Eliminacje polskie (Polish qualifications) - 1997

Półfinał polski
(Polish semifinal)

Łódź
10. 04. 1997


1. Piotr Paluch (8)  12  3,0,3,3,3  70,6 
2. Roman Jankowski  (15)  12  3,3,1,3,2  71,2 
3. Jacek Gollob  (2)  12  2,2,3,2,3  71,4 
4. Rafał Dobrucki  (1)  11  3,2,2,3,1  71,8 
5. Wiesław Jaaguś  (11)  10  3,ef,3,1,3   71,8 
6. Dariusz Śledź  (4)  10  1,3,3,2,1  71,6 
7. Janusz Ślączka  (14)  1,3,1,2,2  71,4 
8. Marek Hućko  (9)  7+3  1,3,2,1,x  72,8 
9. Andrzej Huszcza  (12)  7+2  0,2,2,1,2  71,8 
10. Krzysztof Zieliński  (10)  7+x  2,1,1,3,0  73,0 
11. Damian Baliński  (16)  2,1,0,1,2  72,9 
12. Jarosław Olszewski  (6)  1,ef.1.0,3  72,9 
13. Tomasz Rempała  (3)  f,2,0,2,0  74,0 
14. Robert Kempiński  (13)  0,1,2,0,1  72,4 
15. Adam Fajfer  (7)  2,ef,-,-,-  74,2 
16. Marcin Piec  (5)  t,0,0,0,0  74,2 
R1. Paweł Świerzb    0,0,0,1  73,4 
        74,4 
P. Świerzb - I, XII, XIII, XVIII        74,2 
        74.6 
        73,8 VIII-X 
         


Półfinał polski
(Polish semifinal)

Rzeszów
10. 04. 1997



1. Jacek Krzyżaniak  (10)  14  3,2,3,3,3  72,6 
2. Robert Sawina  (5)  11  3,x,3,2,3  71,63 
3. Grzegorz Rempała  (6)  11  ef,3,3,2,3  71,96 
4. Janusz Stachyra  (7)  10  2,0,2,3,3  71,76 
5. Waldemar Walczak  (11)  10  2,3,1,3,1  72,87 
6. Tomasz Bajerski  (1)  10  3,2,2,1,2  71,55 
7. Zenon Kasprzak  (15)  3,2,1,3,0  71,75 
8. Piotr Świst  (2)  7+3  2,0,2,1,2  72,01 
9. Wojciech Załuski  (8)  7+ef  1,3,0,2,1  71,57 
10. Sebastian Ułamek  (14)  6+3  1,1,1,1,2  71,03 
11. Mirosław Cierniak  (14)  6+2  0,1,3,0,2  71,44 
12. Adam Skórnicki  (16)  2,2,0,0,1  71,40 
13. Robert Dados  (9)  1,0,2,x,0  72,25 
14. Krzysztof Jabłoński  (13)  1,1,f,0,0  72,45 
15. Jacek Rempała  (4)  0,ef,1,-,-  71,97 
16. Piotr Baron  (12)  ef,ef,-,-,-  72,34 
R1. Tomasz Fajfer    3,2,1 72,19 
R2. Sławomir Sitek    0,1  72,50 
        70,87 
T. Fajfer - V, XIII, XIX        72,04 
S. Sitek - X, XVI        72,97 X-XI 
        77,10 VIII-IX 


Finał polski
(Polish Final)

 Finał polski

Częstochowa
21. 04. 1997


1. Jacek Gollob  (7)  15  3,3,3,3,3  67,31 
2. Dariusz Śledź  (14)  14  3,3,3,2,3  66,80 
3. Robert Sawina  (2)  12  3,2,2,3,2  68,46 
4. Jacek Krzyżaniak  (12)  11  2,2,3,1,3  68,88 
5. Sebastian Ułamek  (16)  10  2,3,1,3,1  68,13 
6. Piotr Świst  (6)  1,1,3,3,1  67,52 
7. Janusz Ślączka  (13)  1,3,2,0,2  67,81 
8. Roman Jankowski  (1)  2,1,2,0,3  68,00 
9. Piotr Paluch  (5)  2,2,1,2,1  67,66 
10. Zenon Kasprzak  (4)  0,1,1,2,2  67,77 
11. Rafał Dobrucki  (9)  3,0,2,f,-  68,34 
12. Wiesław Jaguś  (11)  1,2,0,2,0  68,99 
13. Tomasz Bajerski  (8)  0,ef,1,1,2  67,95 
14. Wojciech Załuski  (15)  0,1,0,1,ef  69,13 
15. Waldemar Walczak  (10)  0,0,0,1,-  68,93 
16. MArek Hućko  (3)  1,0,0,0,ef  72,10 
R1. Andrzej Huszcza    69,59 
R2. Krzysztof Zieliński    68,05 
        70,12 
A. Huszcza - XVII        70,81 
K. Zieliński - XVIII         
         


;
Facebook 'Like' Button
 
Advertisement
 
 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 143562 visitorstutaj!
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=