Eliminacje polskie (Polish qualifications) - 2000
Polish semifinal
Gniezno
11.04.2000


1. Robert Kościecha  (4)  13  3,3,3,1,3  65,31 
2. Sebastian Ułamek  (1)  12  1,3,3,3,2  65,29 
3. Piotr Świst  (6)  12  3,3,1,2,3  65,15 
4. Wiesław Jaguś  (2)  11  2,2,1,3,3  66,53 
5. Rafał Okoniewski  (5)  10  2,0,3,3,2  65,62 
6. Krzysztof Jabłoński  (12)  10  3,2,2,2,1  65,62 
7. Adam Skórnicki  (9)  10  2,1,2,3,2  66,00 
8. Sławomir Drabik  (11)  1,3,2,2,1  65,90 
9. Robert Flis  (13)  6+3  2,2,1,1,ef  65,12 
10. Mariusz Węgrzyk  (14)  6+2  3,1,1,1,0  65,93 
11. Grzegorz Rempała  (10)  0,0,2,0,3  66,53 
12. Piotr Paluch  (8)  1,1,3,0,ef  67,10 
13. Sławomir Dudek  (3)  0,0,0,2,2  66,71 
14. Paweł Staszek  (15)  1,1,0,0,1  66,75 
15. Roman Jankowski  (7)  0,2,ef,ef,ef  65,87 
16. Andrzej Huszcza  (16)  x,0,0,1,1  67,53 
R. Artur Pietrzyk    dns    67,78 
        67,41 
        67,59 
        66,82 
        67,87 
         


Polish semifinal
Rybnik
11.04.2000


1. Robert Sawina  (5)  13  3,3,3,1,3  67,04 
2. Piotr Protasiewicz  (9)  13  3,2,3,2,3  68,89 
3. Damian Baliński  (12)  13  2,3,2,3,3  69,71 
4. Tomasz Cieślewicz  (14)  11  3,3,2,1,2  70,22 
5. Grzegorz Walasek  (4)  11  3,2,2,3,1  69,44 
6. Robert Dados  (10)  10  0,2,3,2,3  69,85 
7. Jarosław Hampel  (3)  2,2,0,3,2  70,26 
8. Jacek Krzyżaniak  (7)  8+3  2,1,1,2,2  70,30 
9. Tomasz Bajerski  (11)  8+2  1,3,2,2,0  72,26 
10. Mirosław Kowalik  (13)  1,1,0,3,1  70,84 
11. Adam Fajfer  (6)  1,1,3,1,0  70,84 
12. Adam Pawliczek  (16)  2,1,1,ef,1  70,49 
13. Krzysztof Pecyna  (8)  0,0,1,0,2  70,36 
14. Mariusz Staszewski  (2)  1,0,1,1,0  70,22 
15. Bartłomiej Bardecki  (15)  0,0,0,0,0  70,80 
16. Jacek Gollob  (1)  0,0,ef,ef,-  71,11 
R1. Piotr BAron    73,33 
R2. Artur Pietrzyk    dns    71,84 
        72,80 
P.Baron - XVII        71,77 
        73,32 VIII-IX 
         


Polish Final
Warszawa
19.04.2000

1. Sebstian Ułamek  (16)  13  3,3,1,3,3  69,20 
2. Robert Dados  (2)  12  3,3,3,3,t  69,80 
3. Piotr Świst  (9)  12  3,2,2,3,2  69,60 
4. Tomasz Bajerski  (14)  11  2,1,3,2,3  69,80 
5. Robert Sawina  (5)  11  3,3,2,2,1  69,30 
6. Piotr Protasiewicz  (12)  10  2,1,1,3,3  69,00 
7. Grzegorz Walasek  (7)  2,3,3,f,1  69,90 
8. Adam Skórnicki  (10)  8+3  1,2,2,1,2  69,90 
9. Rafał Okoniewski  (9)  8+2  1,1,2,1,3  68,70 
10. Krzysztof Jabłoński  (4)  2,0,1,2,2  68,80 
11. Jacek Krzyżaniak  (8)  1,2,1,2,1  69,90 
12. Damian Baliński  (11)  0,2,3,x,ef  69,90 
13. Robert Kościecha  (13)  0,0,0,1,2  69,80 
14. Wiesław Jaguś  (15)  1,1,0,x,ns  71,80 
15. Tomasz Cieślewicz  (3)  0,0,0,0,1  70,20 
16. Sławomir Drabik  (6)  ef,0,ef,ns,ns  70,80 
R. Robert Flis    dns    70,40 
Jarosław Hampel    qns    71,80 
        71,20 
        71,80 
        71,70 VIII-IX 
         


;
Facebook 'Like' Button
 
Advertisement
 
 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 145823 visitorstutaj!
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=