – Wybrzeże                                                             22. 05. 94

MDMP                                                                             07. 06. 94

Unia – Morawski                                                             19. 06. 94

Unia – Polonia B.                                                             03. 07. 94

Unia – Włókniarz                                                             21. 08. 94

Mł. Ind. Mistrz. Małopolski                                             02. 10. 94

Unia – Ipswich                                                                22. 10. 94  *

Unia – Wanda                                                                  26. 03. 95  *

Unia – Unia L.                                         tow                  07. 04. 95

Unia – Polonia P.                                                             09. 04. 95  *

Unia – Polonia b.                                                             21. 05. 95  *

Unia – Wybrzeże                                                             04. 06. 95

Unia – Apator                                                                  25. 06. 95

Kadra Juniorów                                                               03. 08. 95

Mł. Ind. Mistrz. Małopolski                                             10. 09. 95

Unia – Stal Gorzów                                                          17. 09. 95

DPP                                                         Finał                15. 10. 95

Unia – Włókniarz                                                             14. 04. 96

Unia – Polonia P.                                                             24. 04. 96

Unia – Atlas Wrocław                                                      28. 04. 96

Unia – Apator                                                                  26. 05. 96

Unia – Stal G.                                                                  16. 06. 96

IMP  ½                                                                             18. 07. 96

Unia – Stal Rz.                                         tow.                 23. 03. 97

Unia – Wanda                                                                  31. 03. 97

Unia – Kolejarz R.                                                           13. 04. 97

Unia – J.A.G Łódź                                                           27. 04. 07

Unia – Iskra                                                                     25. 05. 97

Unia – Stal II ŻKS Krosno                                               01. 06. 97

Unia – RKM                                                                    22. 06. 97

BK                                                                                   15. 07. 97

Unia – Wybrzeże                                                             17. 08. 97

Unia  - GKM                                                                    21. 09. 97

Unia – GKM                                                                    21. 07. 02

BK                                                           Finał                04. 08. 02

Unia – Włókniarz                                                             28. 03. 04

Unia – Unia L.                                                                 18. 04. 04

Unia – RKM                                                                    04. 07. 04

Unia – Apator                                                                  09. 07. 04  *

Unia – Polonia B.                                                             11. 07. 04   

Unia – Włókniarz                                     tow.                 30. 03. 05

Unia – Wybrzeże                                                             29. 05. 05

Unia – Włókniarz                                                             05. 06. 05

Unia – Marma                                                                  17. 04. 06  *

Unia – Polonia B.                                     A4                   22. 04. 07

Unia – Unibax                                         A4                   20. 05. 07     

Unia – ZKŻ Zielona G.                            A4                   10. 06. 07

Unia – Marma                                          A4                   06. 07. 07     

Unia – Unia L.                                         A4                   29. 07. 07

Liga Juniorów                                                                  01. 07. 08

Unia – Lokomotiv                                   A4                   13. 04. 09

Unia – KM Ostrów                                  A4                   10. 05. 09

Unia – GTŻ Grudziądz                            A4                   11. 06. 09

Unia – Stal Rz.                                         A4                   21. 06. 09

Unia – RKM                                            A4                   19. 07. 09

MDMP                                                                                         09  * 

Unia – PSŻ Poznań                                  A4                   02. 08. 09

Unia – RKM                                            A4                   16. 08. 09

Unia – Start                                              A4                   06. 09. 09

Unia – Marma Rzeszów                                                   28. 03. 10

Unia – Włókniarz                                                             31. 03. 10

Unia – Falubaz                                                                 05. 04. 10

IMŚ  el. Krajowa                                      Finał                29. 04. 10

Unia – Stal Gorzów                                                          02. 05. 10     

Unia – Betard Wrocław                                                    16. 05. 10

Unia – Unia L.                                                                 30. 05. 10

Unia – Betrd Wrocław                                                      06. 06. 10

Unia – Unibax Toruń                                                       20. 06. 10

Unia – Włókniarz                                                             11. 07. 10

Unia – Unibax Toruń                                                       12. 07. 10

Unia – Polonia B.                                                             18. 07. 10

Liga Juniorów                                                                  20. 07. 10

Unia – Unia L.                                                                 15. 08. 10

Unia – Falubaz                                                                 10. 04. 11

Unia – Unibax                                                                 08. 05. 11

Unia – Unia L.                                                                 05. 06. 11

Unia – Marma                                                                  12. 06. 11

Unia – Włókniarz                                                             03. 07. 11

Unia – Sparta                                                                   31. 07. 11

Liga Juniorów                                                                  10. 08. 11

Unia – Wybrzeże                                                             10. 06. 12

Unia – Falubaz                                                                 19. 08. 12

Unia – Stal Gorzów                                  Finał                14. 10. 12

Unia – Wybrzeże                                                             21. 04. 14

Gdańsk

ZK                                                                                   08. 08. 79  *

Wybrzeże – Unia L.                                uszkodzony      30. 08 .80

Polska – Czechosłowacja                                                 09. 08. 81  *

Czwórmecz                                                                      21. 06. 83  *

SK  ½                                                                               02. 08. 84  *

Wybrzeże – Kolejarz O.                                                   12. 08. 84

Wybrzeże – Ruda Hvezda Praga                                       08. 10. 84

Wybrzeże – Ostrovia                                                       28. 07. 91  *

Wybrzeże – GKM                                                            01. 09. 91  *

Turniej par                                                                       23. 10. 92  *

Wybrzeże – Wanda                                                          08. 08. 93  *

Wybrzeże – Kolejarz O.                                                   22. 08. 93  *

Wybrzeże – Apator                                                          29. 05. 94  *

Wybrzeże – Motor                                                           19. 06. 94

Wybrzeże – Unia T.                                                         24. 07. 94  *

Wybrzeże – Śląsk                                                            23. 06. 96  *

Wybrzeże – Pergo                                                            02. 07. 00

Wybrzeże – Stal G.                                                          01. 05. 02     

Lotos – Marma Rzeszów                                                 09. 07. 04

Wybrzeże – Mars Gorzów                       tow.                 30. 03. 05

MDMP                                                                             12. 05. 05

Lotos – PSŻ Poznań                                                        07. 05. 06

Lotos – Daugavpils                                                          24. 09. 06

Lotos – Toruń                                         tow.                 24. 03. 07

Lotos – GTŻ                                            tow.                 28. 03. 07

Lotos – Lublin                                                                 22. 04. 07

Lotos – GTŻ                                                                    27. 05. 07

Lotos – RKM                                                                   10. 06. 07

Lotos – Poznań                                                                08. 07. 07

Lotos – Start                                                                    29. 07. 07

Lotos – Ostrów                                                                12. 08. 07

Lotos – Unibax Toruń                             tow.                 15. 03. 08

Lotos – GTŻ Grudziądz                           tow.                 30. 03. 08

Lotos – Daugavpils                                                          06. 04. 08

Lotos – RKM                                                                   01. 05. 08

Lotos – Kolejarz R.                                                          11. 05. 08

Lotos – PSŻ Poznań                                                        08. 06. 08

Lotos – Intar Ostrów                                                       06. 07. 08

Lotos – GTŻ Grudziądz                                                   27. 07. 08

Lotos – Polonia B.                                                           03. 08. 08

Lotos – PSŻ Poznań                                                        21. 09. 08

Lotos – Intar Ostrów                                                       28. 09. 08

Lotos – PSŻ Poznań                                tow.                 29. 03. 09

Lotos – Unibax T.                                                           05. 04. 09

Lotos – Unia L.                                                               10. 05. 09

Lotos – Polonia B.                                                           24. 05. 09

Lotos – Włókniarz                                                           14. 06. 09

Lotos – Falubaz                                                               05. 07. 09

MDMP                                                                             09. 07. 09

Lotos – Atlas                                                                   26. 07. 09

Lotos – Atlas                                                                   13. 09. 09

Lotos – Grudziądz                                   tow.                 28. 03. 10

Lotos – Unibax                                        tow.                 30. 03. 10

Lotos – Falubaz                                       tow.                 09. 04. 10

Lotos – ROW                                                                   11. 04. 10

ZK  ½                                                                              20. 04. 10

Lotos – Marma                                                                02. 05. 10

Lotos – Daugavpils                                                          23. 05. 10

Lotos – Poznań                                                                20. 06. 10

Kadra Juniorów                                                               09. 07. 10

Lotos – Miszkolc                                                             11. 07. 10

Lotos – Start                                                                    01. 08. 10

Lotos – Daugavpils                                                          15. 08. 10

O Trójząb Neptuna                                                          03. 09. 10

Lotos – Marma                                                                05. 09. 10

Lotos – Start                                                                    26. 09. 10

Zawody indywidualne                             tow.                 27. 03. 11

Wybrzeże – Start                                                              03. 04. 11

Wybrzeże – Poznań                                                         08. 05. 11

Wybrzeże – Lokomotiv                                                   05. 06. 11

Wybrzeże – ROW                                                            26. 06. 11

Wybrzeże – Grudziądz                                                     17. 07. 11

Wybrzeże – Grudziądz                                                     14. 08. 11

Wybrzeże – Start                                                              21. 08. 11

Wybrzeże – Ostrów                                 tow.                 09. 09. 11

Wybrzeże – Polonia B.                                                     18. 09. 11

Turniej Par                                               tow.                 04. 10. 11

Wybrzeże – Grudządz                              tow.                 18. 03. 12

Wybrzeże – Marma                                  A4                   09. 04. 12

Wybrzeże – Polonia B.                             A4                   22. 04. 12

Wybrzeże – Włókniarz                             A4                   13. 05. 12

Wybrzeże – Falubaz                                 A4                   03. 06. 12

Wybrzeże – Stal G.                                  A4                   24. 06. 12

Wybrzeże – Unia T.                                 A4                   01. 07. 12

Wybrzeże – Unia L.                                 A4                   22. 07. 12

Wybrzeże – Sparta                                   A4                   05. 08. 12

Wybrzeże – Unibax                                 A4                   19. 08. 12

Wybrzeże – Sparta                                   A4                   16. 09. 12

Wybrzeże – Stelmet                                 tow.                 11. 04. 13     

Wybrzeże – Orzeł Ł.                                                        14. 04. 13

Wybrzeże – Kolejarz R.                                                   28. 04. 13

Wybrzeże – KMŻ Lublin                                                 19. 05. 13

Wybrzeże – GKM Grudziądz                                           02. 06. 13

Wybrzeże – Daugavpils                                                   30. 06. 13

Wybrzeże – Ostrovia                                                       21. 07. 13

Wybrzeże – Daugavpils                                                   18. 08. 13

Wybrzeże – KMŻ Lublin                                                 01. 09. 13

Wybrzeże – GKM Grudziądz                                           22. 09. 13

Wybrzeże - Daugavpils                            tow.                 04. 04. 14

Wybrzeże - GKM                                     tow.                 10. 04. 14

Wybrzeże - Polonia B.                             tow                  11. 04. 14

Wybrzeże - Unibax                                  A4                   13. 04. 14

Wybrzeże - Unia L.                                  A4                   24. 05. 14

Wybrzeże - Falubaz                                 A4                   08. 06. 14

Wybrzeże - Sparta                                    A4                   22. 06. 14

Wybrzeże - Stal G.                                   A4                   03. 08. 14

Wybrzeże - Unia T.                                  A4                   24. 08. 14

Trening  punktowany par                         tow                  24. 09. 14

Wybrzeże - Lokmotiv                              tow.                 25. 03. 15     

Wybrzeże - Polonia B.                             tow.                 10. 04. 15

Wybrzeże - Polonia P.                                                      04. 06. 15

Wybrzeże - Kolejarz R.                                                    14. 06. 15

Wybrzeże - Polonia P.                                                      27. 09. 15

Wybrzeże - GKM                                     tow.                 24. 03. 16

Wybrzeże - Stal Rz.                                                          03. 04. 16

Wybrzeże - Wókniarz                                                      17. 04. 16

Wybrzeże - Polonia B.                                                     19. 06. 16

Wybrzeże - Wanda                                                           03. 07. 16

Wybrzeże - Orzeł                                                             05. 08. 16

Wybrzeże - Polonia P.                                                      27. 08. 16

Wybrzeże - Lokomotiv                                                    11. 09. 16

Łódź

JAG – KKŻ Krosno                                                         03. 05. 95  *

JAG – Stal  II  Krosno                                                     25. 05. 97  *

TŻ Lódź – KSŻ Krosno                                                   27. 06. 04  *

IMP  ¼                                                                             16. 06. 05

Orzeł – KSM Krosno                                                       22. 06. 08  *

Zawody Intywidualne                                                      17. 05. 09

Orzeł – Miszkolc                                                             27. 09. 09

Orzeł – Kolejarz Op.                                                        11. 04. 10

Orzeł – RKM                                                                   03. 04. 11

Orzeł – Lokomotiv                                                          22. 05. 11

Orzeł – GTŻ Grudziądz                                                   05. 06. 11

Orzeł – Polonia B.                                                            19. 06. 11

Orzeł – Poznań                                                                23. 06. 11

Orzeł – Wybrzeże                                                            03. 07. 11

Orzeł – Start                                                                     17. 07. 11

Bydgoszcz

Polonia – Kolejarz O.                                                       26. 08. 78

Kryterium Asów                                                              27. 03. 83  *

Polonia – Motor                                                               01. 05. 83  *

Czwórmecz Młodzieżowy                                                24. 05. 83  *

Polonia – Wybrzeże                                                         03. 07. 83  *

Kryterium Asów                                                              24. 03. 85  *

IMŚ  ¼                                                                             24. 05. 86  *

MPPK  ½                                                                         13. 08. 86  *

Polska – Czechosłowacja                                                 07. 07. 88  *

MDMP                                                                             16. 07. 89

IMP  ½                                                                             22. 08. 89

Polonia – Iskra                                        DPP                 29. 04. 92  *

Polonia – Apator                                                              28. 07. 92  *

MŚP  ½                                                                            06. 06. 93

Polonia – Motor                                                               02. 04. 95

Polonia – Wybrzeże                                                         17. 04. 95

Polonia – Polonia P.                                                         03. 05. 95

IMP  ¼                                                                             25. 05. 95

Polonia – Unia t.                                                              23. 07. 95

Polonia – Stal G.                                                              20. 08. 95  *

Polonia – Wybrzeże                                 tow.                 02. 04. 96

PLM                                                                                16. 04. 96

Polonia – Stal Rz.                                                             26. 05. 96  *

Polonia – Start                                                                 21. 07. 96  *

Polonia – Atlas                                                                01. 05. 97  *

Polonia – Apator                                                              28. 09. 97

Pom. Liga Mł.                                                                  19. 05. 98  *

Polonia – WTS                                                                 19. 09. 99  *

PLM                                                                                15. 04. 03*

Polonia – Unia L.                                                             17. 04. 06

MDMP                                                                             12. 06. 07

Polonia – Unibax                                                             16. 08. 09

Polonia – Unibax                                     tow.                 18. 03. 12 *

Polonia - KS Toruń                                  tow.                 29. 03. 15

Polonia - KSM Krosno                                                    05. 06. 16

 

Rawicz

Kolejarz – Śląsk                                                               14. 04. 96

Kolejarz – KKŻ Krosno                                                   19. 05. 96

Kolejarz – Lublin                                                             06. 06. 96

Kolejarz – ZKŻ                                                                23. 06. 96

Kolejarz – Wybrzeże                                                        11. 08. 96

Kolejarz – Wanda                                                            01. 09. 96

Kolejarz – Unia L.                                                           22. 09. 96

Kolejarz – Unia L.                                   tow.                 16. 03. 67

Kolejarz – Iskra                                                               20. 04. 97

Kolejarz – Stal II Krosno                                                 04. 05. 97

Kolejarz – GKM                                                              06. 07. 97

Kadra Juniorów                                                               11. 07. 97  *

Kolejarz – RKM                                                               10. 08. 97

Kolejarz – LKŻ Lublin                                                    24. 08. 97

Kolejarz – Unia T.                                                           07. 09. 97

Kolejarz – Włókniarz                                                       13. 04. 98

Kolejarz – Śląsk                                                               26. 04. 98

Czwórmecz młodzieżowy                                                09. 06. 98

Kolejarz – AMK Pardubice                                              28. 03. 99

Kolejarz – ŁTŻ Łódź                                                       22. 04. 01

ZLM                                                                                27. 05. 01

Kolejarz – GKM                                                              02. 09. 01

O puchar Burmistrza i Gminy Rawicz                              14. 10. 01

Kolejarz – Sipma Lublin                                                  27. 04. 03

Kolejarz – Warszawa                                                       25. 05. 03

ZLM                                                                                06. 08. 03

Kolejarz – KSŻ Krosno                                                   25. 04. 04

Kolejarz – Start                                                                19. 09. 04

Kolejarz – Masarna                                                          31. 03. 05

ZLM                                                                                12. 07. 05

Kolejarz – TŻ Łódź                                                         14. 08. 05

Mł. Dr. Mistrz. Wielkopolski                                           20. 09. 05

Kolejarz – Falubaz                                   tow.                 30. 03. 10

Kolejarz – KSM Krosno                                                  08. 05. 10

Kolejarz – Orzeł Łódź                                                      30. 05. 10

Kolejarz – Kolejarz Op.                                                   20. 06. 10

Kolejarz – KMŻ Lublin                                                   18. 07. 10

Kolejarz – Orzeł Łódź                                                      19. 09. 10

Kolejarz – Wanda                                                            03. 04. 11

Kolejarz – KMŻ Lublin                                                   12. 06. 11

Kolejarz – Równe                                                            26. 06. 11

Kolejarz – Kolejarz Op.                                                   10. 07. 11

Kolejarz – Polonia Piła                                                     07. 08. 11

Kolejarz – Ostrów                                                            18. 09. 11

Kolejarz – Victoria Piła                                                    09. 04. 12

Kolejarz – Kolejarz Op.                                                   15. 04. 12

Kolejarz – Wanda                                                            06. 05. 12

Kolejarz – ROW                                                               13. 05. 12

Kolejarz – Victoria Piła                                                    22. 07. 12

Kolejarz – ROW                                                               02. 09. 12

Kolejarz - Wybrzeże                                                        09. 06. 13

Rawicz - Stal Rzeszów                                                     26. 06. 16

Gorzów

Polska – Dania                                                                 15. 04. 79  * 

Stal – Unia L.                                                                   18. 09. 83  *

IMP                                                         Finał                16. 09. 84  *

IMP                                                         Finał                15. 09. 85  *

Stal – Polonia B.                                                              05. 04. 87  *

MPPK                                                      Finał                19. 05. 92

Stal – Atator                                             tow.                 18. 03. 93

IMP ½                                                                              02. 09. 93  *

Stal – ROW                                                                      29. 08. 93  *

Pergo – ZKŻ                                            tow.                 07. 06. 97

Pergo – Polonia P.                                                            06. 07. 97

BK  ½                                                                              15. 07. 97  *

Pergo – Grudziądz                                                           03. 05. 99

Pergo – Stal Rz.                                                                27. 06. 99

Pergo – Polonia P.                                                            04. 07. 99

Pergo – Polonia P.                                                                        01

Pergo – Polonia B.                                                           03. 05. 01

Pergo – Wybrzeże                                                            23. 06. 02

Stal – Polonia P.                                                               04. 04. 03

Stal – Sipma Lublin                                                         06. 04. 03  *

Stal – Sipma Lublin                                                         24. 08. 03

Stal – Marma Rzeszów                                                     04. 04. 04

ZLM                                                                                28. 04. 04

Stal – Lotos                                                                     06. 06. 04  *

Stal – Sipma Lublin                                                         29. 08. 04

Mars – RKM                                                                    17. 04. 05

Mars – GTŻ                                                                     22. 04. 05

Mars – ZKŻ                                             tow.                             05

Mars – Kolejarz O.                                                          01. 05. 05

Mars – TŻ Lublin                                                            29. 05. 05

Stal – Polonia B.                                      tow.                 30. 03. 06

Stal – Unia T.                                           tow                  02. 04. 06

Stal – Vetlanda                                                                 05. 04. 06

Stal – Sipma Lublin                                                         30. 04. 06

Stal – GTŻ                                                                       11. 06. 06

MIMP  ½                                                                         17. 06. 06

Stal – ZKŻ Zielona Góra                                                  02. 07. 06

Stal – Start                                                                       20. 08. 06

Stal – ZKŻ Zielona Góra                                                  27. 08. 06

Stal – Intar                                                                       15. 09. 06

Kadra Juniorów                                                               26. 09. 06

Kadra Juniorów                                                               27. 09. 06

Stal – Intar                                                                       20. 05. 07

Stal – PSŻ Poznań                                                            10. 06. 07

ZLM                                                                                14. 06. 07

Stal – RKM                                                                      08. 07. 07

Stal – Lotos                                                                     05. 08. 07

Tur. Indywidualny                                                           08. 08. 07

Stal – RKM                                                                      19. 08. 07

Stal – RKM                                                                      26. 08. 07

Stal – Intar                                                                       19. 09. 07

Stal – Intar                                                                       30. 09. 07

Stal – Atlas                                                                      06. 04. 08

Stal – Włókniarz                                                              20. 04. 08

Stal – Unibax                                                                   08. 06. 08

ZLM                                                                                10. 06. 08

Stal – ZKŻ                                                                       03. 08. 08

Stal – Ostrów                                           tow.                 21. 03. 09

Stal – Włókniarz                                      tow.                 29. 03. 09

Stal – Atlas                                              A4                   03. 05. 09

Stal – Falubaz                                          A4                   21. 06. 09

Stal – PSŻ Poznań                                    tow.                 28. 03. 10

Stal – Unia L.                                           A4                   25. 04. 11

Stal – Falubaz                                          A4                   11. 09. 11

Stal – Unibax                                           A4                   25. 09. 11

Stal – Unibax                                           A4                   09. 04. 12

Stal – Marma                                           A4                   22. 04. 12

Stal – Falubaz                                          A4                   13. 95. 12

Stal -  Unia L                                           A4                   03. 06. 12

Stal – Wybrzeże                                       A4                   17. 06. 12.    

Stal – Tarnów                                          A4                   22. 07. 12

Stal – Sparta                                             A4                   19. 08. 12

Stal – Falubaz                                          A4                   16. 09. 12

Stal – Start                                               tow.                 10. 04. 13

Stal – Marma Rz.                                     A4                   14. 04. 13

Stal – Unia L.                                           A4                   27. 04. 13

Stal – Start                                               A4                   05. 05. 13

Stal – Falubsz                                          A4                   19. 05. 13

Stal – Polonia B.                                      A4                   02. 06. 13

Stal – Włókniarz                                      A4                   30. 06. 13

Stal – Unia T.                                           A4                   21. 07. 13

Stal – Unibax                                           A4                   28. 07. 13

Stal – Starta                                              A4                   15. 08. 13

Stal - GKM                                              tow.                 15. 03. 15

Stal - Falubaz                                           tow.                 24. 03. 15

Stal - Unia L.                                           A4                   10. 05. 15

Stal - Toruń                                             A4                   17. 05. 15

Stal - Stal Rz.                                           A4                   04. 06. 15

Stal - Unia T.                                           A4                   21. 06. 15

Stal - GKM Grudziądz                             A4                   28. 06. 15

Stal - Falubaz                                           A4                   09. 08. 15

Stal - Sparta W.                                        A4                   16. 08. 15

MMPPK                                                   Finał                26. 09. 15

Stal - Grudziądz                                       A4                   15. 04. 16

Stal - Get Well Toruń                               A4                   09. 05. 16     

Stal - Unia L.                                           A4                   05. 06. 16

Stal - Unia T.                                           A4                   26. 06. 16

Stal - Sparta                                             A4                   31. 07. 16

Stal - Falubaz                                           A4                   15. 08. 16

Stal - Sparta Wrocław                               A4                   11. 09. 16

Stal - Get Well Toruń                               A4                   25. 09. 16

Grudziądz

IMP  ¼                                                                             14. 07. 87  *

GKM – Sparta                                                                  11. 06. 89  *

GKM – Start                                                                    31. 05. 92

GKM – Śląsk                                                                   13. 09. 92

GKM – Wanda                                                                 05. 09. 93  *

GKM – Polonia P.                                    tow.                 13. 08. 97

GTŻ – Masarna                                                               02. 04. 04

GTŻ – Sipma Lublin                                                        04. 07. 04

Mł. Mistrz. Pom. Par Klubowych                                     17. 08. 04

GTŻ – KSŻ Krosno                                                         22. 08. 04

GTŻ – KSŻ Krosno                                                         24. 04. 05

MIMP  ½                                                                         11. 08. 05  *

GTŻ – KSŻ Krosno                                                         18. 06. 06

SK  ½                                                                               13. 07. 06

GTŻ – KSŻ Krosno                                                         15. 09. 06

GTŻ – RKM                                                                    28. 06. 09

GTŻ – PSŻ Poznań                                                          05. 04. 10

GTŻ – Start                                                                      09. 05. 10

GTŻ – Poznań                                                                 26. 09. 10

GTŻ – Lokomotiv                                                           01. 05. 11

GTŻ – RKM                                                                    12. 06. 11

GTŻ – Polonia B.                                                             03. 07. 11

GTŻ – Unibax                                         tow.                 24. 03. 12 *

GKM - Stal G.                                                                  26. 04. 15

 

Rzeszów

IMP  ¼                                                     ksero               06. 04. 78  *

Polska – Czechosłowacja                                                 02. 07. 86  *

Stal – Wybrzeże                                                               06. 06. 89  *

Stal – Unia T.                                           tow.                 27. 03. 90

Stal – Falubaz                                                                  07. 06. 90

MDMP                                                                             26. 06. 90  *

Stal – Motor                                                                     11. 07. 90  *

Młodzieżowy  turniej Indywidualny                                23. 05. 91  *

Stal – Sparta                                                                     21. 07. 91  *

Stal – Kolejarz O.                                                             04. 08. 91  *

Stal – KKŻ Krosno                                  tow.                 12. 10. 91  *

Stal – Stal G.                                                                    29. 03. 92

Stal – Wybrzeże                                                               20. 04. 92

Stal – Sparta                                                                     14. 05. 92  *

Stal – Morawski                                                               11. 06. 92

IMP  ½                                                                             19. 08. 92  *

Stal – Apator                                                                    13. 09. 92

Stal – Motor                                                                     04. 10. 92

Stal – Unia T.                                           tow.                 24. 03. 93  *

Stal – Apator                                                                    04. 04. 93

Stal – KKŻ Krosno                                  tow.                 24. 04. 93  *

Mł. Mistrz. Małopolski                                                    23. 05. 93  *

MDMP                                                                             26. 08. 93

Stal – Sparta                                                                     29. 08. 93

Stal – Motor                                                                     26. 09. 93

Kadra Juniorów                                                               29. 09. 93  *

Stal – Morawski                                                               10. 10. 93

Mł. Ind. Mistrz. Małopolski                     Finał                24. 10. 93

Stal – Motor                                             tow.                 31. 03. 94

Memoriał  E. Nazimka                                                     15. 05. 94  *

Stal – KKŻ Krosno                                                          22. 05. 94  *

Stal – GKM                                                                      19. 06. 94

DPP                                                                                 19. 07. 94

Mł. Mistrz Małopolski                                                     31. 07. 94  *

Stal – Polonia P.                                                               28. 08. 94 

Stal – Sparta                                                                     02. 07. 95

Stal – Włókniarz                                                              07. 09. 97  *

Stal – Polonia B.                                                              20. 09. 98

Stal – Unia L.                                                                   11. 10. 98

Stal – LKŻ Lublin                                                            11. 04. 99  *

Młodzieżowa Liga Południowa                                        12. 07. 05

Marma – Toruń                                                               13. 08. 06

Marma – Toruń                                                               22. 06. 07

Marma – Złomrex                                                            05. 08. 07

Marma – Unia L.                                                             17. 07. 11

Marma – Falubaz                                                             07. 08. 11

Marma – Włókniarz                                                         10. 06. 12

Marma – Tauron Tarnów                                                 17. 06. 12

Marma – Stal G.                                                               12. 08. 12

Marma – Wybrzeże                                                          26. 08. 12

Częstochowa

Włókniarz – Sparta                                                          22. 04. 90  *

Turniej Sponsorów                                                          12. 04. 92

Włókniarz – Unia T.                                                        01. 05. 94  *

Włókniarz – Starta                                                           03. 07. 94

DPP                                                         Finał                09. 10. 94  *

Włókniarz – Sparta                                                          09. 04. 95  *

10 – lat starów S. Drabika                                                23. 04. 95  *

Włókniarz – Wybrzeże                                                     23. 07. 95  *

Włókniarz – Polonia P.                                                    03. 10. 96

Włókniarz – Reszta Ligi                                                   19. 10. 96 

Włókniarz – Polonia P.                                                    27. 04. 97

Włókniarz – ZKŻ                                                             06. 07. 97

IMP                                                         Finał                15. 08. 97  *

Włókniarz – WTS                                                            31. 08. 97

Włókniarz – Polonia P.                                                    16. 09. 01

Włókniarz – Polonia P.                                                    01. 05. 02

Włókniarz – Atlas W.                                                       28. 07. 02

Włókniarz – Unia L.                                                        30. 03. 03

Włókniarz – ZKŻ Zielona Góra                                       21. 04. 03

Włókniarz – RKM                                                            18. 04. 04  *

Włókniarz – Unia T.                                tow.                 31. 03. 05

Włókniarz – ZKŻ                                                             03. 04. 05

Włókniarz – Unia L.                                                        17. 04. 05

Włókniarz – WTS                                                            01. 05. 05

Włókniarz – Unia T.                                                        08. 05. 05

Włókniarz – Apator                                                         29. 05. 05

Młodzieżowa Liga Południowa                                        07. 06. 05

Włókniarz – Lotos                                                           26. 06. 05

Włókniarz – Polonia B.                                                    17. 07. 05

Młodzieżowa Liga Południowa                                        04. 08. 05

Młodzieżowa Liga Południowa                                        16. 08. 05

Włókniarz - Unia L.                                                         14. 08. 05

Włókniarz – Polonia B.                                                    21. 08. 05

MDMP                                                                             08. 09. 05

Włókniarz – Apator                                                         11. 09. 05

Włókniarz – RKM                                                            17. 04. 06

Włókniarz – Unia L.                                                        30. 04. 06

Włókniarz – Polonia B.                                                    07. 05. 06

Włókniarz – Adriana                                                        21. 05. 06

MPPK  ½                                                                         16. 06. 06

Włókniarz – Unia T.                                                        18. 06. 06

Włókniarz – Atlas                                                            02. 07. 06

Włókniarz – Marma Rzeszów                                          30. 07. 06

Włókniarz – Polonia B.                                                    10. 09. 06

Włókniarz – Unia T.                                                        15. 09. 06

Złomrex – Unia T.                                   tow                  31. 03. 07

Złomrex – RKM                                      tow                              07

Złomrex – Unibax Toruń                                                 29. 04. 07

Złomrex – ZKŻ Zielona Góra                                          27. 05. 07

Złomrax – Unia L.                                                           22. 07. 07

Złomrex – Polonia B.                                                       29. 07. 07

Złomrex – Unia L.                                                           12. 08. 07

Złomrex – Unia T.                                                           13. 04. 08

Złomrex – Lotos Gdańsk                         tow.                             08

Złomrex – ZKŻ Zielona Góra                                          16. 05. 08

Złomrex – Atlas                                                               08. 06. 08

MMPPK                                                                           29. 06. 08

Złomrex – Marma Rzeszów                                             06. 07. 08

Złomrex – Unia L.                                                           10. 08. 08

Złomrex – Atlas                                                               31. 08. 08

Złomrex – Unia L.                                                           19. 09. 08

Włókniarz – Unia L.                                                        13. 04. 09

Włókniarz – Polonia B.                                                    03. 05. 09

Włókniarz – Lotos                                                           31. 05. 09

Włókniarz – Unibax Toruń                                              21. 06. 09

Memoriał  B. Idzikowskiego                                            14. 09. 11

Włókniarz – Polonia B.                            A4                   15. 04. 12

Włókniarz – Stal G.                                  A4                   06. 05. 12

Włókniarz – Sparta                                  A4                   03. 06. 12

Włókniarz – Falubaz                                A4                   17. 06. 12

Włókniarz – Wybrzeże                             A4                   29. 07. 12

Włókniarz – Unia T.                                A4                   12. 08. 12

Włókniarz – Marma                                 A4                   28. 07. 13

MDMP                                                     Finał                04. 09. 13

GTŻ - KS Toruń                                      tow.                 22. 03. 15

Opole       

TŻ – Kuntersztyn                                                                        00

IMP  ¼                                                                             03. 06. 04

Kolejarz – Polonia P.                                                       04. 07. 04

Kolejarz – Start                                                                08. 08. 04

Kolejarz – Intar                                                                03. 04. 05

Kolejarz – Marma                                                            17. 04. 05

Kolejarz – KSŻ Krosno                                                   29. 05. 05

Kolejarz – KSŻ Krosno                                                   21. 08. 05

MDMP                                                                             01. 06. 06

Kolejarz – SC Daugavpils                                                15. 06. 06

Kolejarz – Ukraina Równe                                               25. 06. 06

Kolejarz – Kolejarz R.                                                      10. 09. 06

Kolejarz – Orzeł Łódź                                                      09. 04. 07

Kolejarz – Marketa Praga                                                 29. 04. 07

Kolejarz – Speedway Miskolc                                          20. 05. 07

Memoriał G. Stacha                                                         26. 05. 07

Kolejarz – Kolejarz R.                                                      22. 07. 07

Kolejarz – Lokomotiv                                                      12. 08. 07

Kolejarz – KSM  Krosno                                                 16. 09. 07

Szczakiel Zaprasza                                                           13. 10. 07

Memoriał G. Stacha                                                         11. 05. 08

Kolejarz – KSM Krosno                                                  20. 07. 08

Szczakiel Zaprasza                                                           16. 08. 08

Kolejarz – Kolejarz Rawicz                      tow.                 01. 04. 09

Kolejarz – Polonia Piła                                                     13. 04. 09

Kolejarz – Kaskada Równe                                              03. 05. 09

Kolejarz -  Redstar Lublin                                                31. 05. 09

Kolejarz – Kolejarz Rawicz                                              28. 06. 09     

Kolejarz – KSM Krosno                                                  19. 07. 09

Kolejarz – Speedway Miszkolc                                        02. 08. 09

Kolejarz – Speedway Miszkolc                                        09. 08. 09

Szczakiel Zaprasza                                                           19. 09. 09

Kolejarz – Ostrovia                                                          05. 04. 10

IMŚ el krajowa  ½                                                            14. 04. 10

Kolejarz – KMŻ Lublin                                                   23. 04. 10

Kolejarz – Kolejarz Rawicz                                              09. 05. 10

MPPK                                                      eliminacje        20. 05. 10

IMP  ¼                                                                             27. 05. 10

Kolejarz – Wanda                                                            30. 05. 10

Kolejarz – Polonia P.                                                       12. 06. 10

Kolejarz – KSM Krosno                                                  27. 06. 10

Kolejarz – Orzeł Łódź                                                      18. 07. 10

Kolejarz – Ostrów                                                            17. 07. 11

Kolejarz – ROW                                       A4                   09. 04. 12

Kolejarz – Wanda                                    A4                   10. 06. 12

Kolejarz – Kolejarz R.                              A4                   17. 06. 12

Kolejarz – Wanda                                    A4                   29. 07. 12

Kolejarz – Kolejarz R.                              A4                   12. 08. 12

Kolejarz – KSM Krosno                          A4                   28. 04. 13

Kolejarz – Wanda                                    A4                   25. 08. 23

Kolejarz - KSM Krosno                           A4                   28. 04. 13

Kolejarz – ROW                                       A4                   15. 09. 13

Zaplecze Kadry Juniorów                                                19. 08. 15

Zaplecze Kadry Juniorów                                                20. 08. 15

 

Wrocław

IMŚ  Finał Europejski                                                           03. 09. 72 *            

ZK                                                           Finał                03. 10. 97

Atlas – RKM                                                                    13. 09. 98

Memoriał R. Nieścieruka                                                 24. 10. 98

Atlas – Polonia B.                                                            02. 04. 00

Atlas – Unia L.                                                                16. 04. 00

Atlas – Apator                                                                 07. 05. 00

Atlas – Pergo                                                                   28. 05. 00  *

Atlas – Wybrzeże                                                             20. 08. 00

MPPK                                                      Finał                08. 09. 00

Atlas – Pergo                                                                   13. 05. 01

Atlas – Polonia B.                                                            03. 06. 01

Atlas – Unia L.                                                                24. 06. 01

Memoriał R. Nieścieruka                                                 20. 10. 01

Atlas – Unia L.                                                                04. 04. 04

Atlas – Apator                                                                 18. 04. 04

Atlas – Polonia B.                                                            25. 04. 04

Atlas – Unia T.                                                                16. 05. 04

Atlas – Włókniarz                                                            06. 06. 04

Atlas – ZKŻ                                                                     04. 07. 04

Memoriał R. Nieścieruka                                                 16. 10. 04

Kraków

MDMP                                                                             05. 07. 94  *

Wanda - Wybrzeże                                                           26. 04. 98

IMP  ½                                                                             20. 06. 13

Wanda – Kolejarz Op.                                                      04. 08. 13

Wanda – Krosno                                                              18. 08. 13

 

Rybnik

Polska – Wielka Brytania                                                 13. 05. 73

Puchar ROW    (bez wkładki)                                           13. 10. 74

ROW - Polonia B.                                                            20. 07. 75

ROW - Wybraeże                                                             16. 08. 75

Puchar ROW   (wkładka)                                                 12. 10. 75

RKM – Csad Plzen                                                           13. 06. 82

MŚP                                                         Finał                15. 06. 85  * 

Row – Wybrzeże                                                              11. 08. 85 

ROW – Polonia B.                                                            06. 07. 86

Mł. Turniej Indywidualny                                                26. 08. 87  *

ROW – Motor                                                                  28. 04. 91  *

MIMP  ½                                                                         17. 06. 93

ROW – Stal Rz.                                                                20. 06. 93

RKM – GKM                                                                   01. 05. 94

RKM – Iskra                                                                    22. 05. 94

„Puchar Lotto”                                                                 28. 05. 94  *

RKM – Stal Rz.                                                                26. 06. 94

RKM – Wanda                                                                 03. 07. 94

DPP                                                                                 19. 07. 94

RKM – KKŻ                                                                    07. 08. 94

RKM – Śląsk                                                                   28. 08. 94  *

MDMP                                                                             08. 09. 94  *

XV-lecie startów H. Bema                                                17. 09. 94

RKM – Unia T.                                        tow.                 24. 03. 95

RKM – GKM                                                                   09. 07. 95

RKM – Slask                                                                   27. 08. 95

RKM – JAG                                                                     14. 04. 96

RKM – Unia L.                                                                28. 04. 96

Mistrzostwa Rybnika                                                       06. 10. 96

RKM – Wanda                                                                 27. 04. 97

KRM – Krosno                                                                07. 09. 97

RKM – Krosno                                                                06. 09. 98

RKM – ŁTŻ                                                                     08. 08. 99

RKM – Krosno                                                                29. 08. 99

Speedway Gala                                                                04. 09. 99

O Pucvhar Prezydenta  Miasta                                         19. 10. 03

SK                                                           Finał                29. 08. 02  *

RKM – Zielona Góra                                                       11. 07. 04

RKM – Kolejarz Op.                                                        24. 04. 05

RKM – GTŻ Grudziądz                                                   29. 05. 05     

RKM – Sipma Lublin                                                       19. 06. 05

RKM – Marma Rzeszów                                                  04. 08. 05

DMŚJ  runda kwalifikacyjna                                            28. 08. 05

RKM – Adriana Toruń                                                     09. 04. 06

RKM – Polonia B.                                                            30. 04. 06

RKM – Unia L.                                                                14. 05. 06

RKM – Unia T.                                                                28. 05. 06

RKM – WTS                                                                    18. 06. 06

RKM – Marma                                                                 02. 07. 06

RKM – Włókniarz                                                            07. 07. 06

Zaplecze Kadry Juniorów                                                22. 08. 06

RKM – Adriana Toruń                                                     27. 08. 06

RKM – Unia L.                                                                02. 09. 06

RKM – Marma                                         tow.                 30. 03. 07*

RKM – Stal G.                                                                 29. 04. 07

RKM – Lotos                                                                   06. 05. 07

RKM – Sipma Lublin                                                       20. 05. 07

RKM – Start                                                                     24. 06. 07

RKM – GTŻ Grudziądz                                                   22. 07. 07

RKM – Milion Poznań                                                     05. 08. 07

RKM – Marma Rzeszów                          A4                   13. 04. 09

RKM – Unia T.                                        A4                   19. 04. 09

RKM – Grudziądz                                    A4                   10. 05. 09

RKM – Lokomotiv                                  A4                   21. 06. 09     

Młodzieżowa Liga Południowa                                        30. 06. 09

RKM – Ostrów                                        A4                   12. 07. 09

MIMP                                                      eliminacje        15. 07. 09

RKM – Start                                             A4                   02. 08. 09

RKM – Unia T.                                        A4                   09. 08. 09

RKM – Speedway Goście                                                26. 09. 09

Kadra Juniorów                                                               29-30. 09. 09

RKM – Włókniarz                                    tow.                 30. 04. 10

RKM – Poznań                                                                15. 08. 10

ROW – Polonia B.                                                            10. 04. 11

ROW – Wybrzeże                                                            01. 05. 11

ROW – Start                                                                     05. 06. 11

ROW – Daugavpils                                                          19. 06. 11

ROW – Poznań                                                                03. 07. 11

ROW – Orzeł Ł.                                                               31. 07. 11

BK  ½                                                                              05. 08. 11 *

ROW – Wanda                                         A4                   15. 04. 12

ROW – Victoria P.                                   A4                   22. 04. 12

ROW – Kolejarz R.                                  A4                   20. 05. 12

ROW – Równe                                                                 21. 04. 13

ROW – Victoria                                                               28. 04. 13

ROW – Wanda                                                                 26. 05. 13

ROW – Kplejarz Op.                                                        18. 08. 13

ROW – Sparta                                          tow.                 22. 03. 14

ROW – Kolejarz Op.                                tow.                 03. 04. 14

ROW – Wanda                                         tow.                 05. 04. 14

ROW – Włóknarz                                     tow.                 27. 04. 14

ROW - Ostrovia                                                               14. 06. 15     

MDMP                                                                             14. 07. 15

ROW - Goście                                                                  04. 04. 16

Piła 

Polonia – Stal G.                                      tow.                 16. 03. 93

Polonia – Morawski                                 tow.                 23. 03. 93

Polonia – Start                                         tow.                 30. 04. 93

Polonia  - Start                                                                 29. 05. 93

Polonia – Stal Rz.                                                             17. 04. 94  *

Polonia – Iskra                                                                01. 05. 94  *

Polonia – Wanda                                                              18. 06. 94

Polonia – WTS                                                                 21. 05. 95  *

Polonia – Unia  L.                                                            27. 09. 98  * 

Polonia – Atlas                                                                30. 03. 03

Polonia – SKA Lwów                                                      18. 04. 04

Polonia – TŻ Łódź                                                           10. 07. 05

Polonia – Miskolc                                                                         07

Polonia – Orzeł                                                                02. 05. 10

Polonia – Lublin                                                              23. 05. 10

Polonia – Kolejarz Op.                                                     06. 06. 10

Polonia – Ostrovia                                                           20. 06. 10

Polonia – Wanda                                                              11. 07. 10

Victoria – Kolejarz Op.                                                    21. 04. 13

Victoria – Równe                                                             05. 05, 13

Victoria - ROW                                                                09. 06. 13

Victoria - Wanda                                                              21. 07. 13

Victoria - Wanda                                                              13. 04. 14

Victoria - Kolejarz R.                                                       10. 08. 14

Polonia - Kolejarz R.                                                        26. 04. 15

Polonia - KSM Krosno                                                    31. 05. 15

Polonia - Motor                                                               26. 07. 15

Polonia - Wybrzeże                                                          23. 08. 15

Polonia - Motor                                                               13. 09. 15

Polonia - Wybrzeże                                                          20. 09. 15

Gniezno

Start – Stal G.                                                                   06. 09. 81  *

Międzyn. Tur. Żużlowy                                                   12. 08. 82  *

Start – Falubaz                                                                 10. 04. 83  *

¼  IMP                                                                             15. 05. 83  *

Start – Unia L.                                                                 13. 05. 84  *

IMP  ½                                                                             01. 09. 84  *

Turniej „Polanex”                                                            28. 04. 85  *

Polska - Dania                                                                 13. 04. 88  *

Puchar STS „Start” Gniezno                                             12. 08. 90

Międzynarodowy Turniej Indywidualny                          05. 10. 91

Start – Stal G.                                           DPP                 23. 04. 92  *

Start – Unia L.                                         tow.                 16. 05. 93

Start – Iskra                                                                     15. 08. 93  *

Start – Polonia P.                                                             22. 08. 93

Start – Wanda                                                                  26. 09. 93

Start – Polonia P.                                     tow.                 30. 09. 93

Start – Włókniarz                                     tow.                 26. 03. 94

Start – Śląsk                                                                     01. 05. 94

Start – RKM                                                                     19. 06. 94

DPP                                                                                 28. 06. 94

Start – KKŻ Krosno                                                         03. 07. 94  *

Mem. M. Rożaka i G. Smolińskiego                                 12. 07. 94  *

Start – Polonia P.                                                             25. 09. 94  *

Start – Polonia P.                                     tow.                 25. 03. 95

Start – RKM                                                                     03. 05. 95  *

Start – CemWap Opole                                                     18. 06. 95

Start – GKM                                                                    20. 08. 95

Start – Wanda                                                                  17. 09. 95

Start – Atlas                                                                     30. 03. 96  *

Start – Stal Rz.                                                                 14. 04. 96  *

Start – Unia L.                                                                 26. 04. 98

ZLM                                                                                05. 04. 00

Start – Masarna                                                                01. 04. 04

Start – Sipma Lublin                                                        12. 04. 04

Start – GTŻ                                              tow.                 14. 05. 04

Mł. Ind. Mistrz. Pomorza                                                 25. 05. 04

Kadra Juniorów                                                               13. 07. 04

Kadra Juniorów                                                               14. 07. 04

Fular – Polonia B.                                    tow.                 30. 03. 05

Fular – Unia T.                                        tow.                 13. 05. 05

Fular – Unia L.                                        tow.                 22. 05. 05

MDMP                                                                             02. 08. 05

Fular – Intar                                             tow.                 05. 08. 05

Kadra Juniorów                                                               30. 08. 05

Kadra Juniorów                                                               31. 08. 05

Fular – Ukraina                                                                25. 09. 05

Start – Stal G.                                                                   09. 04. 06

Start – Intar Lazur                                                            30. 04. 06

Start – GTŻ Grudządz                                                      07. 05. 06

Start – ZKŻ Zielona Góra                                                18. 06. 06

Start – Sipma Lublin                                                        09. 07. 06

Start – ZKŻ Zielona Góra                                                13. 08. 06

Start – Intar                                                                      10. 09. 06

Start – PSŻ Poznań                                  tow.                 04. 04. 07

Start – Lotos                                                                    15. 04. 07

Start – GTŻ Grudządz                                                      29. 04. 07

Start – RKM                                                                     03. 05. 07

Start – PSŻ Poznań                                                          20. 05. 07

Start – Stal G.                                                                   22. 07. 07

Start – PSŻ Poznań                                                          12. 08. 07

Start – Sipma Lublin                                                        02. 09. 07

Start – PSŻ Poznań                                  tow.                 04. 04. 08

Start – KSM                                                                     13. 04. 08

Mł. Dr. Mistrz. Wlkp.                                                      27. 05. 08

Start – Unia L.                                         tow.                 08. 05. 09

IMP  ¼                                                                             19. 06. 09

MIMP  el.                                                                        15. 07. 09

Turniej Par                                                                       21. 03. 10

Start – WTS Wrocław                               tow.                 28. 03. 10

BK  ½                                                                              08. 07. 10

Mł. Dr. Mistrz. Wlkp.                                                      13. 07. 10

Start – Orzeł Łódź                                                            09. 04. 12

Start – KMŻ Lublin                                                         22. 04. 12

Start – GTŻ Grudziądz                                                     06. 05. 12

Start – Daugavpils                                                            15. 07. 12

Start – Daugavpils                                                            04. 08. 12

Start - ROW                                                                     21. 04. 14

Start - Polonia B.                                                              22. 06. 14

Start - Lublin                                                                   10. 08. 14

Start - GKM                                                                     07. 09. 14     

 

Poznań

Sportingbet Cup                                                               23. 10. 05

PSŻ – Start                                               tow.                 21. 04. 06

Mł. Dr. Mistrz. Wlkp.                                                      25. 04. 06

PSŻ – Daugavpils                                                            30. 04. 06

PSŻ – Kolejarz R.                                                            21. 05. 06

IMP  ¼                                                                             25. 05. 06

PSŻ – Orzeł Łódź                                                            18. 06. 06

O puchar Prezydenta Poznania                                         22. 10. 06

PSŻ – RKM                                                                     09. 04. 07

DMŚJ                                                                               03. 06. 07

PSŻ – GTŻ Grudziądz                                                     24. 06. 07

PSŻ – Intar                                                                      22. 07. 07

PSŻ – TŻ Lublin                                                              29. 07. 07

Mistrz. Polski Amatorów                                                 15. 08. 07

PSŻ – Start                                                                       18. 08. 07

PSŻ – Lotos                                             tow.                 24. 08. 07

PSŻ – Start                                               tow.                 28. 03. 08

PSŻ – Daugavpils                                                            20. 04. 08

Trening punktowany                                tow.                 27. 04. 08

PSŻ – Polonia B.                                                              04. 05. 08

15 lat startów  A. Skórnicki                                             17. 05. 08

PSŻ – Wybrzeże                                      tow                  22. 03. 09

Turniej Par                                                                       01. 04. 09

PSŻ – Unia T.                                                                  05. 04. 09

PSŻ – Bałakowo                                      tow.                 22. 04. 09

PSŻ – Daugavpils                                                            25. 04. 09

PSŻ – Marma                                                                   10. 05. 09

PSŻ – Start                                                                       31. 05. 09

PSŻ – RKM                                                                     14. 06. 09

PSŻ – GTŻ Grudziądz                                                     12. 07. 09

PSŻ – Intar                                                                      26. 07. 09

PSŻ – Marma Rzeszów                                                    09. 08. 09

BK  ½                                                                              20. 08. 09

Mł.Ind. Mistrz. Wlkp.                                                      01. 10. 09

PSŻ – WTS Wrocław                               tow.                 27. 03. 10

Turniej Par                                                                       30. 03. 10

PSŻ – Polonia B.                                      tow.                 01. 04. 10

PSŻ – Miskolc                                                                 11. 04. 10

PSŻ – Wybrzeże                                                              09. 05. 10

PSŻ – Daugavpils                                                            16. 05. 10

PSŻ – RKM                                                                     23. 05. 10

PSŻ – Miskolc                                                                 18. 06. 10

PSŻ – Daugavpils                                                            04. 07. 10

PSŻ – Marma Rzeszów                                                    11. 07. 10

PSŻ – GTŻ Grudziądz                                                     01. 08. 10

PSŻ – GTŻ Grudziądz                                                     22. 08. 10

PSŻ – Miszkolc                                                               05. 09. 10     

Lechma – Stal G.                                     tow.                 29. 03. 11

Lechma – Stal G.                                     tow.                 30. 03. 11

Lechma – ROW                                                                         25. 04. 11

Lechma – Lokomotiv                                                      03. 05. 11

Lechma – Start                                                                 22. 05. 11

Lechma – Polonia B.                                                        05. 06. 11

Lechma – Wybrzeże                                                        19. 06. 11

MDMP                                                                             21. 06. 11

Lechma – Orzeł Ł.                                                           26. 06. 11

Poznań Speedway Cup                                                     11. 07. 15

Sparta - ROW                                           A4                   17. 04. 16

Spara - Stal G.                                          A4                   01. 05. 16

Sparta - Unia L.                                       A4                   29. 05. 16

Sparta - Falubaz                                       A4                   05. 06. 16

Sparta - ROW                                           A4                   19. 06. 16

Sparta - GKM                                          A4                   26. 06. 16

Sparta - Unia T.                                       A4                   07. 08. 16

Spatra - Stal G.                                         A4                   04. 09. 16

Sparta - Falubaz                                       A4                   18. 09. 16

Witnica

Machowa

Daugavpils

IMŚ  ¼                                                                             02. 05. 99

Daugavpils – Kolejarz R.                                                 24. 04. 05

Daugavpils – GKŻ Gdańsk                                              17. 04. 06

Daugavpils – Ukraina Równe                                           23. 04. 06

Daugavpils – Kolejarz R.                                                 03. 05. 06

Daugavpils – Orzeł Łódź                                                 21. 05. 06     

DaugavpilsMiskolc                                                      15. 04. 07

Daugavpils – Kolejarz O.                                                 06. 05. 07 *

Daugavpils – KSM Krosno                                              07. 06. 07

Daugavpils – Orzeł Łódź                                                 05. 08. 07

Daugavpils – Kolejarz R.                                                 02. 09. 07

Daugavpils – GTŻ Grudziądz                                          30. 09. 07

Dugavpils - Lublin                                                           07. 10. 07

Daugavpils – RKM                                                          13. 04. 08

Daugavpils – Polonia B.                                                   22. 06. 08

Daugavpils – PSŻ Poznań                                                27. 07. 08

Daugavpils – RKM                                  A4                   31. 05. 09

Daugavpils – Intar                                   A4                   14. 06. 09

Daugavpils – Start                                    A4                   11. 04. 10

Daugavpils – Start                                    A4                   25. 04. 11

Daugavpils – GTŻ Grudziądz                  A$                   26. 06. 11

Daugavpils – Polonia B.                           A4                   24. 07. 11

Krosno

Puchar Wojewody Krośnieńskiego          ksero               17. 10. 87

KKŻ – Włókniarz                                                            15. 05. 88

KKŻ – Ostrovia                                                               18. 09. 88  *

Unia L . –   Polska  Płd.–Wsch.                                       11. 10. 88  *

KKŻ – Śląsk                                                                    09. 04. 89  *

KKŻ – Unia T.                                         tow.                 07. 05. 89  *

Puchar Pokoju i Przyjaźni                                                03. 09. 89  *

KKŻ – Unia T.                                                                 08. 04. 90  *

KKŻ – Baszkiria                                      tow.                 30. 09. 90  *

KKŻ – Unia T.                                         tow.                 14. 04. 91

KKŻ – Sparta                                                                   21. 04. 91

MDMP                                                                             14. 05. 91

Puchar Prezesa KKŻ                                                        16. 06. 91  *

KKŻ – Polonez                                                                19. 06. 91  *

KKŻ – Ostrovia                                                               07. 07. 91  *

KKŻ – GKM                                                                    15. 08. 91  *

SK  ½                                                                               22. 08. 91  *

Trójmecz                                                                         08. 09. 91

KKŻ – Wybrzeże                                                             22. 09. 91  *

KKŻ – Olimp Praga                                 tow.                 06. 10. 91

KKŻ – Stal Rz.                                         tow.                 13. 10. 91  *

KKŻ – Śląsk                                                                    05. 04. 92

KKŻ – Polonia P.                                                             21. 06. 92  * 

KKŻ – ROW                                                                    26. 07. 92

KKŻ – Kolejarz Op.                                                         11. 10. 92

KKŻ – Victoria Machowa                                                08. 04. 93  *

KKŻ – Włókniarz                                                            12. 04. 93

KKŻ – Sparta                                           DPP                 20. 04. 93  *

KKŻ – Kolejarz Op.                                                         09. 05. 93

KKŻ – Polonia P.                                                             22. 06. 93

KKŻ – Polonia P.                                                             27. 06. 93  *

KKŻ – Śląsk                                                                    08. 08. 93

KKŻ – Wanda                                                                  22. 08. 93

KKŻ – Wybrzeże                                                             05. 09. 93  *

KKŻ – GKM                                                                    03. 10. 93  *

KKŻ – Ukraina                                                                10. 10. 93  *

KKŻ – GKM                                                                    10. 04. 94  *

MDMP                                                                             26. 04. 94

KKŻ – RKM                                                                    03. 05. 94  *

MDMP                                                                             11. 05. 94

KKŻ – Polonia P.                                                             26. 06. 94

Turniej Kwalifikacyjny Kadry Juniorów                          14. 08. 94

KKŻ – Wanda                                                                  21. 08. 94  *

Mł. Ind. Mistrz. Małopolski                                             04. 09. 94  *

DPP                                                                                 13. 09. 94  *

KKŻ – Śląsk                                                                    25. 09. 94  *

KKŻ – Start                                                                     21. 05. 95

KKŻ – RKM                                                                    04. 06. 95

KKŻ – Polska Płd-Wsch.                                                 01. 10. 95

Memoriał R. Gąsiora                                                        08. 10. 95 *

KKŻ – Unia L.                                                                 14. 04. 96

KKŻ – Śląsk                                                                    24. 04. 96

KKŻ – Wybrzeże Gdańsk                                                28. 04. 96

KKŻ – RKM                                                                    26. 05. 96

KKŻ – OTŻ Opole                                                           06. 06. 96  *

KKŻ – ZKŻ Zielona Góra                                                07. 07. 96

KKŻ – Kolejarz R.                                                           04. 08. 96

KKŻ – Iskra Ostrów                                                        01. 09. 96  *

KKŻ – Wanda Kraków                                                    22. 09. 96

Stal  II – RKM                                                                 13. 04. 97

Stal  II – GKM  Grudządz                                                27. 04. 97

Stal  II – CemWap Opole                                                 18. 05. 97

Stal  II – Iskra Ostrów                                                     15. 06. 97

Stal  II – JAG Łódź                                                          20. 07. 97

SK  ½                                                                               12. 08. 97

Leżajsk – Unia T.                                    tow.                 28. 03. 98

Leżajsk – RKM                                                                24. 05. 98

Leżajsk – Unia T.                                                            14. 06. 98

Leżajsk – Śląsk                                                                21. 06. 98

Leżajsk – OTŻ Opole                                                      05. 07. 98

Leżajsk – Wybrzeże                                                         09. 08. 98

Leżajsk – Włókniarz                                                        30. 08. 98

Leżajsk – Łódź                                                                13. 09. 98     

Leżajsk – LKŻ Lublin                                                     27. 09. 98

Czwórmecz                                                                      18. 10. 98

Leżajsk – Unia T.                                    tow.                 28. 03. 99

Leżajsk – Sląsk                                                                06. 06. 99

Leżajsk – Kolejarz R.                                                       27. 06. 99

IMP  ¼                                                                             01. 07. 99

MDMP                                                                             06. 07. 99

Leżajsk – ŁTŻ Łódź                                                        25. 07. 99

Leżajsk – Iskra Ostrów                                                    05. 09. 99

Leżajsk – LKŻ Lublin                                                     03. 10. 99

ŻKS – Volan                                            tow.                 04. 06. 00

ŻKS – Rzeszów                                       tow.                 08. 06. 00

ŻKS – Śląsk                                                                     11. 06. 00

ŻKS – Kolejarz R.                                                            13. 08. 00

ŻKS – Wanda                                                                  03. 09. 00

ŻKS – Śląsk                                                                     17. 09. 00

Puchat J.Borcza                                                                08. 10. 00

Trójmecz                                                                         22. 10. 00

ŻKS – Owigo NY                                                             05. 04. 01

ZKS – Śląsk                                                                     16. 04. 01

ZKŚ – Unia T.                                                                 13. 05. 01

ZKS – Gwardia Warszawa                                               03. 06. 01

O puchar PHU „Judyta”                                                   01. 07. 01

Juduta – Wanda                                                               08. 07. 01

Judyta – TŻ Lublin                                                          05. 08. 01

MIMP ½                                                                          30. 08. 01

Judyta – Unia T.                                      tow.                 20. 09. 01

Judyta – ANTK  Lublana                                                 05. 04. 02

Judyta – RKM                                          tow.                 07. 04. 02

Judyta – WKM Warszawa                                                01. 05. 02

Judyta – TŻ Łódź                                                            26. 05. 02

MDMP                                                                             06. 06. 02

MPPK                                                                              19. 06. 02

Judyta – Iskra                                                                  23. 06. 02

Turniej z okazji pielgrzymki Jana Pawła  II                            14. 07. 02

Judyta – Śląsk                                                                  21. 07. 02

Zaplecze Kadry Juniorów                                                30. 07. 02

Zaplecze Kadry Juniorów                                                31. 07. 02

Judyta – Sipma Lublin                                                     18. 08. 02

Judyta – Wanda                                                               29. 09. 02

15 – lecie startów M.Mroza                                             06. 10. 02

KSŻ – Jasol Rzeszów                               tow.                             03

KSŻ – Avesta Masarna                                                    05. 04. 03

IME  el. Krajowa                                                             23. 04. 03

KSŻ – Wanda                                                                  27. 04. 03

KSŻ – TŻ Łódź                                                               11. 05. 03

IMP  ¼                                                                             05. 06. 03

KSŻ – GTŻ Grudziądz                                                     19. 06. 03

MPPK                                                                              03. 07. 03

KSŻ – Intar Ostrów                                                         20. 07. 03

MDMP                                                                             26. 08. 03

KSŻ – Kolejarz Op.                                                         14. 09. 03

Zaplecze Kadry Juniorów                                                11. 10. 03

KSŻ – Avesta Masarna                                                    27. 03. 04

IMŚJ  el. Krajowa                                                            06. 04. 04

KSŻ – Wanda                                                                  12. 04. 04

Turniej Par                                                                       15. 04. 04

KSŻ – Kolejarz Op.                                                         18. 04. 04

IMP  ¼                                                                             03. 06. 04

KSŻ – Speedway Lwów                                                   06. 06. 04

Puchar >MACEC<                                                           10. 06. 04

KSŻ – Polonia P.                                                             13. 06. 04

MPPK                                                                              01. 07. 04

KSŻ – Kolejarz R.                                                            11. 07. 04

KSŻ – Start Gniezno                                                        29. 08. 04

KSŻ – Intar Ostrów                                                         26. 09. 04

Puchar Prezydenta Krosna                                               10. 10. 04

KSŻ – Hajdu Volan                                                         01. 04. 05

KSŻ – Sipma Lublin                                                        15. 04. 05

KSŻ – Intar Ostrów                                                         17. 04. 05

KSŻ – Marma Rzeszów                                                   01. 05. 05

KSŻ – Kolejarz Op.                                                         15. 05. 05

MPPK                                                                              02. 06. 05